Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

słabe rozdwajające się paznokcie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    słabe rozdwajające się paznokcie

    czy macie jakieś skuteczne sposoby ratowania słabych, rozdwajających się paznokci?
    Julek 15.o2.2oo7r



  •    
       

    #2
    Proponuje codziennie wieczorem smarować paznokcie olejem rycynowym i pić napar ze skrzypu, ewentualnie brać jakieś tabletki ze skrzypem.

    Skomentuj


      #3
      Napisane przez lyjg1113
      北京�k�C 产品展示 北京�k�C 顺风信息咨询有限公司是2002年4月份经国家税务总局税务师管理中心批准,与税务机关脱钩改制后成立特殊 产品印刷服务……。 北京�k�C 详细资料>>>欢迎光临北京�k�C ,来电垂询! 真诚合作,互利互惠.你的成功,我的收获!北京�k�C
      no ciekawe )))) koniecznie wypróbuję tą metodę - jeszcze dziś:
      Julek 15.o2.2oo7r



      Skomentuj


        #4
        Napisane przez lyjg1113
        北京�k�C 产品展示 北京�k�C 顺风信息咨询有限公司是2002年4月份经国家税务总局税务师管理中心批准,与税务机关脱钩改制后成立特殊 产品印刷服务……。 北京�k�C 详细资料>>>欢迎光临北京�k�C ,来电垂询! 真诚合作,互利互惠.你的成功,我的收获!北京�k�C

        ha ha! dobre!
        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

        Skomentuj


          #5
          ja polecam preparaty ze skrzypu. niedawno miałam ten sam problem(karmię piersią) i zaczęłam brać witaminy dla kobiet w ciąży i karmiących puersią, po około dwóch tygodniach widoczna poprawa

          Skomentuj


            #6
            Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

            Ja stosuje codziennie olejek rycynowy, smaruje nasady paznokci, w bardziej ekstremalnych sytuacjach polecam regenerum lub suplementy diety

            Skomentuj


              #7
              Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

              Wprowadź sobie chociaż na jakiś czas odżywkę new nails - naprawdę potrafi odmieniać paznokcie - widziałam to po swoich. Kilka tygodni w zasadzie w 100% przywróciło im żywotność, wyglądają ładnie i atrakcyjnie, a naprawdę swego czasu doprowadziłam je do dramatu ;/

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

                osobiście polecam wcieranie przez 2-3 tygodnie kapsułek z witaminami A+E. No i podstawa to zmiana diety, więcej warzyw i zdrowego białka. Można się wspomóc preparatami takimi jak revalid czy inne z siarką, krzemem, witaminami i skrzypem polnym. Proponuję też skrócić paznokcie do linii opuszka - piłujemy tylko w jedną stronę i broń Boże pilnikiem metalowym!!

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

                  Odkąd pamiętam mam ten sam problem. Mnie bardzo pomaga capivit a+e. Paznokcie są mocniejsze i ładnie rosną. I włosy dużo mniej wypadają



                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

                    Moja kobieta jak się nie odchudza to ma piękne, mocne i długie paznokcie. Wystarczy kilka dni na diecie to zaczynają się jej łamać i rozdwajać i żadne odżywki nie pomagają
                    Co to są odpylacze ?

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

                      Mam ten sam problem odkąd pamiętam. Słyszałam o produktach joanna, ale nie wiem czy warto zaryzykować, bo do tej pory nie znalazłam działającego kosmetyku, tzn. kremu do paznokci i odżywek. Czy któraś w Was używała? Na prawdę nie chcę kolejny raz wydawać pieniędzy i się zawieść

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

                        ja polecam odżywkę 8w1 EVELINE !
                        Używam jej od kilku miesięcy i znacznie widzę poprawę moich paznokci. Na początku podchodziłam sceptycznie do tego, twierdziłam, że próbowałam na moje paznokcie już wszystkiego,a ta odzywka to będzie kolejna klapa..jednak się myliłam.
                        Jest cudowna,odżywka w 100% zgadza się z obietnicami producenta!!!
                        Jak najbardziej polecam ją wszystkim, ktorzy maja problem z PAZNOKCIAMI :P
                        Jeśli chcesz mieć stronę jak marzenie wejdz na http://monokromo.pl i zobacz jak wygląda profesjonalna wizytówka w sieci. Internet to przyszłość i jeśli Cie w nim nie ma , po prostu nie istniejesz.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

                          A co sądzicie o odżywkach Jessici? Ma któraś z Was może? Słyszałam sporo dobrych opinii na ich temat.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

                            Słyszałaś dlatego, bo są naprawdę dobre.. naprawdę warte swojej ceny i nie ma się nad czym zastanawiać. u mnie nic nie działało aż kupiłam odżywkę z Jessici.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

                              Napisane przez badi88 Pokaż wiadomość
                              ja polecam odżywkę 8w1 EVELINE !
                              Używam jej od kilku miesięcy i znacznie widzę poprawę moich paznokci. Na początku podchodziłam sceptycznie do tego, twierdziłam, że próbowałam na moje paznokcie już wszystkiego,a ta odzywka to będzie kolejna klapa..jednak się myliłam.
                              Jest cudowna,odżywka w 100% zgadza się z obietnicami producenta!!!
                              Jak najbardziej polecam ją wszystkim, ktorzy maja problem z PAZNOKCIAMI :P
                              A na skórki pomaga? Bo ja mam problemy zarówno z paznokciami i skórkami i szukam czegoś do rąk. Chyba się źle odżywiam ;p

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X