Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zawartość damskiej torebki ;)

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• izabela22
    replied
    od kiedy biegam z wózkiem i dzieckiem zapomniałam co to jest torebka, na co dzień noszę małą torebeczkę przewieszoną przez ramię. Mieszczę w niej: portfel, klucze, chusteczki higieniczne i błyszczyk - nic więcej jak się okazuje nie jest mi potrzebne

a jeśli chodzi o porządek to najgorszy bałagan mam w portfelu, pełno w nim rachunków, zupełnie nie potrzebnych papierków....

Leave a comment:

•    

• demira
    replied

Ja mam cala mase papierow Tez nie wiem po co
    D

Leave a comment:

• malwina
    replied
    A ja muszę mieć zawsze zapas jednorazowych chusteczek do nosa. Tak 3-4 paczki (na szczęście te małe), ale po co mi tyle naraz???

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    ale ubaw
    Ja mam dużą torbę więc gratów tez jest dużo...pomadka ochronna, błyszczyk, telefon, książka, którą czytam w autobusie, MP3, chusteczki i tampony, portfel i cos mietowego...to jest zawsze...
    Czasami zdarzają się jakieś dziwactwa np. nie wiadomo po co rachunki z marketu z przed miesiąca ... a mój portfel to istne archiwum hihihi

Leave a comment:

• sasanka
    replied
    A jeszcze sobie przypomniałam, moja koleżanka zawsze nosi dwa kremy do rąk. Jeden pewnie by jej nie wystarczył...

Leave a comment:

• sasanka
    replied
    No tak jedyne 6 szminek czy ramiączka od stanika, spoko Ja ostatnio znalazłam jakieś strasznie stare bilety z kina. Bardzo mi było potrzebne noszenie ich jakieś pół roku.

Leave a comment:

• kalka23
    replied
    Hehe ja ostatnio w swojej robiłam mały przegląd i znalazłam ramiączka czarne od stanika, ale wiem skąd się tam wzięły, bylismy na weselichu i miałam zapasowe ale to było dwa miesiace temu!
    Chyba nie mam za bardzo czasu na porządki w torebce

Leave a comment:

•    

• rozalka
    replied
    Wiecie ja noszę np. zawsze kilka szminek. W sumie zawsze przydatne kobiecie by poprawić urodę, ale któregoś dnia pomyślałam sobie po co mi 6 na raz???

Leave a comment:

• rookiedoo
    started a topic Zawartość damskiej torebki ;)

Zawartość damskiej torebki ;)

Co nosicie ciekawego w Waszych torebkach? Macie jakieś rzeczy, które wcale nie są na co dzień przydatne kobiecie, ale zawsze warto je mieć przy sobie, bo może się akurat przydadzą???

Working...
X