Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nerwica - jakie objawy?

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• margola336a
    replied
    Odp: Nerwica - jakie objawy?

Nerwica i jej objawy mają rozmaite postaci. Jest to właściwe zespół zaburzeń nerwicowych. Objawy nerwicy obejmują fobie, lęk, trudności z przystosowaniem się do wymagań społecznych, problemy w relacjach i różnych sytuacjach społecznych: w pracy, życiu towarzyskim, występach publicznych, nawet jeśli to tylko zebranie kilku osób. Objawy nerwicy mogą mieć charakter emocjonalny lub somatyczny (objawy cielesne), zaburzają także naszą zdolność do uczenia się, pamięć i koncentrację.

Leave a comment:

•    

• gosia288
    replied

Nerwica jest trudna . Kołatanie serca, wyższe ciśnienie, problemy ze snem i ogólne zdenerwowanie.

Leave a comment:

• jgrodzka
    replied

być moze potrzebujesz tez wakacji albo sposobu na relaks

Leave a comment:

• makalica87
    replied

Poczytaj sobie tutaj na temat nerwicy. Mnie świadomość czym jest ta choroba pomogła zdiagnozować jej początki.

Leave a comment:

• mileymila
    replied

dokładnie objawy nerwicy mogą być różne, chodząc na terapię do pani psycholog Łódź poznałam kilka osób zmagających się z nerwicą i ciężko mi tak powiedzieć czy mają jakiś wspólny mianownik, tzn. czy można określić jakie mieli objawy nerwicy.

Leave a comment:

• furgomo
    replied

Objawy to tylko jedno, ale nie zawsze ktoś znerwicowany ma takie same jak inni. Nerwica to głównie ogromny stres, który powoli nas wyniszcza i nikomu nie życzę, żeby kiedyś musiał walczyć z tą chorobą. Sporo informacji macie na stronie ośrodka Wolmed - http://www.wolmed.pl/terapie/leczenie-nerwicy.html który zajmuje się leczeniem tego typu uzależnień i chorób.

Leave a comment:

• swiat-testu
    replied

Bol zoladka, bol w mostku, bol glowy, kolatanie serca, liczne probley ze snem, zarzatanie sobie glowa wszystkim, i to doslownie.
    promieniujacy bol od mostka po samo gardlo.

Leave a comment:

•    

• zielonakama
    replied

Objawy nerwicy mogą być bardzo różne-od bezsenności i kołatania serca po zaburzenia lekowe. Nieunikniona jest jednak wizyta u specjalisty.

Leave a comment:

• maggiczna_
    replied

Jeśli ktoś czuje, że sobie nie radzi i potrzebuje pomocy, trzeba tej pomocy szukać. Nie ma co się oglądać na innych i zastanawiać "co ludzie powiedzą". Nerwicę i inne zaburzenia należy leczyć, bo same nie przejdą, a mogą naprawdę utrudnić normalne funkcjonowanie. W Warszawie mogę polecić klinikę PsychoMedic http://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ , mają nawet wizyty domowe, jakby ktoś się wstydził iść do gabinetu.

Leave a comment:

• Jadzia83
    replied

Wcale nie trzeba miec stresujacej pracy, zeby nabyc sie nerwicy. Wystarczy nie miec pracy i to juz jest problem, albo miec problemy ze zdrwiem. Wszystko sklada sie na jedno.

Leave a comment:

•    

• braap
    replied

Chyba mam nerwice... Moja praca jest bardzo stresująca, często gonią mnie terminy, szef wymaga czasem niemożliwego. Bardzo mało sypiam, a bardzo dużo pracuje, bo częśc pracy często wykonuje także w domu, a nawet jak nie pracuje w domu, to mam inne obowiązki. Ostatnio potrafi mnie zdenerwować na prawdę wszystko. Rozważam picie ziół na uspokojenie, bo wierze, że mi pomogą. Znajoma polecała mi te zioła http://www.vitalny.pl/pl/c/Ziola-uspokajajace/295 . Któraś z Was je piła lub pije?

Leave a comment:

• panitereska
    replied

Jeśli to epizod depresyjny, to trzeba najpierw do psychiatry, który zapisze leki, albo zleci terapię u psychologa. Całkiem możliwe, że to chwilowe i potrzebne tylko leki na lepszą wchłanialność endorfin.

Leave a comment:

• avene
    replied

Ja też myślę, że najlepszą opcją byłaby konsultacja u specjalisty. Ciężko tak gdybać i zastanawiać się co nam dolega, jak nie jesteśmy lekarzami.

Leave a comment:

• kubasbarb
    replied

Nerwica to bardzo ogólne sformuowanie, depresja też jest formą nerwicy. Radziłabym wizytę u specjalisty, zamiast porady na forum czy spotkania towarzyskie. Leczenie czasem trwa latami, bagateliwowanie tylko poglebia problem ...

Leave a comment:

• Redakcja_MamoToJa.pl
    replied

Tamisia, mamy na forum mądrego psychologa, może zadaj pytanie tam?
    http://forum.babyonline.pl/forum/forumdisplay.php?f=640

Leave a comment:

Working...
X