Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dekoloryzacja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    dekoloryzacja

    Dziewczyny, czy któraś z Was poddawała się zabiegowi dekoloryzacji włosów? jak to działa? Po porodzie chciałabym wrócić do naturalnego koloru włosów.
  •    
       

    #2
    Z tego co wiem od koleżanek, to ściągają jakąś chemią kolor, który masz. Kolor, który powstaje jest chyba totalnie nieciekawy i wtedy na to kładą, taki kolor farby jaki chcesz, czyli np. zbliżony do twoich naturalnych włosów. Obawiam się jednak, że to zbytnio niszczy włosy???

    Skomentuj


      #3


      Wszystko zalezy od tego jaki masz naturalny kolor wlosow. Na pewno dekoloryzacja z ciemnego brazu na jasny blond jest procesem trudnym i niekoniecznie sie uda. Najlepiej z dekoloryzacja poczekaj az hormony wroca do normy po ciazy
      D

      Skomentuj


        #4
        dekoloryzacja włosów

        Dziewczyny, chcę wrócić do naturalnego koloru włosów. Słyszałam o czymś takim jak dekoloryzacja...czy ktoś to robił? Czy to dobra metoda? Na czym polega? Jak któraś z Was wiem to proszę o info

        Skomentuj


          #5


          A z jakiego koloru do jakiego?
          pozdrawiam,
          D

          Skomentuj


            #6
            mój naturalny kolor to ciemny brąz...od kilku lat farbuję na jasny złoty szatyn...

            Skomentuj


              #7
              Odp: dekoloryzacja

              Z tego co mi wiadomo to niszczy bardzo włosy. Odradziłabym na pewno robienie dekoloryzacji w domu, bo kolor dodatkowo może pójść nierównomierny.
              Ogólnie wszystko zależy od stanu obecnego włosa...



              Skomentuj

                     
              Working...
              X