Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

słabe rozdwajające się paznokcie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • agibee
    replied
    Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

    Z tym pilnikiem to też racja.Kiedyś pilowalam zwykłym metalowym i faktycznie częściej się lamaly. Teraz używam tylko papierowe.

    Leave a comment:

  •    
       

  • evelinek13
    replied
    Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

    Przede wszystkim trzeba miec na chacie szklanylub kamienny pilnik do piłowania paznokci. Dzięki niemu paznokcie nie będą się rozdwajały ponownie i zamykane są „uszczerbki” zrobione już w paznokciach. Po takim opiłowaniu nałóż na paznokcie odżywkę by je wzmocnić i utwardzić ja polecam osobiscie ta eveline odzywke taka biala z krzyzykiem. Jest mega swietna, tania, dostepna w roznuch sklepach aptekach drogeriach i skuteczna

    Leave a comment:


  • anulenka6
    replied
    Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

    Ja stosowałam odżywkę z eveline. Tylko teraz podobno nowość z olejkiem co odżywia też skórki. Fajnie pachnie, ale ona nie zasycha jak lakier czy inne odżywki. Po prostu jakby taka oliwka. Nie bardzo mi odpowiada, bo chce coś zrobić to od razu to wycieram, nawet jak pomaluje na noc to się przekręce i zaraz wszystko wytrę w poduszkę. Kupiłam nailtek i uważam, że ta jest całkiem ok. Ale każda ma inne pazurki więc co innego może pomóc

    Leave a comment:


  • agibee
    replied
    Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

    Też kiedyś dotyczył mnie ten problem. Zaczęłam przede wszystkim zdrowiej się odżywiać.To jest podstawa. Dużo witamin w postaci owoców i warzyw na pewno pomoże. Oprócz tego maluję paznokcie odżywkami wzmacniającymi i od czasu do czasu smaruję całe ręcę olejkiem arganowym na noc i zakładam rękawiczki.

    Leave a comment:


  • mrrufus98
    replied
    Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

    Ja od zawsze mama problem z e słabymi paznokciami i praktycznie nic mi nie pomaga, a próbowałam już chyba wszystkiego ... zaczęłam od domowych maseczek z oleju i cytryny, później odżywki w formie lakieru i oczywiście witaminy, magnez i tran ale nic nie pomaga

    Leave a comment:


  • klamka
    replied
    Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

    A korzystałyście może z Regenerum? Daje to coś?

    Leave a comment:


  • kimala
    replied
    Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

    Jakie jeszcze kosmetyki do paznokci polecacie? I jakie dało wam to efekty?

    Leave a comment:

  •    
       

  • kimala
    replied
    Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

    Oliwka new nails + systematyczność i wystarczy. Warto podłączyć do tego odżywkę i macie zapewnione bardzo ładne paznokcie - płytka powinna być mocniejsza, pojawi się błysk. Paznokcie przejdą sporą przemianę.

    Leave a comment:


  • korneliaa
    replied
    Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

    U mnie sprawdziła się Sally Hansen Maximum Growth, rewelacyjny efekt jak dla mnie

    Leave a comment:


  • 22nika27
    replied
    Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

    odżywki z Eveline są dobre

    Leave a comment:

  •    
       

  • Mart
    replied
    Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

    Napisane przez ja29 Pokaż wiadomość
    Kupiłam tą fenomenalną odżywkę do paznokcie - Phenomen Oil... jest rewelacyjna, działa super naprawdę efekt ekstra.
    Też masz wrażenie że ona nigdy się nie kończy ? No i super pachnie.

    Leave a comment:


  • eduardo85
    replied
    Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

    Napisane przez kimala Pokaż wiadomość
    Odżywka new nails, kilka tygodni i poprawa będzie spora, warto do zestawu dołączyć oliwkę. Oczywiście trzeba dbać o systematyczność, bo jedynie wtedy faktycznie można przez dłuższy okres czas utrzymać paznokcie w zdrowiu.
    mi pomaga ciepły olej z cytryną

    Leave a comment:


  • agaidk77
    replied
    Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

    Hej dziewczyny a może spróbujcie zrobić sobie manicure japoński?Bo to naprawdę super odżywczo i regenerująco działa na płytkę paznokcia.Znam to z praktyki bo taki wykonujętu macie więcej informacji http://www.studiopantera.pl/service/manicure/ Pozdrawiam serdecznie

    Leave a comment:


  • kimala
    replied
    Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

    Odżywka new nails, kilka tygodni i poprawa będzie spora, warto do zestawu dołączyć oliwkę. Oczywiście trzeba dbać o systematyczność, bo jedynie wtedy faktycznie można przez dłuższy okres czas utrzymać paznokcie w zdrowiu.

    Leave a comment:


  • kimala
    replied
    Odp: słabe rozdwajające się paznokcie

    Oj, swoje już przerobiłam, wiem że odżywka new nails w zasadzie diametralnie odmienia sytuację. Odradzam testowanie tych najdroższych kosmetyków z reklam - poczytajcie sobie blogi dziewczyn. Momentami się wierzyć nie chce.

    Leave a comment:

       
Working...
X