Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Implnt antykoncepcyjny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Implnt antykoncepcyjny

    Czy któras z was ma wszczepiony implant lub chciałaby sobie wszepic??? Co myslicie o takim zabezpieczeniu???

    Ja 4 miesiące temu miałam wszczepiony implant antykoncepcyjny na 3 lata z możliwością usunięcia go wcześniej, nie zauwazam zadnych skutków ubocznych jak na razie, jestem pelna energi i aktywna, nie odczuwam bóli menstruacyjnych, okres trwa 2-3 dni i jest regularny...zanim się na niego zdecydowałam rozmawiałam z lekarzem na ten temat, szperałam w necie i wyczytywałam na forach plusy i minusy tej antykoncepsji....wiem... każda musi sobie dobrac własny środek antykoncepcji, ja uwazam implant za wygodny i dobry środek dlatego polecam. Jedyny ból podczas 15 minutowego zabiegu to lekkie ukłócie igły, bo zabieg robią ze znieczuleniem miejscowym a potem maleńki siniak wokół 4 centymetrowego imlantu, który zszedł mi po kilku dniach Teraz mamy bezpieczne 3 lata
    Pozdrawiam
    Doriaś ur.17.03.2008




    Tristaś ur. 11.03.2010
  •    
       

    #2
    Odp: Implnt antykoncepcyjny

    Witaj
    A mogłabys napisać jak to wygląda cenowo...?
    Czy sa jakies przeciwskazania???
    Ja własnie rozważam inna antykoncepcję nic tabletki anty,myślałam o spirali ale czytałam ze nie zaleca sie ich kobietą po powikłaniach poporodowych,a ja je miałam...
    Pozdrawiam.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Implnt antykoncepcyjny

      Byłam prywatnie u lekarza więc dodatkowo musiałam zapłacic za wizyty, a za implant zapłaciłam jednorazowo 1900zł,jak narazie jestem zadowolona, implant ma podobne działanie do tabletek, uwalnia hormony raz na dobę tylko ze nie muszę pamiętac o niczym, Za 3 lata będę mogła sobie go wymienic na nowy, ta antykoncepcja jest bezpieczna i odwracalna czyli już po kilku tygodniach po usunięciu implantu można zajsc w ciąże. Implant jest wyczuwalny ale nie przeszkadza w niczym i nie boli, jest wielkością podobny do zapałki i mam go na lewym przedramieniu. Po zabiegu dostałam mały certyfikac waznosci czyli z datą załozenia i uplywem terminu oraz z numerem serii itp.
      naprawdę jak miałabym się jeszcze raz zdecydowac to wybrałabym tą samą metodę.
      Doriaś ur.17.03.2008




      Tristaś ur. 11.03.2010

      Skomentuj


        #4
        Odp: Implnt antykoncepcyjny

        Witaj.
        Wszystko brzmi ładnie,pięknie tylko ta cena mnie przeraża...
        Dziękuje ci za te wiadomosci,pozdrawiam cieplutko.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Implnt antykoncepcyjny

          No nie jest to tanie ale ja jestem bardzo zadowolona, są też inne metody może będa dla ciebie wygodne i też bedziesz zadowolona. Pozdrawiam cieplusio.
          Doriaś ur.17.03.2008




          Tristaś ur. 11.03.2010

          Skomentuj


            #6
            Odp: Implnt antykoncepcyjny

            Nie słyszałam wczesniej o takim implancie, który starczałby na trzy lata. Kawał czasu, u mnie chyba by się nie sprawdził.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X