Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

biust

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Hej dziewczyny! Nigdzie nie znalazlam takiej informacji na necie i sie zstanawiam czy po zakonczeniu karmienia piersia wielkosc otoczki brodawkowej wraca do rozmiaru sprzed okresu karmienia???
    Bo brzydkie takie duze (

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Isabel_13 pewnie z tym jest u kazdej kobitki inaczej ale ja moge ci powiedziec ze u mnie wszystko wrocilo do stanu sprzed ciazy.Cycuszki tylko juz nie takie sterczace ale poza tym ok.to trwalo kilka miesiecy,na poczatku tez bylo jak u murzynek z National Geographic

      Skomentuj


        #33
        Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
        Isabel_13 pewnie z tym jest u kazdej kobitki inaczej ale ja moge ci powiedziec ze u mnie wszystko wrocilo do stanu sprzed ciazy.Cycuszki tylko juz nie takie sterczace ale poza tym ok.to trwalo kilka miesiecy,na poczatku tez bylo jak u murzynek z National Geographic
        Hahaha! jak u Murzynek z National Geofraphic No to mam nadzieje,ze u mnie wroca do normy A na podniesienie i ujedrnienie to chyba cwiczyc trzeba ....
        Dzieki za odp.Pozdrawiam

        Skomentuj


          #34
          --------------------------------------------------------------------------------

          mam do was pytanko
          czy któraś z was używała jakiegoś kremu do biustu?
          ja dwa razy użyłam z firmy ziaja ujędrniający i wiecie co po dwóch zastosowaniach brodawki mi ściemniały tak jak przy ciąży i cały czas utrzymuje mi się różna temperatura pomiędzy 36,6 a 37,5
          kupiłam test ciążowy bo mam teraz takie objawy jak w ciąży i zapisałam się do lekarza na środę a okres mam dostać teraz w niedzielę a i dodam że biorę tabletki antykoncepcyjne i ani razu o nich nie zapomniałam biore je co do godziny
          pozdrawiam

          Skomentuj


            #35
            zrobiłam teraz test iwyszedł negatywnie
            w środę dla pewności idę do lekarza

            Skomentuj


              #36
              a_s nie wydaje mi sie ze opisane przez ciebie objawy sa skutkiem uzywania kremu...idz do lekarza ja bym tak zrobila,byc moze masz jakies zmiany hormonalne?bierzesz ta sama pigulke od dawna czy moze zmienilas?moze pigulka ktora bierzesz ci nie sluzy?ta metoda antykoncepcji jest zaliczana do najbardziej skutecznych.przyczyny moga byc rozne ale lekarz bedzie sie znal najlepiej.

              Skomentuj


                #37
                biorę rigevidon prawie dwa lata

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  a_s ja przed ciaza 2 lata cilest bralam i nagle zaczely mi wlosy wypadac i zaczelam puchnac,mialam plamienia.najlepiej isc do lekarza bo wiedza forumowa moze byc za malo precyzyjna w takich przypadkach trzymam kciuki,daj zbac co powiedzial lekarz.

                  Skomentuj


                    #39
                    mam nadzieję że nie jestem w ciąży
                    mam juz parkę i mi wystarczy no ale jak będę to będę nic nie poradzę
                    najważniejsze że o tym wiedza moi rodzice i mojego męża

                    Skomentuj


                      #40
                      a_s testy sa dosc wiarygodne a pigulka raczej znana ze skutecznosci ale niczego nie mozna wykluczyc.Rozumiem twoje zdenerwowanie,ja mialam sstracha jak mi sie okres po kilku m-cach karmienia nagle zatrzymal...powtorz moze tescik i idz do gina,ja bym tak zrobila

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Froszku to ja jestem lepsza od Ciebie z D urosło mi do H
                        ŁUKASZ 08.09.2006

                        NATALIA JULIA 30.11.2007



                        Skomentuj


                          #42
                          dzisiaj czeka mnie ostatni dzień niepewności a jutro rano idę do lekarza i będe wiedzieć już wszystko na 100%
                          a test zrobiłam po obiedzie i mógł nie wyjść bo po pierwsze jak by była ciąża to za wcześnie a test powinno się robic rano, ale musiałam go zrobic bo juz nie mogłam wytrzymać

                          Skomentuj


                            #43
                            Akinomb to coś jak mi.

                            AMELKA 08.02.2007

                            Skomentuj


                              #44
                              a już myślałam że jestem sama z tak wielkim biustem
                              ŁUKASZ 08.09.2006

                              NATALIA JULIA 30.11.2007



                              Skomentuj


                                #45
                                mam pytanie do dziewczyn biuściastychjakiej marki kupujecie swoje "namioty" bo ja mam z tym problem
                                ŁUKASZ 08.09.2006

                                NATALIA JULIA 30.11.2007



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X