Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ćwiczenia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ćwiczenia

    Kochane mamusie
    czy uprawiacie sport? jesli tak to co?
    ja biegałam... pisze w czasie przeszlym, bo teraz nie mam mozliwosci:/ ćwiczyłam też A6W, ale niestety, wysiadłam po kilku dniach, poza tym wyczytałam, że to niezbyt zdrowe dla kregoslupa...
    waze 52kg, ale niestety lekki brzuszek wisi (troszke skory, troszke sadelka;p) no i miesni brzucha nie mam zadnych:/... ehh...
    mala w przedszkolu wiec mam czas pocwiczyc jak synek spi...
    wiec jak? co robicie dla zdrowia i lepszego wygladu?
    moze cos zapozycze, do wlasnych cwiczen


    ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




    IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



    ---------------------------------------------------

    Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /
  •    
       

    #2
    Odp: ćwiczenia

    Ja-mamusia, ja zaczęłam ćwiczyć będąc jeszcze w ciąży.Wiadomo, nie wykonywałam ciężkich ćwiczeń. Za to teraz daję sobie wycisk. Ćwiczę codziennie po pół godziny. Również mam problem z brzuszkiem i dlatego robię brzuszki, brzuszki skośne, nożyce, rowerek i masę ćwiczeń, których nazwy nie znam. Ponadto robię damskie pompki, bo chciałabym również ujędrnić biust.
    Czasem nie chcę mi się i nie ćwiczę, ale staram się jednak odganiać lenia. Na pewno bardzo pomogło mi długie karmienie córeczki.
    Chodzimy również na spacerki długie, a przecież zwykły marsz może zdziałać cuda.

    Skomentuj


      #3
      Odp: ćwiczenia

      ja corcie karmilam17 miesiecy, potem 4miesiace przerwy i synka tylko przez7... tez duuuuzo chodzimy... poza tym mieszkamy na 3pietrze


      ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




      IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



      ---------------------------------------------------

      Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

      Skomentuj


        #4
        Odp: ćwiczenia

        jak tylko mogę to chodzę Spacery na dworze, wchodzenie po schodach, od czasu do czasu pójdę na fitness a jak nie mam czasu, a czuję, że muszę się trochę zmęczyć, to ćwiczę sobie 10minutowy treningi z Mel B na youtube

        Skomentuj


          #5
          Odp: ćwiczenia

          Ja również zawsze miałam problem z dotrzymywaniem postanowień dotyczących regularnych ćwiczeń, ale jakiś czas temu zakupiłam buty do biegania i chcąc nie chcąc byłam zmuszona do biegania, bo buty nie były najtańsze a nie chciałam mieć poczucia wyrzuconych pieniędzy wydaje mi się jednak, że najważniejsze jest, żeby po prostu ruszać się, niekoniecznie muszą to być biegi czy siłowania, ale np. spacery, dlatego żeby zmusić się do regularnego ruszania się polecam mój patent-w zależności od tego co chcemy robić, kupić sobie odpowiednie buty,których obecnie jest naprawdę cała masa, zresztą same spójrzcie: http://sklep.adrenaline.pl/pol_m_Obuwie_DAMSKIE-1349.html no a dalej samo już pójdzie, bo chyba żadna z nas nie lubi mieć poczucia wyrzuconych pieniędzy, prawda?

          Skomentuj


            #6
            Odp: ćwiczenia

            Ja dopóki stan mi na to pozwalał biegałam regularnie. Powiem wam że przynosiło mi to niesamowicie dużo pozytywnej energii. Poza tym gimnastykowałam się, żeby rozciągnąć i odrobinę wzmocnić mięśnie.

            Skomentuj


              #7
              Odp: ćwiczenia

              na brzuszek swietnie wplywa regularne plywanie na basenie, ja chodzilam przez jakis czas, jak maz wracal do domu i zmienialismy sie z opieka nad dzieckiem, zmeczenia sie nie czuje, a efekty sa jedynym problemem mogabyc infekcje zlapane na basenie, dlatego warto sie zaopatrzyc w zele do stop przeciwko grzybicy i probiotyki ginekologiczne, np. provag

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: ćwiczenia

                ja ćwiczę z Chodakowską a od niedawna biegam z mężem

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: ćwiczenia

                  Ja od jakiegoś czasu robię trening na rzeźbę. Czasami ćwiczę z mężem i chodzę na siłownię. Wszystko zależy od ilości wolnego czasu Ale nie wyobrażam już sobie dnia bez ćwiczeń

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: ćwiczenia

                    Będąc w formie też ćwiczyłam codziennie, teraz nie mogę się na nowo zebrać.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X