Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

manicure

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • wiola8989
    replied
    Odp: manicure

    Ja robię sobie sama w domu. Mam ledową lampę, zamówiłam zestaw razem z akcesoriami, domówiłam kilka lakierów z makear i działam! przy dziecku taki manicure to jak zbawienie a wiadomo, że każda mama chce się czuć atrakcyjnie

    Leave a comment:

  •    
       

  • amelinka33
    replied
    Odp: manicure

    No na taki fajny manicure to bym do kosmetyczki poszła z chęcią

    Leave a comment:


  • sara55
    replied
    Odp: manicure

    kiedyś robiłam pazokcie u kosmetyczki jednak gdy kupiłam sobie lampę uv i kilka lakierów z Makear, robię sama a nawet czasem robię koleżankom Doszłam już do wprawy ale i lakiery są dobrej jakości,szybko kryją i nie rozwlekają się na boki. Malowanie paznokci co prawda zajmuje mi ok godziny ale mam spokój na 3 tyg.

    Leave a comment:


  • wenquem
    replied
    Odp: manicure

    Ja sama maluję, nie jest to coś czasochłonnego

    Leave a comment:


  • marzena_328
    replied
    Odp: manicure

    Ja znajduję dla siebie czas jak dziecko jest w zerówce. Wtedy mogę zrobić sobie czy peeling czy ufarbować włosy czy nałożyć sobie na twarz maseczkę. Jak był mniejszy to było to tylko możliwe jak spał lub gdy mąż był w domu i dzieckiem się zajął. Dziewczyny a robicie same paznokcie czy chodzicie do manicurzystki? Wczoraj na tym blogu znalazłam taki elektroniczny pilnik do paznokci scholl. Ma któraś z Was taki? Zastanawiam się czy kupić sobie taki.

    Leave a comment:


  • testolandia
    replied
    Odp: manicure

    Robię sama z oszczędności czasu i pieniędzy. Ale nie mam pomalowanych paznokci codziennie, bo niestety się niszczą. Raczej na imprezę, czy większe wyjście. Kolorki lubie bardziej stonowane.

    Leave a comment:


  • dancio2006
    replied
    Odp: manicure

    Wykonuję,sama w domu,a paznokcie maluję jasnymi kolorami

    Leave a comment:

  •    
       

  • zeberka9
    replied
    Odp: manicure

    ja maluje sobie sama. zal mi wydac 30 zl , jak i tak zmyje po 2 dniach. pozatym uwielbiam mocne kolory: fiolety,czerwienie,czernie etc. i czesto zmieniam kolor lakieru.

    Leave a comment:


  • truskaweczka2008
    replied
    Stale nie chodzę, sporadycznie. Chyba ostatnio płaciłam coś ok: 40 zł. za zwykły manicure.

    Leave a comment:


  • colleen
    replied
    Ja robię sama, i tak mam takie liche paznokcie, że
    za wiele by mi tam nie zrobiono, chyba, że tipsy.
    Zazwyczaj francuski manicure, uwielbiam!!!!!
    Ale zdarza się, że lakier beżowy bądź czerwony też
    zostaje użyty.

    Leave a comment:

  •    
       

  • demira
    started a topic manicure

    manicure

    Dziewvczyny,
    robicie same czy chodzicie do salonu? Ile zwykle placicie?
    pozdrawiam,
    D
       
Working...
X