Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kaszel..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    kaszel..

    mamuśki obawiam się że mogę mieć zapalenie krtani bo kaszle i kaszle, zaczęło się od bólu gardła, potem katar taki ropny a teraz męczący kaszel znacie jakieś sposoby by przetrwać weekend? syrop z cebuli i czosnku, tantum verde nie pomagają..
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

  •    
       

    #2
    Odp: kaszel..

    Słuchaj, moja siora kiedyś miała zapalenie krtani - mówić nie mogła, poszła na jakiś zabieg, jakaś inhalacja i na drugi dzień zero problemów. Nie wiem co to było ale są takie możliwości.

    Skomentuj


      #3
      Odp: kaszel..

      Bardziej skuteczne niż zwykłe leki na przeziębienie czy na ból gardła są właśnie inhalacje ziołowe, głównie z rumianku i tymianku, z dodatkiem olejków (np. sosnowego). Do tego trzeba nagrzewać okolice gardła, karku i stopy. Ale jeśli po kilku dniach nic się nie zmienia, to nie ma na co czekać – trzeba lecieć do lekarza!
      I believe that if life gives you lemons, you should make lemonade... And try to find somebody whose life has given them vodka, and have a party.

      Skomentuj


        #4
        Odp: kaszel..

        Zgadzam się z powyższą opinia,zwykłe leki przeciwbólowe,zapalane oraz medycyna naturalna: miód z mlekiem,masłem i miodem oraz syrop z cebuli. Na pewno pomoze,tylko wymaga trochę czasu.


        www.Amko.com.pl

        Skomentuj


          #5
          Odp: kaszel..

          Kilka razy przeszłam prze zapalenie krtani, za każdym razem "wyleczył mnie" lekarz, nie bagatelizujcie tego problemu, wszystkie "poznane" domowe sposoby leczenia skonsultujcie z lekarzem, niestety, ale problem ma tendencje nawracającą (zwłaszcza wtedy, gdy leczymy się na własną rękę)
          Moja strona o zielonej kawie + ćwiczenia - http://zielonakawa-odchudzanie.pl/ + porady finansowe: http://judaszowesrebrniki.pl/

          Skomentuj


            #6
            Odp: kaszel..

            Oprócz cebuli, miodu polecam jeszcze zażywać syrop Dicotuss . Ma w sobie prawoślaz, dzięki czemu pomaga oczyszczać układ oddechowy
            Niepoprawna romantyczka

            Skomentuj


              #7
              Odp: kaszel..

              Mi zaleciła lekarka inhalacje domowe.... pomyślałam.... nic mi nie pomogą, ale spróbowałam i .... rewelacja. Domowy sposób inhalacji każdej kobiecie w ciąży polecam:
              1. garstka majeranku
              2. garstka tymianku
              3. łyżeczka sody oczyszczonej
              4. tabletka soli emskiej

              to wszystko zalać wrzącą wodą i pod ręcznik się inhalować.

              Szczerze, to po 3 inhalacjach miałam po kaszlu, aż niewiarygodne, ale spróbujcie. Ja robiłam 1 inhalację dziennie. Jeśli ktoś ma baaaardzo mocny kaszel, to polecam 2 dziennie.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: kaszel..

                tantum verde na pewno jeszcze stosuj. Dobra jest też herbata z sokiem malinowym i czosnek w kanapce z masłem
                Każdy wiek ma swój szczególny obłęd

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: kaszel..

                  Dla mnie najlepszy jest syrop, ale nie z cebuli, tylko z czubków sosny. Stosuję go dla siebie, męża, ale też dla dzieciaków. Nam zawsze pomaga. A jakby kaszel utrzymywał się za długo, udałabym się do lekarza!

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: kaszel..

                    Kaszel potrafi być mega dokuczliwy dlatego też gdy tylko się pojawia walczę z nim by nie było gorzej. Jeżeli szukasz dobrego syropu na kaszel to polecam Ci wziąć pod uwagę ten http://levopront.pl/ syrop bo jest bardzo skuteczny. Wiele osób go chwali bo jest jednym z niewielu syropów, które nie wpływają na centralny układ nerwowy.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: kaszel..

                      Na kaszel pomaga mi jedynie Strepsils.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: kaszel..

                        Wszystko zależy od tego czy kaszel jest suchy czy mokry. Mi zazwyczaj dokwiera taki suchy - http://zamiastl4.pl/kaszel/kaszel-suchy/ Najgorzej jest przed zasnięciem, męczę się godzinami... Mam niby leki zawsze, ale za dużo takich hamujacych tez brac nie mozna.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: kaszel..

                          Niestety coś o tym wiem. od dwóch miesięcy ciągle męczy mnie kaszel i nie wiem co jest grane, nie miałam też kiedy iść do lekarza, ale wreszcie powiedziałam dość i idę niedługo.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: kaszel..

                            Ja lubię stosować w życiu i w diecie wszystko, co naturalne i jak najmniej przetworzone. Stąd też wybieram naturalny syrop na kaszel http://www.swiatzuzi.com.pl/co-na-kaszel-u-dziecka/ Podpieram się też domowymi sposobami zwalczania infekcji.

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X