Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

piekne paznokcie?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • alasobot
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Jeśli masz łuszczycę to najlepiej skonsultować to z dermatologiem. Ja akurat nie mam żadnych przeciwwskazań do stylizacji paznokci. Najczęściej robię sobie paznokcie żelowe ].
    Last edited by disne; 09-07-2020, 19:22. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • taiwona
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Polecam regularnie wykonywać sobie pedicure. Sama latem chodze do kosmetyczki na zadbanie o skórę stóp plus dodatkowo pomalowanie paznokci lakierem hybrydowym:
    xxx
    Podstawową częścią pedicure jest usunięcie zrogowaciałego naskórka ze spodu stopy, likwidacja odcisków, modzeli oraz prawidłowe ukształtowanie paznokcia.

    Sam zabieg jest dla mnie osobiscie wielka przyjemnością i lubię na niego chodzić.


    Jednak liczy się również samodzielna domowa pielęgnacja stópek.
    Last edited by disne; 09-07-2020, 19:22. Powód: link

    Leave a comment:


  • karolina35
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Hej
    Ja gorąco polecam zestaw xxx, w którym znajdziecie wszystkie niezbędne akcesoria do pielęgnacji paznokci. Dzięki nim Wasze paznokcie będą zadbane i odżywione. Sprawdźcie koniecznie!
    Last edited by disne; 09-07-2020, 19:21. Powód: link

    Leave a comment:


  • jakaasia
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    na paznokcie wpływa to co jesz i jak się odżywiasz, więc musisz na to zwracać uwagę i spożywać dużo warzyw i owoców. a do tego warto stosować odżywki, które również wzmacniają płytkę paznokcia.

    Leave a comment:


  • kasiakowa06
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    serdecznie polecam xxx
    Last edited by disne; 09-07-2020, 19:21. Powód: reklama

    Leave a comment:


  • smerfetkaaa8
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Ja nie mam cierpliwości do takich zabiegów. I zwykle maluję paznokcie zwykłym lakierem.

    Leave a comment:


  • izabelle
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Ja robię manicure hybrydowy wxxx już od kilku lat i polecam go wszystkim. Początkowo trochę się obawiałam czy nie będzie odpadał, ale bez problemu wytrzymuje 3-4 tygodnie.
    Last edited by disne; 09-07-2020, 19:21. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • emmaz
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Również uważam, ze nie jest to takie trudne... O ile paznokcie żelowe mogą być trochę problematyczne, to paznokcie hybrydowe wcale nie muszą być takie trudne. Wystarczy trochę wprawy. Malowanie hybrydami nie jest takie trudne jak malowanie zwykłym lakierem z racji tego, że lakier nie zasycha...

    Polecam zajrzeć sobie do tego sklepu:
    xxx

    Można sobie tam skompletować cały zestawik do hybryd w dobrej cenie
    Last edited by disne; 09-07-2020, 19:21. Powód: link

    Leave a comment:


  • savignon
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Hybrydy są świetnym rozwiązaniem, sama robię sobie w domu. To wcale nie jest trudne

    Leave a comment:


  • Tosia08
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Przepraszam za podwójny post, coś link nie zadziałał Ogólnie lubię ozdabiać paznokcie, ale tak z umiarem, by nie było odpustu

    Leave a comment:

  •    
       

  • Tosia08
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Ja z kolei używam takiego efektu syrenki Arielle Effect Orange xxx Delikatnie mieszam z białym kolorem lakieru.
    Last edited by disne; 09-07-2020, 19:21. Powód: link

    Leave a comment:


  • Tosia08
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Ja z kolei używam takiego efektu syrenki Arielle Effect Orange http://www.biokur.pl/efekt-syrenki-c-102_172.html Delikatnie mieszam z białym kolorem lakieru.

    Leave a comment:


  • kasia860318
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    U mnie po ciąży była tragedia z łamiącymi się paznokciami i wypadającymi włosami. O ile włosy same przestały w końcu wypadać, tak paznokcie były tylko słabsze i krótsze...Trafiłam kiedyś na promocji tę odżywkę xxx i ona mi bardzo pomogła. Nie sądziłam, że coś za dosłownie parę złotych może zadziałać. Teraz mam już normalne zdrowe paznokcie.
    Last edited by disne; 09-07-2020, 19:20. Powód: link

    Leave a comment:


  • tuedka
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Ja też sama robię paznokcie samiuteńka Niekiedy korzystam z porad zaprzyjaźnionej manicurzystki.

    Leave a comment:


  • iamklaudka
    replied
    Odp: piekne paznokcie?!

    Ja sama robię paznokcie. Moim zdaniem ważny jest kształt. On wiele daje.

    Leave a comment:

       
Working...
X