Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zawartość damskiej torebki ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • sasanka12
    replied
    Odp: Zawartość damskiej torebki

    nie mam dużo rzeczy w torebce, ale na pewno znajdą sie tam klucze, chusteczki, dlugopis, pomadka do ust, badzo lubię oeparol, super nawilża skórę i wygładza usta, zawsze mam pomadkę tego typu w torebce. Do tego jaaś wielorazowa torba, guma do życia.

    Leave a comment:

  •    
       

  • testolandia
    replied
    Odp: Zawartość damskiej torebki

    W torebce mam mnóstwo paragonów luzem, nie wiem poco je trzymam. Poza tym chusteczki, balsam do usta, 10 długopisów, ale żadnego notesu i muszę pisać na tych paragonach, a więc jednak się przydają.

    Leave a comment:


  • evelinek13
    replied
    Odp: Zawartość damskiej torebki

    ja mam: dokumenty, błyszczyk, perfume, gumy do żucia,zapalniczkę, chusteczki, tampona, i mase śmieci

    Leave a comment:


  • agniecha1793
    replied
    Odp: Zawartość damskiej torebki

    moj maz zawsze twierdzi ze mam w mojej torebce wszystko oprocz najwazniejszego dowodu osobistego:P

    Leave a comment:


  • a_s
    replied
    ja staram się trzymać w niej porządek. paragony zazwyczaj wrzucam do kieszeni kurtki albo do portfela. a w torebce trzymam książeczki zdrowia dzieci, portfel, klucze od domu, komórkę, szczotkę do włosów z lustereczkiem, długopis, reklamówkę na zakupy.

    Leave a comment:


  • moniaB
    replied
    a mój maż mówi że tylko ja mam mnóstwo rzeczy w torebce. nigdy nie moge w niej nic znależć.
    tez mam sterte paragonów, telefon, portfel, klucze, błyszczyk, chusteczki, grzechotke Marysi, czasami aparat i pieluszke, ostatnio nawet kolczyki znalazłam w niej , których szukałam długo...

    Leave a comment:


  • Goplana
    replied
    Ja mam portfel, telefon, klucze, chusteczki jednorazowe i do higieny intymnej, plyn do mycia rak bez wody,wkladki ew podpaske ( nigdy nie wiadomo kiedy moze sie przydac ),materialowa torbe na zakupy, gumy do zucia, perfum i blyszczyk ew pomadke

    Leave a comment:

  •    
       

  • froch
    replied
    ja noszę sterte paragonów,mam manie,że wszystko do torebki wrzucam:/
    portfel,komorke,kluczyki od domu i od auta,panel od radia,zapalniczki...
    papierosy nosze w kurtce

    Leave a comment:


  • iNsOoMNia
    replied
    Ja ostatno nosze tylko w torebce portfel, telefon, dlugpois, chusteczki, lustereczko i wszycho Kiedys pol kosmetyczki swojej jeszcze nosilam - jak nie cala, ale teraz nie widze potrzeby

    Leave a comment:


  • ju.co18
    replied
    Ja oprocz wiecznego balaganu,taj jak wiekszosc z Was mam stare rachunki ze sklepow,klucze,portfel,telefon,chusteczki,kilka blyszczykow,perfumy,skorowidz,rekawiczki,halsy.Naj bardziej wsciekam sie jak dzwoni telefon ja prowadze samochod i jedna reka staram sie znalezc go w torebce.Koszmar.

    Leave a comment:

  •    
       

  • diabelecke
    replied
    Ja mam zawsze duza torbe taki worek, no, a w niej:
    portfel, telefon (czasami), krem do rak, kalendarz, duzy notes z kalkulatorem i dlugopisem, przybornik do paznokci, duza kosmetyczke (puder prasowany, podklad w kompakcie, blyszczyk do ust, kredke, tusz do kresek i taki jakis pisak do kresek, tusz do rzes z korektorem, dezodorant do stop, dezodorant do higieny intymnej, tabletki na bol gardla), katalog z avon'u (zawsze aktualny). I wiecie, ze zawsze to wszystko mi sie przydaje i nigdy niczego nie zpaomne przepakowac jak torebke zmieniam.

    Przed ciaza palilam wiec byly tez papierosy i kilka zapalniczek.

    Leave a comment:


  • izabell1203
    replied
    Ja noszę torebkę tylko jak wychodzę sama , mam w niej ortfel (chyba jak każda) , błyszczyk , gumę do żucia , telefon , notes z długopisem.Co tam jeszcze hmmm klucze i parę pierdółek.

    Leave a comment:


  • pinklady
    replied
    Odkąd mam wózek noszę plecak bo wygodniej, a w nim w małej kieszonce: portfel, telefon, chusteczki, małe lusterko, długopis i mały notes, klucze,
    błyszczyk, grzebień, gumka do włosów.

    Leave a comment:


  • mami
    replied
    zawartość mojej torebki zależy od jej wielkości jak mam dużą torbę to można tam wszystko znaleźć od tamponów po parasol nawet w ciepłe dni a jak torebka jest malutka to mam tylko pieniądze, błyszczyk, bilet, chusteczki higieniczne no i porządek w takiej małej łatwiej jest utrzymać

    Leave a comment:


  • GosiaInuszka
    replied
    Telefon, klucze i błyszczyk, a inne rzeczy to zależy w której torebce... Czasem się denerwuje, że ważne dokumenty zostały w czarnej, a ja rano zdecydowałam wziąć brązową i nie przełożyłam. Ale trudno mi ograniczyć się do jednej.

    Leave a comment:

       
Working...
X