Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kochane MAMY pomóżcie!!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    kochane MAMY pomóżcie!!!!!

    Mój problem polega na tym ze w ciąży przytyłam 16 kg,Do tej pory straciłam jakies 8,a mój bobas właśnie skończył pół roku. Wszystko byłoby ok gdyby nie ta opona na brzuchu(miałam cesarkę,ze względów medycznych,ułożenie pośladkowe,nie z własnego widzimi się) co prawda nie mam żadnych rozstępów ani nic temu podobne,ale zaczynam się zle czuć we własnej skórze,a do tego dobijają mnie teksty znajomych; a co ty znowu w ciąży.
    Mamy kochane podajcie przepis jak sie oponki pozbyc
  •    
       

    #2
    Odp: kochane MAMY pomóżcie!!!!!

    Jeśli to pierwsza twoja ciąza to nie ma problemów to dopiero poł roku po porodzie minie jakiś czas jak wszystko wróci do normy, troche póżno ale zawsze...zakładaj specjalne majtki wyszczuplające teraz idzie zima więc nie będą dyskonfortem.Kupując takie majtki pamiętaj ze muszą to być elastyczne z wysokim stanem nie bawełniane z domieszką laikry i koniecznie taki rozmiar jaki miałaś przed ciązą.Jestem po trzeciej ciązy -i płaska jak decha,nic mi nie wisi ,ale katowałam się majtami zaraz po porodzie 8 miesięcy aby wystąpic w bikini na plazy.Pozatym mozesz zawsze pocwiczyć brzuszki -tylko nie wiem jak to bedzie się miało po cesarce? Tylko majty cię ratują. Wszystko wroci do normy ale na to trzeba czasu ,na przyszłe wakacje juz nic nie zostanie po oponce.Tylko pamiętaj o diecie


    Skomentuj


      #3
      Odp: kochane MAMY pomóżcie!!!!!

      ja mam pas poporodowy Pani teresa, rozmS, kolor cielisty, poczytaj o nim i jak cos to moge odsprzedac za 20zł z przesylka
      poza tym hula-hop, sprobuj tez a6w, al;e to ciezkie cwiczenia;p mozesz tez robic sklony, przysiady, brzuszki, skrety calym tlowiem, prawa reka-lewa stopa, lub tylko gorna czescia ciala, do tego masuj, masuj i jeszcze raz masuj brzuch kremy wyszczuplajace albo nawet zwykla oliwka, ale masuj mocno, tak zeby Cie troszke bolalo i zeby brzucho byl czerwony, ugniataj, szczyp itp, pomaga


      ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




      IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



      ---------------------------------------------------

      Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

      Skomentuj


        #4
        Odp: kochane MAMY pomóżcie!!!!!

        ANKOSKA


        Przede wszystkim pytanie do Ciebie czy karmisz maluszka piersia??
        Jesli tak to niebawem zniknie Ci brzuszke to najlepszy sposob na niego..tylko czesto przystawiaj go do piersi.
        Kup sobie hulahop , jesli bedziesz czuła sie w miare dobrze cwicz na niej - jest rewelacyjna..majtki sciagajace nie zmniejsza brzucha tylko go uscisla, a chodzi przeciez o wysmuklenie dawnych miesni !!!
        Poza tym rób brzuszki , masuj brzuch wieczorami wmasowuj w niego preparaty, bawiąc się z maluszkiem nawet możesz ćwiczyc!!!
        Moja rada jest taka . Powiem ci szczerze, że przytylam w ciązy 18kg a teraz waże 2kg mniej niz przed ciązą!!! a nic nie cwicze bo nei mam czasu na to po prostu !!! Jestem kosmetologiem wiec moze zdoła mi się pomoc!!!
        Zycze powodzeniaaa

        Skomentuj


          #5
          Odp: kochane MAMY pomóżcie!!!!!

          Gdyby majtki i pasy poporodowe nie pomagały z przykurczeniem naciągniętej skóry to by ich nikt nie proponował i nie sprzedawał.Kremy na rozstępy i tmp. to mit nie na wszystkich dzałają, mozna je stosować aby nawilzyc skore ale czy od nich jej ubyje....w ustach Pani kosmetolog brzmi to jak krypto reklama.Próbuj w koncu to nie strzelba


          Skomentuj


            #6
            Odp: kochane MAMY pomóżcie!!!!!

            moja droga, tutaj masz zestaw ćwiczeń, proste i można je wykonywać po porodzie- http://portal.abczdrowie.pl/cwiczeni...ch-po-porodzie
            sama korzystałam powodzenia

            Skomentuj

                   
            Working...
            X