Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak schudnąć ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • kapowska
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Wiadomo, że zmiana trybu życia to podstawa. Bez regularnego wysiłku i zmiany diety nie osiągnie się trwałych rezultatów, ale niekiedy odpowiednio dobrane suplementy mogą pomóc ruszyć z miejsca. W moim przypadku tak było, że pomimo ćwiczeń wszystko szło bardzo powoli i pewnym momencie spadek wagi zahamował, ale kupiłam sobie tutaj http://www.body4you.pl/produkty/dysc...udzanie,2,1255 spalacz (pomogli mi wybrać konkretny) i rezultaty były widoczne.

    Leave a comment:

  •    
       

  • agazamer
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Jestem ciekawa Waszych opinii na temat Triapidix300 bo chciałabym kupić, ale zaczynam trochę panikowac czy na 100% jest bezpieczny

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Napisane przez moscickaada Pokaż wiadomość
    Nie wieże w takie środki. Najzdrowiej i najlepiej jest przejść na zdrowe jedzenie, dostarczać wszystkich potrzebnych minerałów. Zachcianek będzie znacznie mniej, kilogramy będą lecieć. Do tego ruch. Tak u mnie było, ale to wszystko dzięki wiedzy jaką zdobyłam w poradni centrum odchudzania i odżywiania. Zrzuciłam 11 kg w 3 miesiące.
    Zgadzam się z Tobą, pod okiem profesjonalenego dietetyka można zdziałać suda i często bez bardzo drastycznych diet, do tego ćwiczenia i jest super

    Leave a comment:


  • karminowa
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    kurcze!! no to zazdroszcze strasznie, tez bym chciala ale ja ciagle walcze, dieta, silownia, a efekty nadal slabe... dlatego mysle nad kupnem triapidix300 - zainteresowaly mnie komentarze na tej stronie. moze ktoras z was to stosowala i moze sie wypowiedziec, czy warto??

    Leave a comment:


  • moscickaada
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Nie wieże w takie środki. Najzdrowiej i najlepiej jest przejść na zdrowe jedzenie, dostarczać wszystkich potrzebnych minerałów. Zachcianek będzie znacznie mniej, kilogramy będą lecieć. Do tego ruch. Tak u mnie było, ale to wszystko dzięki wiedzy jaką zdobyłam w poradni centrum odchudzania i odżywiania. Zrzuciłam 11 kg w 3 miesiące.

    Leave a comment:


  • mileymila
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Wiecie co od czasu jak zaczęłam chodzić do dietetyka nie uznaję żadnego innego sposobu jak wizyty - u dietetyka Oprócz diety ćwiczę sobie po 40 minut dziennie i trochę kilogramów mniej

    Leave a comment:


  • coolmom
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Najlepszym sposobem na schudnięcie są naturalne metody a nie tabletki. Odchudzanie to długi proces przez co trzeba zmienić swój styl życia. Przede wszystkim dieta a dodatkowo ćwiczenia. Ja przytyłam w ciąży 17 kg i po 6 miesiącach wróciłam już do dawnej wagi. Zdrowe odżywianie to podstawa, podejrzewam że karmienie piersią też bardzo pomogło mi w zrzuceniu zbędnych kilogramów.

    Jeśli chcesz schudnąć zacznij eliminować z diety kaloryczne produkty. Ja nie jem pieczywa, nie używam cukru i soli, gotuje głownie na parze lub w piekarniku (bardzo rzadko jem smażone potrawy). Polecam też picie ciepłej wody z cytryną na oczyszczenie organizmu. A jak mam ochotę coś przekąsić to sięgam po migdały, które doskonale zaspokajają głód.

    I oczywiście ruch, najlepiej spacery z dzieckiem, a jak masz czas to wizyta na siłowni też nie zaszkodzi I pamiętaj, aby jeść regularnie, bo nie ma nic gorszego jak nagły napad głodu

    Na efekty odchudzania trzeba niestety trochę poczekać. Jeśli schudniesz gwałtownie to na pewno równie szybko kilogramy wrócą.

