Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kosmetyki na lato

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kosmetyki na lato

    Podziel się swoim doświadczeniem i podpowiedz innym czytelniczkom jaki kosmetyk wybrać? Przyjemnie pachnący czy zupełnie bezzapachowy? Drogi czy tańszy? Jakiej firmy?

    W tym dziale zamieszczamy wątki dotyczące sprawdzonych kosmetyków na letnie upały.
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Kosmetyki na lato

    moja córeczka za chwilkę kończy 4 miesiące. Jej kosmetyczka jest równie duża jak moja w czasie lata używamy kosmetyków przystosowanych do tej pory roku - wybieram kosmetyki sprawdzone prze inne mamy. Takim kosmetykiem jest krem ochronny "bambino" (faktor 4).



    Jakiś miesiąc temu szukałam kremu z większym filtrem. Ku mojemu zdziwieniu w aptekach mieli tylko kosmetyki dla dzieci od 6 miesiąca. Po odwiedzeniu kilku aptek dowiedziałam się, ze firma chicco produkuje kremy od pierwszych dni życia z filtrem o mocy 50. Krem chroni skórę mojego dziecka ale niestety brudzi ubranka

    A wy jakich kremów używacie?
    Attached Files


    Skomentuj


      #3
      Odp: Kosmetyki na lato

      Drogie mamy, czy używacie oliwek do pielęgnacji skóry swojego dziecka?


      Skomentuj


        #4
        Odp: Kosmetyki na lato

        Chodzi Ci o zwykłe oliwki, np. bambino, nivea? Podobno lepsze od oliwek jest oliwka ze słodkich migdałów. Kremy - teraz na słoneczne dni obowiązkowo krem z filtrem, najczęściej FlosLek albo Iwostin.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Kosmetyki na lato

          Dla mojego synusia najlepiej sprawdza się oliwka bambino, po innych dostał zaraz wysypki albo miał zaczerwienioną i wysuszoną skórę!

          Skomentuj


            #6
            Odp: Kosmetyki na lato

            Nietrudno jest znaleźć sklep z kosmetykami dla małych dzieci. Z doświadczenia jedynie polecam ci zwracać uwagę na to, aby kosmetyki przez Ciebie wybrane były ekologiczne. Pamiętaj, aby nie zawierały konserwantów, ponieważ skóra każdego dzieciątka cechuje się dużą przepuszczalnością. Jest cieniutka jak kartka papieru.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Kosmetyki na lato

              Ja w tym roku kupiłam balsam z firmy DAX SPF 30 dla dzieci, niestety moja niunia dostała po nim uczulenia na policzkach i ramionach w tamtym roku miałam balsam ochronny z tej samej firmy i byłam bardzo zadowolona.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Kosmetyki na lato

                Dla dzieci minimalna ilośc kosmetyków, nie zapominajcie jak cienka jest ich skóra! Koniecznie przy ich kupowaniu czytajcie etykietki. A do opalania krem z jak największym filtrem. Taki http://www.yves-rocher.com.pl/sloneczne/do_twarzy może być dobry dla mamy, ale maluch potrzebuje mocniejszej ochrony.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Kosmetyki na lato

                  hmm ja na lato stosuje dla Zuzi krem ziajki z filtrem nr 30 bo Pani w aptece powiedziała że 30 jest lepsza od 50 bo przepuszcza trochę witaminy D

                  A wy jak myślicie lepiej 30 czy 50??? bo już sama teraz nie wiem

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Kosmetyki na lato

                    WITAM JA PRACUJĘ W APTECE I UWAŻAM ŻE ZDECYDOWANIE LEPSZA JEST 50 DLA DZIECIACZKÓW
                    30 TO MOGĄ SOBIE NASTOLATKI STOWOAĆ I DOROŚLI O WRAŻLIWEJ SKÓRZE JAK POTRZEBUJĄ.
                    CO PRAWDA WITAMINA D JEST PODAWANA DZIECIACZKOM W KAPSUŁKACH, W MLEKU I W KASZKACH I INNYCH POSIŁKACH ALE TAKA ILOŚĆ ZE SŁOŃCA NIE ZASZKODZI NAWET JEST LEPSZA.RADZIŁABYM PRZEJRZEĆ PRODUKTY KTÓRE DZIECKO JIE I JEŚLI JEST W NICH DUŻO VIT D TO ZAPYTAĆ PEDIATRE CZY W TAKIE GORĄCE DNI PODAWAĆ DODATKOWO CZYSTĄ VIT D CZY LEPIEJ ZROBIĆ PRZERWE A Z KREMU Z WYSOKIM FILTREM NIE REZYGNOWAĆ!!!
                    ODROBINA WIĘCEJ VIT D NIE ZASZKODZI ZATO INNE RZECZY Z PROMIENI SŁOŃCA MOGĄ



                    BYŁOBY SUPER GDYBY KAŻDA MAMA MIAŁA MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU DO SPA
                    JEDNAK RZECZYWISTOŚĆ JEST INNA


                    POLECAM DOMOWE SPA ZA MAŁE PIENIĄDZE
                    http://allegro.pl/zestaw-planeta-spa...501747548.html
                    PATRYŚ 10-09-2008


                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Kosmetyki na lato

                      Ja co roku na nowo przeglądam działy typu kosmetyki z filtrem - jak tu, bo zawsze myślę, że może wynaleźli coś lepszego, fajniejszego i bezpieczniejszego, więc szkoda wciąż to samo o tej samej formule ochronnej.
                      W tym roku używamy dla bejba emulsji Daylong Kids SPF 30 - jak na razie, super!

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Kosmetyki na lato

                        Na twarz Iwostin 50+, na ciało 30+ o smaku gumy do żucia (chyba dr Eris)

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Kosmetyki na lato

                          Drogie mamy mam juz dzieci spore i te drobniejsze-wszystko zalezy od karnacji waszych dzieci,te bledziutkie z porcelanowa uroda napewno powinny uzywac wysokiego faktoru, a te zupelnie normalnego koloru-te co sie opalaja na taz.czekoladke w zupelnosci starcza faktor 25,30.Od zawsze odkad sie opalamy i Olcia ta najmniejsza-uzywamy Kolastyny albo Dax cosmetyx 30uv.Nigdy nam slnko nie zaszkodzilo i nie poparzylo.Nie wymyslamy nie przesadzamy z wynalazkami.Po opalaniu uzywamy do nawilzenia mleczka Oli po kompaniu niva.Jest super


                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Kosmetyki na lato

                            U nas najlepiej sprawdza się z filtrów la Roche Posay Anthelios 50+ dla dzieci. Przy wyjazdach letnich Turcja, Grecja, Hiszpania zdał egzamin na 6. Wystarczyło tylko raz z grubsza posmarować rano dziecko i nie było żadnego problemu ze słoneczkiem. Nie trzeba było powtarzać smarowania po każdej kąpieli. Efekt: dziecko bardzo delikatnie opalone.
                            Xany27
                            BAJKI DLA DZIECI | IMIONA | MAMA-DZIECKO

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Kosmetyki na lato

                              W tym roku na pewno wielkim powodzeniem cieszył się olejek arganowy z Maroka, widać, że jest dodawany do wielu kosmetyków, a można też kupić go jak oliwę z oliwek http://www.olejekarganowy.net/

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X