Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

chwila dla siebie ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    chwila dla siebie ;)

    Czy macie jakieś cudowne środki na poprawienie sobie humoru, samopoczucia?
    Jak spędzacie "chwile dla siebie" o ile są takie możliwe...
    Last edited by izabela22; 28-10-2008, 14:46.
    Julek 15.o2.2oo7r



  •    
       

    #2
    teraz kąpiel...a przed ciążą kawa uwielbiam kawę

    Skomentuj


      #3
      Przed ciążą książka i solarium, teraz z braku czasu dobre cappucino, wypad na zakupy (SAMA!), internet i oczywiście kąpiel w wannie, długa i pachnąca. czasem solarium.
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        #4
        też lubię solarium od czasu do czasu.... i zakupy SAMA albo z koleżanką
        Julek 15.o2.2oo7r



        Skomentuj


          #5
          ja siedzę w necie,albo śpię;-)

          Skomentuj


            #6
            Ja uwielbiam dobrą książkę.Co jakiś czas zatrudniam męża do tego żeby przez godzinkę popilnował syna,a ja idę sobie do innego pokoju,zabieram książkę,pyszną kawe,wskakuję pod koc i "zatapiam" sie w lekturze albo przeglądam jakieś kobiece gazety.
            Alanek 14.09.2006

            Skomentuj


              #7
              Ja siadam na lozku w pizamie z mojaq siostra blizniaczka i gadamy na tematy ktore jakos mnie rozweselaja, obzeramy sie czekolada albo pizza... przed ciaza pilysmy szampana w ilosciach na poprawe humoru.
              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                uwielbia sluchac muzyki i to jest to co mnie odpreza i daje sile
                a po za ty to spotkania z moimi przyjaciolmi
                Dziecko jest chodzącym cudem jedynym , wyjątkowym, niezastąpionym.

                Skomentuj


                  #9
                  mąż pilnuje synka, a ja - kąpiel, sen, książka, ale najlepiej na spacer lub solarium, basen, kawa w kawiarni z koleżanką...

                  Skomentuj


                    #10
                    czasu dla siebie mam malo. a jak mam to licze projekty lub sprzatam :P
                    Julia 19 października 2008 godz. 10.05 - Nasza Kulunia Kochana :*

                    http://s2.pierwszezabki.pl/009/009132980.png?4600



                    http://perlasta.blogerki.pl/

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Książka i dobre cappucino, a ostatnio- przestałam karmić piersią- pół kieliszka wina raz na jakiś czas wieczorkiem z mężem Ostatno mam więcej czasu dla siebie bo mój półroczny synuś przepada ostatnio za tatą





                      Skomentuj


                        #12
                        chwila dla siebie...hmm ostatnio cosik ich mało a kiedyś dwie skrajności albo zakuuupy uwielbiam babskie zakupy albo Chmielewska pod kocykiem z herbatką z cytrynką
                        jagodzianka

                        Skomentuj


                          #13
                          Cos dla ciała

                          SALON URODY DOJEŻDŻAJĄCY DO KLIENTA !!

                          JESTEŚMY NA TWOJE ZAWOŁANIE !!

                          WARSZAWA I OKOLICE !!

                          W NASZEJ OFERCIE :

                          Fryzjerstwo (czesanie, strzyżenie, modelowanie, farbowanie, baleyage. Czesanie okolicznościowe, koki, upięcia itp. itd.)
                          Manicure
                          Pedicure
                          Tipsy (akryl i żel )
                          Makijaż
                          Stylizacja
                          Masaż
                          Przedłużanie i zagęszczanie rzęs
                          Prywatne lekcje makijażu

                          U NAS ZNAJDZIECIE PAŃSTWO WSZYSTKO CZEGO POTRZEBA !!

                          Nagła sytuacja, nieoczekiwane przyjęcie, zawiódł Was fryzjer bądź manicurzystka, zapomnieliście się umówić a teraz brakuje terminu??
                          NIE MA PROBLEMU !!
                          Zadzwoń do Nas a My w ciągu krótkiego czasu jesteśmy do Twojej dyspozycji!!
                          I nie masz problemu ponieważ My dojedziemy do Ciebie!!

                          Nasza Kadra:
                          To perełki z Warszawy. Pracują z najlepszymi firmami i markami takimi jak: Telewizja Regionalna, Chanel, Klub Maska, portal wizaz, Clarins. Italian Beauty, Beauty Art, Bek i Bek, LAURENT, L'Oreal, Ce-Ce, Salonu SAI, Intercontinental oraz wiele, wiele innych.
                          Są to Laureaci pierwszych miejsc konkursów Ogólnopolskich i Międzynarodowych.
                          Lepszych nigdzie nie znajdziecie!!

                          Pracujemy tylko na profesjonalnych kosmetykach kosmetykach najwyższej jakości !!

                          Najtaniej w Warszawie ponieważ nie pobieramy opłat za wynajem lokalu ani za dojazd !!

                          Nasze usługi to niespotykana dotąd wygoda, oszczędność Państwa czasu, ale również fachowa i miła obsługa.

                          KONTAKT:
                          telefon: 0880088039
                          mail: biuro@pogotowiekosmetyczne.pl
                          gg 12478886
                          skype: pogotowie_kosmetyczne
                          www.pogotowiekosmetyczne.pl

                          ZAPRASZAMY !!

                          Skomentuj


                            #14
                            ja bym na początku z chęcią zamieniła mój prysznic na cudowną wannę bo strasznie mi jej brakuje... ale to co poprawia mi humor to też oczywiście zakupy ale też algida śmietankowo-bakaliowa UWIELBIAM!
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              #15
                              jak znajdujecie czas i chęci do dbania o siebie???

                              dziewczyny ja mam z tym problem od porodu a to już 10 miesięcy mineło nieumiem się zorganizować i wolałabym żeby wszystko "samo się zrobiło". Co pójdę do fryzjera to wychodzę niezadowolona, na kosmetyczkę szkoda mi pieniędzy-tylko mąż pracuje. Niemam njuż sił i ciągle jestem zrezygnowana...

                              pomóżcie





                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X