Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak schudnąć ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Jak schudnąć ?

    Bardzo dobrym "pożeraczem tłuszczu" jest ocet jabłkowy. Najlepiej popijać go na czczo przed posiłkiem. Znajoma mojej mamy schudła dzięki niemu ponad 30 kg. Oczywiście oprócz tego stara się trzymać dietę, nie podjada między posiłkami i teraz jest nie do poznania :-)

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Jak schudnąć ?

      Ocet jabłkowy w dużych ilościach jest niezdrowy więc ja bym nie ryzykowała. Ludzie skąd wy bierzecie te wszystkie dziwne pomysły? Chcesz schudnąć to cwicz i zdrowo jedz a nie szukaj drogi na skróty.
      Może pomyśl nad wybraniem się na wczasy odchudzające nad morzem w Primavera? Poznasz tam zasady zdrowego odżywiania, uzyskasz wsparcie i motywację.

      Skomentuj


        #78
        Odp: Jak schudnąć ?

        30 kg tylko dzięki octowi? Kurcze jakoś nie jestem w stanie w to uwierzyć. Nie ma skutecznego (i zdrowego) środka pozwalającego tak schudnąć. Idealna waga możliwa jest do osiągnięcia przez regularne ćwiczenia fizyczne i zbilansowaną dietę. Tylko tyle i... aż tyle.

        Skomentuj


          #79
          Odp: Jak schudnąć ?

          Najważniejsze to odpowiednia dieta. Gdy już mamy odpowiednią dietę to możemy zacząć uprawiać jakiś sport. To jest najlepsze rozwiązanie, a wszystkie suplementy to tylko dodatek.

          Skomentuj


            #80
            Odp: Jak schudnąć ?

            Rzeczywiście dużo osób po prostu idzie na skróty biorąc tabletki ale nie o to w tym chodzi Tak jak powtarzacie ruch i zdrowa dieta I Nie dość że ruch to zdrowie i i zdrowo się odżywiać i lesze samopoczucie od razu gwarantowane

            Skomentuj


              #81
              Odp: Jak schudnąć ?

              Jedyny sposob to ruch i gimnastyka wedlug mnie,fakt wymaga wytrwalosci z naszej strony ale warto

              Skomentuj


                #82
                Odp: Jak schudnąć ?

                Teraz akurat trwa akcja "MAMA W RUCHU", więc warto się po prostu więcej poruszać . W ramach tej akcji w niektórych miastach były nawet wyścigi z wózkami .

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Jak schudnąć ?

                  Wystarczy jesc ,a nie zrec! A tak na powaznie duzo warzyw i owocow,tylko biale mieso,Salata z oliwa z oliwek(pomaga spalac komorki tluszczowe ) i prazonymi ziarnami slonecznika i pestek dyni.Jak masz ochote na cos slodkiego to jedz suszone owoce ,orzechy,migdaly,na sniadanie platki owsiane z odrobina miodu.To moja dieta stosuje ja od miesiaca schudlam 4 kilo i czuje sie bardzo dobrze .
                  pełna księgowość

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Jak schudnąć ?

                    Ja muszę być kosekwentna bo jak tylko sobie pofolguję to bardzo szybko zapominam zaraz o diecie i z powrotem jesm słodycze ;/

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Jak schudnąć ?

                      Zdrowo się odżywiaj i dużo ćwicz wtedy waga spadnie. Możesz się wybrać na skuteczne odchudzanie przed wakacjami w Primavera Jastrzębia Góra dowiesz się tam jak schudnąć przed latem i jak zdrowo się odżywiać.
                      Sama z chęcią wybrałabym się na takie wczasy niestety z czasem u mnie bardzo krucho.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Jak schudnąć ?

                        Czasami wystarczy, tak jak mi, zabieg miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej. Miałam 5 zabiegów kriolipolizy na brzuszek w krakowskim salonie Vici Clinic i jestem zaskoczona jaki przyniosły dobry efekt Nie myślałam, że to aż tak dobrze zadziała.

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Jak schudnąć ?

                          Napisane przez jarzeba Pokaż wiadomość
                          Moim zdaniem to niestety, ale żeby schudnąć to trzeba regularnie ćwiczyć. Żadne diety cud nie zastąpią wysiłku fizycznego. Poza tym, najczęściej jak się jest na takiej diecie, potem trzeba uważać wiecznie co się je. A co to za przyjemność wiecznie sobie czegoś odmawiać. :P Poza tym wysiłek fizyczny poprawia samopoczucie.
                          A moim zdaniem dieta jest niezbędna. Popatrzcie na bokserów wagi ciężkiej, albo zawodników sumo, futbolu amerykańskiego - oni trenują czasem kilka godzin dziennie i są grubi. Trening to bodziec, ale sam w sobie nie odchudzi jeśli będziemy dostarczać zbyt wiele kalorii. Kluczem do sukcesu jest dieta (nie cud) i ćwiczenia, inaczej słabo. Ja sama, kiedy muszę zrzucić trochę kg stosuję dietę dla chorych na wątrobę (coś takiego http://dietopedia.net.pl/diety-prozd...eta-watrobowa/) i nie jest to szczególnie męczące. Modyfikuję tylko źródło węglowodanów na brązowy ryż, ciemne pieczywo itd. Ważna jest ilość posiłków i odstępy między nimi.
                          Oczywiście dal siebie możecie wybrać inne diety, ale zasada jest taka, że jemy często i małe porcje. Pozdrawiam

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Jak schudnąć ?

                            Całe życie sobie obiecuję, ze schudnę, ale jakoś średnio mi to wychodzi.Nie mam samozaparcia na tyle, by nie grzeszyć. Uwielbiam ziemniaki, ryż, makarony, trudno mi jest pozbyć się ich z diety

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Jak schudnąć ?

                              Nie polecam głodówek. Aby schudnąć raczej potrzeba więcej ruchu i zdrowej diety, ale naprawdę zdrowej.

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Jak schudnąć ?

                                Ruch najważniejszy trzeba pamiętać ze nadmiar kalorii tracimy dopiero po 15 minutach ćwiczeń. A co do diety to warto przejść na ciemne pieczywo, gotowane warzywa i mięso. Odpuścić smażone i słodkości i oczywiście tłuste.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X