Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zawartość damskiej torebki ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Ja ostatno nosze tylko w torebce portfel, telefon, dlugpois, chusteczki, lustereczko i wszycho Kiedys pol kosmetyczki swojej jeszcze nosilam - jak nie cala, ale teraz nie widze potrzeby

    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      ja noszę sterte paragonów,mam manie,że wszystko do torebki wrzucam:/
      portfel,komorke,kluczyki od domu i od auta,panel od radia,zapalniczki...
      papierosy nosze w kurtce

      Skomentuj


        #18
        Ja mam portfel, telefon, klucze, chusteczki jednorazowe i do higieny intymnej, plyn do mycia rak bez wody,wkladki ew podpaske ( nigdy nie wiadomo kiedy moze sie przydac ),materialowa torbe na zakupy, gumy do zucia, perfum i blyszczyk ew pomadke

        Skomentuj


          #19
          a mój maż mówi że tylko ja mam mnóstwo rzeczy w torebce. nigdy nie moge w niej nic znależć.
          tez mam sterte paragonów, telefon, portfel, klucze, błyszczyk, chusteczki, grzechotke Marysi, czasami aparat i pieluszke, ostatnio nawet kolczyki znalazłam w niej , których szukałam długo...




          Skomentuj


            #20
            ja staram się trzymać w niej porządek. paragony zazwyczaj wrzucam do kieszeni kurtki albo do portfela. a w torebce trzymam książeczki zdrowia dzieci, portfel, klucze od domu, komórkę, szczotkę do włosów z lustereczkiem, długopis, reklamówkę na zakupy.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Zawartość damskiej torebki

              moj maz zawsze twierdzi ze mam w mojej torebce wszystko oprocz najwazniejszego dowodu osobistego:P

              Skomentuj


                #22
                Odp: Zawartość damskiej torebki

                ja mam: dokumenty, błyszczyk, perfume, gumy do żucia,zapalniczkę, chusteczki, tampona, i mase śmieci

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Zawartość damskiej torebki

                  W torebce mam mnóstwo paragonów luzem, nie wiem poco je trzymam. Poza tym chusteczki, balsam do usta, 10 długopisów, ale żadnego notesu i muszę pisać na tych paragonach, a więc jednak się przydają.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Zawartość damskiej torebki

                    nie mam dużo rzeczy w torebce, ale na pewno znajdą sie tam klucze, chusteczki, dlugopis, pomadka do ust, badzo lubię oeparol, super nawilża skórę i wygładza usta, zawsze mam pomadkę tego typu w torebce. Do tego jaaś wielorazowa torba, guma do życia.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X