Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nerwica - jakie objawy?

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Odp: Nerwica - jakie objawy?

Juz nie wiem co mam ze soba zrobic. Przypuszczalam depresje, nerwice i to, ze mi moje pigulki anty zaczely szkodzic...
    Kilka tygodni temu zaczely mi sie takie grypowe dolegliwosci to zaczelam brac gripex na dzien i na noc. Jakos przeszlo ale przyszedl bol zatok... przez tydzien bralam tabletki na zatoki. Bol minal, zatoki sie oczyscily.
    Po jakims tygodniu zaczelam odczuwac cierpniecie rak i nog, spuchly mi piersi i byly dosc wrazliwe, pojawilo mi sie dosc duzo wypryskow... no to pomyslalam ze czas na przerwe w pigulkach, mimo, ze wogole mi nie szkodzily do tej pory a biore je od roku.

Dziewczyny czytałam, ze na takie problemy pomaga terapia tlenem w komorze hiperbarycznej:
    xxx

Czy ktoraś z Was próbowała takiej kuracji?
    Last edited by gagatka; 26-01-2021, 15:43. Powód: link

Skomentuj

Odp: Nerwica - jakie objawy?

u mnie było podobnie, cały czas czułam się zestresowana, nie wiadomo z jakiego powodu ale to mija, wierz mi, wystarczy trochę popracować nad sobą

Skomentuj

Sama miałam problem z nerwicą lękową i u mnie były to
        bóle głowy
        pocenie sie
        drżenie
        oraz stres

Nie bede tutaj pisałam co mnie stresowało ale mogę stwierdzić, ze praktycznie cały czas byłam w permanentnym stresie. Wiecznie zdenerwowana, zestresowana i nerwica kiepsko wpływala również na moje zdrowie fizyczne....

Dobrze jest dbać o swoje zdrowie psychiczne. Jeśli same sobie nie radzicie to moze pora skontaktować się z psychologiem? Mi taka rozmowa naprawdę dużo dała! xxx
        Last edited by gagatka; 12-02-2021, 12:28. Powód: link

Skomentuj

Jak chcesz pozby się stanów lękowych oraz nerwicy to oprócz wizyt u specjalistów polecam Ci na własną rękę zacząc stosowac olejki CBD. Od dawna wiadomo że medyczna marihuana to zbawienie naszych czasów.xxx
          Last edited by gagatka; 12-02-2021, 12:27. Powód: link

Skomentuj

Working...
          X