Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tycie i antykoncepcja?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Tycie i antykoncepcja?

    Czy tyjecie przy stosowaniu środków antykoncepcyjnych?
  •    
       

    #2


    Srodki antykoncepcyjne powinny byc tak dobrane, zeby nie tyc anie nie chudnac
    pozdrawiam,
    D

    Skomentuj


      #3
      demira ma rację, ale czasem zdarzają się niestety takie przypadki, może wtedy w ogóle zmienić formę antykoncepcji?

      Skomentuj


        #4
        Ja od dawna biorę tabletki i nic jeszcze nie przytyłam, bardzo się z tego cieszę Zmieniałam je kilka razy ale zawsze było tak samo, teraz mam od paru miesięcy nowe tabletki, która działaja jakoś antykoncepcja ale także sa super w zmianach skórnych.Cera sie poprawiła.Ogólnie bardzo jestem z nich zadowolona.
        Wojtuś 28.11.2007

        Skomentuj


          #5
          KALKA... a jakie masz teraz tabletki? jeśli można zapytać???
          ja po Mercilonie czułam się kiepsko.... taka napuchnięta, odstawiłam je
          Julek 15.o2.2oo7r



          Skomentuj


            #6
            Pewnie że można
            Ja biorę Jeanine.
            Wojtuś 28.11.2007

            Skomentuj


              #7
              dziękuję, poczytam sobie o nich....
              Julek 15.o2.2oo7r



              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                No poczytaj,co prawda nie należą do tanich (31zl)ale jak dla mnie sa rewelacyjnie. Leczyłam się długo u dermatologa a pomógł ginekolog
                Pozdrawiam
                Wojtuś 28.11.2007

                Skomentuj


                  #9
                  Ja rowniez nie przytyłam. Pozcatkowo mialam troche mdlosci ale sie unormowało. Ogolnie wszystko ok. Cera bez skazy, piersi wieksze no i @ mniej obfita oraz mniej bolesna - duzo mniej bo w moim wypadku @ oznaczala wymioty, niemoznosc chodzenai pzrez 3 dni i łykanie garciami Ketonalu.Lekarz polecil mi tabsu anty i na szczescie pomoglo. Biore Yasmin.

                  Teraz leki anty sa nowoczesniejsze, nowej generacji ze tak powiem, dwuskładnikowe - wiekszosc bioracych tabletki nie tyje i nie odczuwa dyskomfortu. Jednak jest to sprawa bardzo indywidualna.

                  Skomentuj


                    #10
                    Yasmin brałam 2 lata i nawet schudłam, a jak sie cera poprawiła!!!!!
                    Miałam wcześniej trądzik o rogowacenie naskórka i dermatolog był bezradny a przypadkiem Ginekolog pomógł, tylko cena bez rewelacji - jakieś 45 zeta, ale warto.
                    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Ja płace za Yasmin ok 37 zl.Z ta waga to fakt nawet i ja troche polecialam w dol a biore niecale 6 miesiecy.

                      Skomentuj


                        #12
                        Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
                        Ja płace za Yasmin ok 37 zl.Z ta waga to fakt nawet i ja troche polecialam w dol a biore niecale 6 miesiecy.
                        w dół to się rzadko zdarza...

                        Skomentuj


                          #13
                          Ja mam wrazenie ze apetyt po prostu zmalal - jem mniej

                          Skomentuj


                            #14
                            ja też straciłam na wadze jak brałam Yasmin, ale po przerwaniu waga wróciła. Yasmin zawierają substancję zapobiegającą gromadzeniu się wody w organizmie stąd ta utrata wagi

                            Skomentuj


                              #15
                              a czy po plastrach antykoncepcyjnych np.EVRA ,sie tyje.ja je uzywam i troche waga poszla mi w gore,nie jestem pewna czy to od plastrow czy od tego ze wiecej jem w ostatnim czasie

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X