Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

nuvaring

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • zaczarowana2
    replied
    Odp: nuvaring

    Stosowałam ten pierścień kilka lat temu, ale tylko przez 2 miesiące bo nie potrafiłam się przyzwyczaić. Nie miałam żadnych dolegliwości typu plamień czy dodatkowych krwawień poza psychicznym dyskomfortem (np. że go zgubię ;-) . Miała to być alternatywa żeby dać odpocząć wątrobie - po tym czasie wróciłam do tabletek. Plastrów nie próbowałam.

    Leave a comment:


  • testolandia
    replied
    Odp: nuvaring

    Wstyd się przyznać , ale tej metody antykoncepcji hormonalnej jeszcze nie znałam. Mnie by troszkę odstręczało samo wkładanie go i noszenie. Nie wiem pewnie można się przyzwyczaić.

    Leave a comment:


  • Qzka7
    started a topic nuvaring

    nuvaring

    Jest tu co prawda taki wątek ale mało informujący. Napiszcie coś o tym więcej. Ja używam tego cudeńka od wczoraj i narazie nic mi nie dolega i nic nie boli zastanawiaja mnie tylko 2 rzeczy... miałam ten krązek założyc przy pierwszym dniu okresu no wiec jak wczoraj zauwazylam ze mam intensywniejsze plamienie to go wlozylam no i dzisiaj...okres znikl mam jakies sladowe plamienie tylko. czy to tak moglo sie stać że włozylam hormon i okres sie zatrzymal....? a druga sprawa jest taka ze jeszcze nie wiem jakbedzie podczas stosunku ale jesli bede czula dyskomfort to moge go na ten okres wyjąc a po stosunku zalozyc odrazu....? w ulotce pisze ze krazek moze znajdowac się max 3 godz dziennie poza pochwa.
       
Working...
X