Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

nowoczesna mama po angielsku :-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    nowoczesna mama po angielsku :-)

    Witam wszystkie mamy!
    Cieszę się , że powstają tego typu portale, gdyż jak same dobrze wiecie ciężko jest prowadzić po porodzie ten sam tryb życia co za czasów przed zajściem w ciążę.
    Oglądając siebie w lustrze, oraz robiąc analizę moich ostatnich dokonań (oprócz rekordu Guinessa w szybkości zmian pieluch , doszłam do wniosku, że czas się wziąć za siebie.
    Stąd postanowiłam zorganizować specjalne spotkania konwersacyjne dla mam po angielsku. Lokal jest przystosowany dla mam i dzieci, tak więc można przyjść z maluchami (Kraków).
    Co o tym sądzicie? Myślę, że w czasie kiedy to maluch jest dla nas najważniejszy warto również zadbać o siebie, czekam na Wasze opinie
    Terminy spotkań Active Mum do omówienia mailowo, pozdrawiam wszystkie nowoczesne mamy!

    Jeśli nie jesteście z Krakowa, a macie różne pytania i wątpliwości związane z językiem angielskim (dot. również nauki Waszych dzieci), piszcie śmiało, chętnie pomogę!

    #2
    Odp: nowoczesna mama po angielsku :-)

    Bardzo fajna inicjatywa, ale ja akurat z Krakowa nie jestem. Faktycznie po porodzie zmienia się praktycznie wszystko, swiat staje na głowie, a my mamy już całkiem inne priorytety. Rozmowy toczą się wokół pieluch, kupek i kolek.

    Skomentuj


      #3
      Odp: nowoczesna mama po angielsku :-)

      U mnie mój świat brócił się do góry nogami, ale nie stnął na głowie po urodzeniu córki dzieki temu, że mam dużo osób chętnych do pomocy. Jestem mamą, ale wciąż jestem Anką, która stara się znaleźć czas dla siebie, na wycieczkę rowerową, na aerobik, na spokojne zakupy itp itd. Wcale z tego powodu nie czuję się złą mamą. Na szkole rodzenia położne mówiły, że to ważne i to najlepsza profilaktyka depresji poporodowej.

      Skomentuj

             
      Working...
      X