Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brzydkie i zaniedbane?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Klaudia877
    replied
    Odp: Brzydkie i zaniedbane?

    To prawda, czasem nie mamy humory do tego by się stroić itd. Ale bez przesady, chociaż ten tusz do rzęs można nałożyć Ja zawsze w torebce noszę swój http://www.maybelline.pl/produkty-do...y/maskary.aspx i co by się nie działo , oczy mam podkreślone

    Leave a comment:

  •    
       

  • asixx
    replied
    Odp: Brzydkie i zaniedbane?

    oj chyba każda czasem tak ma Mnie dopada najbardziej gdy jestem zmęczona, wtedy mam tak zły humor i w ogóle nie mogę spojrzeć na siebie w lustrze

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Brzydkie i zaniedbane?

    Ostatnio też się taka czuję brzydka i zaniedbana Mam ochotę skrócić włosy bo długich juz mam dość Gdy noszę czapkę t i fryzury nie zrobię żadnej nawet a odmiana taka na wiosnę to chyba jest potrzebna

    Leave a comment:


  • bobusie2
    replied
    Odp: Brzydkie i zaniedbane?

    Tak, czasem się czuję brzydka i zaniedbana. Wtedy proszę męża, by miał wgląd na dzieciaki i nie czekając wieczora udaję się do łazienki i biorę przyjemną długą kąpiel.

    Leave a comment:


  • braap
    replied
    Odp: Brzydkie i zaniedbane?

    Staram się dbać o siebie, ale nie zawsze mam na to czas. Dzieci, mąż, dużo obowiązków domowych sprawiają, że czasem nie mam nawet chwili dla siebie i marze tylko i wyłącznie o śnie. Mam też takie dni, w których mogę pozwolić sobie na zrobienie peelingu, położenie maski na twarz i ciało, ale nie jest ich dużo. Z tego powodu staram się używać na co dzień tylko dobrych kosmetyków. Mój obecny krem do twarzy niezbyt dobrze się sprawdza i moja skóra nie jest wystarczająco nawilżona. Zastanawiam sie nad kupieniem jednego z tych http://www.lirene.pl/kosmetyki/twarz/formula-mlodosci , bo bardzo polecała mi je koleżanka. Co o nich sądzicie?

    Leave a comment:


  • annaniol
    replied
    Odp: Brzydkie i zaniedbane?

    A kto takich dni nie ma?! Chyba jakś szcęściara... Mi często się to zdarza kiedy jestem zmęczona, chora albo coś mi zwyczajnie nie wyszło tak jak chciałam. Po świetach pełnych placków i innych pyszności też jak wyrzut sumienia się to pojawia.

    Leave a comment:


  • testolandia
    replied
    Odp: Brzydkie i zaniedbane?

    Chyba każda z nas ma gorszy dzień, kiedy wszystko nas drażni i patrząc w lustro myslimy "co jest do chol...". ALe na szczęście u mnie są to sporadyczne przypadki. Wiadomo nie zawsze wyglądam jak miss ameryka, ale listonosza nie straszę.

    Leave a comment:

  •    
       

  • Martusixa
    replied
    Odp: Brzydkie i zaniedbane?

    Wszystko zależy od dnia i w sumie od nas samych. Jeżeli chcemy być zadbane i piękne to takie będziemy, natomiast jeżeli stwierdziłyśmy, że już wszystko osiągnęłyśmy i wygląd wcale nie jest ważny to i tak będzie!!

    Leave a comment:


  • MCSEPTEMBER2342
    replied
    Odp: Brzydkie i zaniedbane?

    Pewnie! Chyba każdy czasami się tak czuje nawet jak to nieprawda. Po prostu czasami jest taki nieprzyjemny dzień, że wszystko jest nie tak w wyglądzie. Nic tylko siąść w dresie i pocieszyć się ciasteczkiem.

    Leave a comment:


  • tirnenka5
    replied
    Odp: Brzydkie i zaniedbane?

    Zgadam się z dziewczynami czasmi mamy takie dni ale jeżeli chodzi o mnie to staram sie dbać o siebie. Nie wyjdę z domu np. bez makijazu oczu musi byc reska i tusz.

    Leave a comment:

  •    
       

  • agniecha1793
    replied
    Odp: Brzydkie i zaniedbane?

    ja bardzo czesto mam takie dni;/ nie chce sie mi wtedy nawet wychodzic z lozka;/

    Leave a comment:


  • pinklady
    replied
    ja czuje sie tak często, nie mam czasu na makijaż, nawet mi sie nie chce, przed ciążą byłam w solarium 2 razy w tygogniu, teraz raz w miesiącu.
    kupuję małemu tony ubrań obiecując sobie że następnym razem kupię coś sobie i na tym sie kończy.

    Leave a comment:


  • pinklady
    replied
    Napisane przez koniczynka Pokaż wiadomość
    ja czuję się zaniedbana jak wyjdę na miasto niby w wygodnych rzeczach, ale mało elegancko...zawsze obiecuję sobie, że więcej tak nie wyjdę, ale czasami wygoda jest górą
    pozdrowienia dla Was
    mam dokładnie tak samo

    Leave a comment:


  • nataliapt
    replied
    ja w czasie cizy staram sie bardzo dbac o siebie ,ale przyzanm ze na nic takie gadanie ze mam duzo czasu to powinnam sie soba zająć.Mobliziuje mnie naprawde glupia sprawa..;] Czesto ogladam sobie zdjecia gwiazd w ciazy np halle berry ktora wyglada pieknie i az chce sie patrzec.Wyglada na szczesliwa ,kazda z nas jest szczesliwa ,ale ludzie ktorzy zoabcza nas w wyciagnietych dresach raczej nie pomysla o nas jako o oazie szczescia.Ja w swoim miescie pokazuje ze w ciazy kobieta jest pelna seksapilu i kobieca do granic mozliwosci.Pozdrawiam

    Leave a comment:


  • ellaja1728
    replied
    a mi wystarcza to co mam. makijazu nie robi, czasami jak mnie natchnie to pomaluje rzesy. przed ciaza tez raczej nie robilam, no chyba ze do pracy albo jakies wyjscie.
    teraz mnie podbudowuje, moja waga i ogolny wyglad. jestem chudsza niz przed ciaza. niby tylko te 5 kg ale wyglada ze wiecej. dobrze sie teraz czuje w swojej skorze. tyle ze nie zaprzecze ze czasami jak spojze w lustro to mysle sobie "co za potwor". sadze, ze kazdy ma lepsze lub gorsze dni.

    pamietajcie mezczyzni tez cos takiego maja!!!!!!!

    Leave a comment:

       
Working...
X