Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

chwila dla siebie ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: chwila dla siebie

    Najlepszy relaks, to leżak, słoneczko na dziób i dobra książka :-), albo dwie godziny na fittnesie, orbik i joga - to mnie najbardzie jrelaksuje i to są chwile tylko dla mnie. Szkoda, ze tak mało ich jest

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: chwila dla siebie

      oj kiedy ja miałam chwilę dla siebie nawet pisząc mam synka (2,5) na kolanach, jest wszedzie tam gdzie ja- brak sił.
      http://rybapogrecku.pl
      http://salatkazkurczakiem.net.pl

      Skomentuj


        #48
        Odp: chwila dla siebie

        Czytać, czytać, czytać, słonko, ogródek, kawusia i chwila tylko dla mnie.

        Skomentuj


          #49
          Odp: chwila dla siebie

          Według mnie, idealnie sprawdza się porzekadło, że w zdrowym ciele jest zdrowy duch. Dlatego moją propozycją są błyszczyki damskie. Parafrazując znaną reklamę – „błyszczące usta to podstawa”

          Skomentuj


            #50
            Odp: chwila dla siebie

            Ja uwielbiam czytać albo oglądac jakiś serial w internecie. Uwielbiam tez łazić po sklepach i poszukiwać okazji. Ostatnio znalazłam kamizelki i kurtki damskie w takiej promocji, że szczęka mi opadła.

            Skomentuj


              #51
              Odp: chwila dla siebie

              Żadna z Was nie wychodzi z domu? Kurde, w domu, kiedy za ścianą jest dziecko, mąż, facet nie da się odpocząć od wszystkiego. Najlepiej scedować dziecko na faceta na jedno popołudnie i umówić się na szalone wyjście z koleżankami. No dobra, nei musi być takie szalone, ale można przecież wyjść z kumpelami do kosmetyczki, albo na jakiś abieg upiększający. To jest relaks i odpoczynek

              Skomentuj


                #52
                Odp: chwila dla siebie

                Ja mam zwykle czas dla siebie, jak dziecko jest na zajęciach pozaszkolnych. Zapisałam Młodego na język angielski do szkoły językowej znalezionej na wyszukiwarce zajęć pozalekcyjnych POZASZKOLNE.Pl i do szkółki tenisa. Na angielski chodzi raz w tygodniu. Podobnie na tenisa. Zwykle zawożę go na zajęcia dodatkowe, a sama wybywam do pobliskich kawiarni na kawę, ciacho. Wtedy wyciszam się przy dobrej książce. Ostatnio przeczytałam w taki sposób "Marzenie Celta". Polecam!!! Już nie mogę się doczekać początku roku szkolnego, znowu będzie czas tylko dla mamy, kiedy będę sama ze sobą.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: chwila dla siebie

                  Do szczęścia w chwilach ,,bez dziecka" potrzebna mi jest tylko kawa : z cukrem i śmietanką, książka alb komputer.
                  A wieczorem po całym dniu ciepła kąpiel z bąbelkami.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: chwila dla siebie

                    Ja jak mam chwilę dla siebie zatapiam się w nowościach chcę być na bieżąco
                    http://www.lowcytrendow.pl/dzieci/

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: chwila dla siebie

                      Kąpiel, przy świecach, i aromatycznych olejkach. Albo dobra herbata, kocyk i książka. Albo decoupage.
                      Last edited by nojaka; 27-12-2012, 13:06.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: chwila dla siebie

                        ja to uwielbiam gorace kapiele, albo dobra ksazke wtedy tak sie relaksuje
                        Relaksuje mnei tez rozmowa z przyjaciolka ktora neistety meiszka daleko i tylko przez tel mozemy gadac
                        Ale goraca kapiel to nr 1 w odprezeniu uwielbiam to !!!!!!!!

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: chwila dla siebie

                          Chwilę dla siebie mam jak już mój synek pójdzie spać. Lubię sobie czasem napuścić dużo wody do wanny, zapalić w łazience kilka świeczek i poleżeć w ciszy z maseczką na twarzy.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: chwila dla siebie

                            chwila dla siebie to ciepły koc, kubek goracego kakao lub czekolady i dobra książka ale przy 15 miesiecznej i ruchliwej dziopce cieżko o takie chwilke spokoju - bo jak juz sobie odpływa do krainy snow - to trzeba jeszcze to czy tamto zrobic ale jak tylko jest okazja to ja chetnie wykorzystuje

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: chwila dla siebie

                              Gdy mam chwilę dla siebie, zamawiam sobie pizzę, włączam film i leniuchuję. Mam czas jedynie dla siebie i nie zwracam na nic innego uwagi.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: chwila dla siebie

                                Prawie nie mam czasu dla siebie, bo cały czas coś, ale jak się taka chwila zdarza to ubieram buty i idę na długi spacer po lesie gdzie w spokoju mogę pomyśleć i odpocząć

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X