Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak schudnąć ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Jak schudnąć ?

    Nie ma tabletek cud. Właściwie tabletki niewiele dają. Samymi tabletkami nie odchudzisz się. Ja schudłam 30 kg w ok 3 miesiące - co tydzień musiałam kupować nowe spodnie, bo te sprzed tygodnia były na mnie za duże. Jak to zrobiłam? Bez tabletek. Chodziłam codziennie na godzinny intensywny aerobik, czasami zostawałam na drugą godzinę i liczyłam kalorie do 1500. Nigdy nie chodziłam głodna

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Jak schudnąć ?

      Napisane przez zielonakama Pokaż wiadomość
      Nie polecam głodówek. Aby schudnąć raczej potrzeba więcej ruchu i zdrowej diety, ale naprawdę zdrowej.
      Żadna dieta redukcyjna ani głodówka nie prowadzi do efektywnego schudnięcią. Efektowanie może i schudnie się na takiej diecie, ale na chwilę. DIETA to stałe nawyki żywieniowe - zmieniasz je raz na całe życie, bo jak zmienisz ją tylko na czas odchudzania to później przytyjesz dwa razy tyle co schudłaś.

      Skomentuj


        #93
        Odp: Jak schudnąć ?

        Po diecie efekt jojo gwarantowany. Ja zmieniłam swoje nawyki żywieniowe i mam zamiar już nie wracać do poprzedniego odżywiania się.

        Skomentuj


          #94
          Odp: Jak schudnąć ?

          niedawno czytałam, że picie yerba mate pomaga schudnąć. Sama nie próbowałam, ale może nie zaszkodzi spróbować. Tu widziałam nawet specjalne mate właśnie wspomagające odchudzanie http://argentynalimited.pl/pl/c/YERB...-EKSPRESOWE/13 .

          Skomentuj


            #95
            Odp: Jak schudnąć ?

            Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
            Po diecie efekt jojo gwarantowany. Ja zmieniłam swoje nawyki żywieniowe i mam zamiar już nie wracać do poprzedniego odżywiania się.
            Myślę dokładnie tak samo! Nie ma co liczyć na to, że kilka dni czy nawet miesiąc musztry przyniosą długotrwałe korzyści. Tak naprawdę musimy raz na zawsze zmienić swoje nastawienie do jedzenia, tylko dzięki temu szczupła sylwetka zostanie z nami na dłużej.

            Skomentuj


              #96
              Odp: Jak schudnąć ?

              Napisane przez majowapati82 Pokaż wiadomość
              Udało mi się juz dobić do 55kg, więc nie potrzebuje żadnych zastępczych środków.
              Dla mnie adipex był rewelacyjny. Czułam się po nim normalnie, po prostu nie miałam apetytu. Nie byłam nadmiernie pobudzona, nie miałam palpitacji serca i spalam spokojnie całe noce.
              Każdy organizm jest jednak inny i wierze, ze ktos mógł się zle czuć po tym leku.

              Nie uzaleznilam się od niego i udało mi się wrócić do swojego szczuplego ciała. Jestem 8 miesięcy po porodzie i jestem szczęśliwa
              Ja z adipexem byłabym ostrożna. Nie wspominając już, że kupując lek na czarnym rynku nie mamy 100% pewności, co bierzemy. Zdecydowanie nie polecam.

              Skomentuj


                #97
                Odp: Jak schudnąć ?

                A czy np. na takiej diecie bezglutenowej można schudnąć http://zdrowie.radiozet.pl/Dieta/Cie...luten-00000130 ?
                Niestety, człowiek najbardziej nienawidzi kogoś, na kim mu kiedyś zależało.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Jak schudnąć ?

                  Niestety niektórzy mogą jeść ile wlezie i nic się nie ruszać a mimo tego mają świetną sylwetkę. Tak już wpływają na nas uwarunkowania genetyczne. Niektórzy muszą trochę więcej pracy włożyć. Warto dodatkowo sobie wykonać celiakia test.
                  badania genetyczne na raka

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Jak schudnąć ?