    Leave a comment:

  •    
       

  • mikaa997
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Moim zdaniem żadna dieta cud nie będzie skuteczna jeśli nie włączymy do niej ćwiczeń. Zbilansowane odżywianie, regularne posiłki i ćwiczenia to gwarancja sukcesu

    Leave a comment:


  • loozak11
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Odchudzanie będzie przemyślane i skuteczne, jeśli zaplanujesz posiłki.
    Przemyślenie tego, co zjesz jutro, to doskonały sposób na przestrzeganie diety i niejedzenie rzeczy tuczących. Pozwoli na zaplanowanie posiłków jedzonych w pracy (i ich wcześniejsze przygotowanie), zrobienie listy zakupów i przyzwyczajenie się do stałych godzin posiłków. Dzięki temu nie będziesz zmuszona do jadania w fast foodach, bo zapomniałaś o zabraniu czegoś do pracy, a także będziesz mogła łatwo kontrolować, co i ile w ciągu całego dnia jesz.

    Leave a comment:


  • wojowska85
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Ja niedługo będę mogła się przekonać jak szybko schudnąć po zimie w Primavera w Jastrzębiej Górze całkiem nad morzem, a taki urlopik z odchudzaniem bardzo mi się przyda, zwłaszcza że mam po czym chudnąć i jeszcze ten nieszczęsny cellulit.

    Leave a comment:

  •    
       

  • isana91
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Przede wszystkim usuń słodycze, gazowane napoje, fast foody i inne złe rzeczy z diety. Zacznij się ruszać i zadbaj o odpowiednią suplementację. Ja myślę o 120-dniowej diecie z Zinzino Balance Oil - http://www.megazino.pl/ Słyszałam sporo dobrego na temat tego suplementu i strasznie kusi mnie wypróbowanie go. Zawsze byłam przeciwna tego typu rzeczom ale Zinzino jest naturalne, stworzone z tłuszczu dzikich ryb i oliwy z oliwek.

    Leave a comment:


  • basiakraw
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Nigdy nie wzięłabym tabletek, mam dla kogo żyć. Po porodzie karmiąc dziecko piersią już mam raczej "postne" jedzenie. Zauważyłam tylko, że mam większe pragnienie, być może przez centralne ogrzewanie, które stwarza suche powietrze. Żeby nie dokładać dodatkowych kalorii odstawiam soki i piję wodę mineralną, nisko mineralizowaną przeważnie
    http://www.piwniczanka.com.pl bo dobrze gasi pragnienie.
    Ruchu i gimnastyki też mi nie brakuje, wiadomo domowe obowiązki, spacery z dzieckiem. A na wiosnę jak nabiorę sił zacznę chodzić na basen

    Leave a comment:


  • Klaudia877
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Nie będę oryginalna , ale najlepiej chudnąć poprzez ćwiczenia. Można zapisać się do siłowni, albo kupić sprzęt do siłowni w swoim domu np. tutaj http://www.marbo-sport.pl/ . Dodatkowo odpowiednia dieta i to dopiero przyniesie odpowiednie rezultaty. Tabletki i zabiegi nie pomogą

    Leave a comment:


  • ozdort90
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Najlepiej zacząć od znacznego ograniczenia szkodliwych produktów, szczególnie żywności wysoko przetworzonej (do której zaliczają się m.in. słodycze, fast-foody, gotowe danie ze sklepów i słodzone napoje), zastępując ją warzywami (szczególnie strączkowymi), oraz produktami z pełnych ziaren zbóż, rybami i chudymi przetworami mlecznymi. Do tego należy dołączyć regularne ćwiczenia kilka razy w tygodniu, np. na rowerku stacjonarnym lub orbitreku.

    Leave a comment:


  • myszolina29
    replied
    Odp: Jak schudnąć ?

    Ja w tabletki wcale nie wierzę...na prawdę...lepiej wziąć się ogarnąć, zacząć mniej jeść, spożywać zdrowe posiłki, warzywa, owoce... Trzeba jeść bardzo dużo ryb drobiu. Ja nie jem w ogóle słodyczy ( moje postanowienie noworoczne), staram sie pić minimum 2 litry wody, pije minimum 3 herbaty dziennie staram sie ćwiczyć. Piszę "staram się". bo u mnie jest z tym różnie...praca, pomoc rodzicom...różnie z tym bywa ale ogarnęłam sie i od 1 stycznia robię ćwiczenia: przysiady i wykroki

    Leave a comment:

       
Working...
X