Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tycie i antykoncepcja?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Tycie i antykoncepcja?

    Też miałam problem z tyciem w czasie stosowania doustnej antykoncepcji. Lekarz zmieniał mi tabletki, co nic nie dawało, a później polecił tabletki osłonowe Asequrella i problem się skończył. Tabletki te zapobiegają skutkom ubocznym powstającym podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych, zapobiegają tyciu i podnoszą libido. Mi pomogły i cieszę się, że je odkryłam bo jest to spora nowość na rynku i niewiele kobiet o nich wie.

    Skomentuj


      #32
      Odp: Tycie i antykoncepcja?

      Nie miałam tego problemu, jak stosowałam yasminelle, ale jak ginekolog zmienił mi po porodzie na inne tabletki - takie dla kobiet karmiących, to niestety poszły 3 kg do przodu. Strasznie ztrzymywały mi wodę w organiźmie.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Tycie i antykoncepcja?

        Moim zdaniem każda z nas jest inna i ma inne oczekiwania dotyczące antykoncepcji, Wiadomo , ze jesteśmy różne i metod jest wiele a dobranie odpowiedniej metody antykoncepcji jest bardzo ważne. Może zanim zdecydujesz się na jedną z metod warto przeczytać taki artykuł http://www.forumginekologiczne.pl/ar...ana/18862.html , by ułatwić sobie wybór odpowiedniej antykoncepcji.

        Skomentuj

               
        Working...
        X