Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

biust

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    biust

    Martwię się o niego... na szczęście urósł mi tylko o jeden rozmiar, ale po opróżnieniu go z pokarmu jest miękki, wiotki i wiszący trochę.
    Czy mogę używać preparatów ujędrniających kiedy jeszcze karmię?
    Jak mogę sobie pomóc?
    happiness is easy
  •    
       

    #2
    Ja tez zaczelam sie jakis czas temu martwic.Moje piersi "skoczyly"z z malego B na duze D...Wlasnie przestaje karmic i nie wyglada to najlepiej.Kremem smaruje sie od kilku miesiecy(mustela dla karmiacych ma w ofercie preparat do biustu)ale czy to cos daje na razie trudno powiedziec.Skora jest ladna ale cycuszki wisza kiedy sa puste i chyba krem tu nie pomoze...

    Skomentuj


      #3
      Dziewczynki kremy tu nie pomogą niestety. Ja całkiem niedawno sobie
      to uświadomilam, trzeba popatrzeć prawdzie w oczy.
      Jak mleko zniknie to piersi niestety wiszą.
      Teraz się wzięłam za ćwiczenia, mam nadzieję, że one coś pomogą

      Skomentuj


        #4
        no niesetu colieen chyba masz racjeniemniej ostanio zauwazylam ze chyba mi sie troche poprawily i sa jedrniejsze.nie wiem co to spowodowalo ale sie ciesze.a moze sobie wkrecam?nawet jesli tak to i tak lepiej sie z tym czuje
        shannon

        Skomentuj


          #5
          Slyszalam ze jak sie bierze pigulke to cycuszki troche lepiej wygladaja.Pewnie(jak to z hormonami bywa) nie u wszystkich ale sprobowac mozna.Ja i tak startuje z pigulka jak troche schudne wiec dam znac o efektach

          Skomentuj


            #6
            Jak przestałam karmić to rzeczywiście piersi bez mleka wyglądały nieciekawie. Ale w moim przypadku wróciły do poprzedniego rozmiaru. Na jędrności może trochę straciły, ale niewiele.

            Dodam jeszcze, że z małego B dorobiłam się dużego C.

            A kremy ujędrniające moim zdaniem to wyrzucanie pieniędzy, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia.

            Skomentuj


              #7
              No to ja obale Wasz mit o tym ze kremy = zero efektow.
              U mnie sa i jestem z nich zadowolona.Mialam ten problem ze na poczatku piersi byly bardzo duze a pokarm stracilam z dnia na dzien. Bylo nieciekawie a teraz ... zapytajcie mojego meza ;p

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                goplana a jakiego kremu używasz?

                Ja niestety też mam wiszące i malo jedrne piersi Źle sie z tym czuje i juz zaczelam chodzic na silownie moze cos pomoze, ale jeszcze moze bede uzywac jakis krem.
                Natalka - 24 lipca 2008r.

                Skomentuj


                  #9
                  ale z tego co wiem kiedy sie nosi odpowiednie staniki, to po jakims czasie biust wraca do tego samego co przed oczywiscie kremy nie szkodza ,a napewno wspomagaja (wiedza z relacji kolezanek ktore przestaly karmic)tak czy inaczej efekty nie sa natychmiastowe tylko na skórczenie sie skóry trzeba czasu.

                  Skomentuj


                    #10
                    Ja uzywam kremu z Dax'a.

                    Biustonos zto tez wazna sprawa, ja bardzo lubie sportowe, bez usztywnien ale jak zaczelam kuracje zaopatrzylam sie w bardotki.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      ja z własnego doświadczenia powiem tak
                      najważniejsze są ćwiczenia ale kremy też dużo dają, poprawiają wygląd skóry
                      polecam masaż jak również prysznic raz ciepłą raz zimną wodą codzienny
                      i stanik usztywniany aby piersi miały dobre oparcie (to na początek jak po zakończeniu karmienia są niezłe flaczki)


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj


                        #12
                        O biust powinno sie dbac juz w czasie ciazy i wtedy smarowac kremami. Mi sie z C zrobilo D zobacze jak to pozniej bedzie wygladac.
                        Dodam jeszcze, ze przeciez nie kazdej kobiecie biust robi sie obwisly, trudno powiredziec od czego to zalezy. Tak czy siak poki co stosuje krem i nosze staniki z fiszbinami.
                        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                        Skomentuj


                          #13
                          Biabeleckie tylko pamietaj - nie masuj mocno piersi przy tym kremowaniu !

                          Skomentuj


                            #14
                            Diabeleckie każdej kobiecie po karmieniu piersi wiszą. Ale część kobiet
                            podczas karmienia traci zbędne kilogramy, a inne nie (tak jak u mnie).
                            W związku z tym moje cycki nadal wiszą i nic mi na nie nie pomogło.
                            A powinny uważać przede wszystkim te babki, które piersi mają dość duże
                            czyli np Ty.

                            Skomentuj


                              #15
                              collen moja mama ma biust D jest po 3 ciazach w tym blizniaczej i nie ma ani rozstepow ani biust jej nie wisi mimo, ze ma tez juz swoje lata. Oczywiscie ja takim X-men'em nie jestem i zapewne obie te rzeczy mnie dosiegna.

                              Goplana ile kosztuje ten krem ktory polecilas?
                              Last edited by diabelecke; 12-01-2009, 14:08.
                              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X