Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nerwica - jakie objawy?

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Patris38
    replied
    Odp: Nerwica - jakie objawy?

Być może nie jest to nerwica, a zwykłe przemęczenie stresem i zdenerwowaniem. Najlepiej jednak polecić się lekarza, który będzie wiedział co robić dalej.

Leave a comment:

• jmalinowska
    replied
    Odp: Nerwica - jakie objawy?

Kochana a nie sądzisz,że bardziej przydałaby Ci się wizyta u psychologa ? Nie wzięłaś pod uwagę tego,że objawy jakie posiadasz mogą świadczyć raczej o depresji a nie o nerwicy? I zdecydowanie nie powinnaś tego bagatelizować ponieważ jest to dość poważna choroba.
    Jeśli chcesz mogę Ci polecić dobrego specjalistę ze Szczecina (sama pochodzę z okolic). Sama chodziłam tam swego czasu na psychoterapię ponieważ musiałam odzyskać równowagę po stracie bliskiej osoby, Nie potrafiłam się z tym pogodzić i niestety ale można powiedzieć,że trochę się załamałam.
    Pozdrawiam.

Leave a comment:

• tamisia
    started a topic Nerwica - jakie objawy?

Nerwica - jakie objawy?

Od jakiegoś czasu kiepsko i krótko sypiam, chodzę cały czas w większym lub mniejszym stopniu zdenerwowana. Nic mnie nie cieszy tak jak kiedyś, kiedy nie trzeba było mieć tyle obowiązków związanych z pracą i prowadzeniem rodziny ;/Czy to normalne? A może któraś z was chciałaby się spotkać na pogaduchy (mieszkam w Szczecinie).

Working...
X