                    Napisane przez kapowska Pokaż wiadomość
                    Wiadomo, że zmiana trybu życia to podstawa. Bez regularnego wysiłku i zmiany diety nie osiągnie się trwałych rezultatów, ale niekiedy odpowiednio dobrane suplementy mogą pomóc ruszyć z miejsca. W moim przypadku tak było, że pomimo ćwiczeń wszystko szło bardzo powoli i pewnym momencie spadek wagi zahamował, ale kupiłam sobie tutaj http://www.body4you.pl/produkty/dysc...udzanie,2,1255 spalacz (pomogli mi wybrać konkretny) i rezultaty były widoczne.
                    Tak jak piszesz, samo zażywanie tabletek nic nie da, koniecznie trzeba ruszyć się z miejsca, zacząć ćwiczyć i zmienić dietę. Reduktory tłuszczu mogą przyspieszyć chudnięcie, ale i tak najlepiej zacząć od zmiany nawyków, a kiedy efekty przestaną być zadowalające, na przykład pomimo ćwiczeń i diety przestaniemy chudnąć (ja tak miałam, sama dieta przestała cokolwiek dawać) można dopompować chudnięcie spalaczami. Podobno są w stanie zwiększyć spalanie tłuszczu o 20%, więc opłaca się. Sklep, o którym piszesz rzeczywiście ma duży wybór produktów dla sportowców, widzę też, że mają spory wybór zdrowej żywności w niezłych cenach. Próbowałaś ich masła orzechowe? Naprawdę mają aż tak naturalny skład, jak piszą?

                    Skomentuj


                      Odp: Jak schudnąć ?

                      Potrzebna jest motywacja i samozaparcie. Wprowadzenie ograniczenia jedzenie ale bez eliminowania calkowitego produktow np slodyczy no i wprowadzic regularny ruch. Ja tak schudlam 30 kg w 3 miesiace.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jak schudnąć ?

                        I odwieczny problem chociaż już dawno zostało to bardzo dokładnie określone czyli mniej jeść więcej się ruszać i się chudnie dalej te same pytania, chociaż z drugiej strony wiele kobiet idzie na skróty szczególnie tych, które mają odpowiednie środki na tego typu zabiegi mówię chociażby o http://belequilibre.pl/product/karbo...odgrzanym-co2/ bardzo ciekawie to wygląda i podobno jest bardzo skuteczne chociażby w walce z cellulitem, może ktoś ma doświadczenie i coś więcej napisze?

                        Skomentuj


                          Odp: Jak schudnąć ?

                          ja schudłam dzięki systematycznym treningom i oczywiście diecie, którą mam z cateringu dietetycznego diet4u. Zdecydowałam się na opcję miesięcznego cateringu z dwóch względów, braku czasu na przyrządzanie jedzenia oraz brak możliwości kupowania produktów dobrej jakości. Die4u stawia przede wszystkim na jakość dlatego też nie zastanawiałam się nad cateringiem.

                          Skomentuj


                            Odp: Jak schudnąć ?

                            Ja już chyba wolę się ruszać i trzymać jako taką kondycję, czasami mniej zjeść i chudnąć powoli, ale zdrowo. Nawet jeśli miałoby mi zostać trochę zbędnych kilogramów, to lepsze to niż ryzykować życiem lub zdrowiem biorąc tabletki o nieokreślonych skutkach ubocznych.

                            Skomentuj


                              Odp: Jak schudnąć ?

                              Trzeba zacząć od zdrowego odżywiania, większej ilości ruchu, a przede wszystkim od poprawy przemiany materii. Ważny w diecie jest błonnik i trzeba wyszukiwać takich produktów, które mają go jak najwięcej. Niedawno znalazłam ciekawą alternatywę dla zwykłej mąki, a chodzi mi o mąkę kokosową na https://magvita.pl/produkty-spozywcz...sowa-500g.html. Jest bezglutenowa, wspomaga dietę niskowęglowodanową i ma bardzo dużo błonnika (40%).

                              Skomentuj


                                Odp: Jak schudnąć ?

                                Na szczęście nie mam takich problemów bo nie przejmuję się swoim wyglądem.
                                apartamenty we Wrocławiu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X