Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Miesiączka

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• testolandia
    replied
    Odp: Miesiączka

Jak brałam tabletki antykoncepcyjne, to jak w zegarku. Po odstawieniu miesiączkuję równiez w miarę regularnie, nie narzekam i nie wymagam konsultacji lekarskiej.

Leave a comment:

•    

• pinklady
    replied
    malwinka z całym szacunkiem idź ty do innego lekarza!!!!
    nie ma co czekać bo im później tym gorzej!
    moja mama przez taką beznadziejna lekarkę na onkologi wylądowała!

Leave a comment:

• Malwinka2007
    replied
    ciągle krwawię

Cześć Dziewczyny jestem już ponad miesiąc po zabiegu łyżeczkowania a dalej krwawię nie tak mocno jak przed zabiegiem ale wciąż jednak krwawię. Po zabiegu powiedziano mi w szpitalu że będę krwawić jeszcze tydzień a krwawiłam 2 tygodnie. Przez 3 tygodnie po zabiegu nie mogłam mieć stosunku i też tak było. Jednak po stosunku na drugi dzień rano zaczęłam krwawić czekałam 3 tygodnie myślałam że przestanę, ale nie. W końcu gdy już dostałam wyniki poszłam do mojej pani doktor, a ona powiedziała że nie wie co mi jest. Powiedział że nie powinnam po tych trzech tygodniach po zabiegu współżyć, teraz mam czekać aż dostanę prawdziwą miesiączkę, jeśli dostanę to zgłosić się mam do niej za pół roku a jeśli nie to do dwóch tygodni. ale chyba powinnam iść do innego lekarza, co wy o tym myslicie

Leave a comment:

• pinklady
    replied
    Przed porodem regularnie jak w zegarku co 28-29 dni,
    teraz karmię piersia, syn ma 8 miesięcy
    a ja dopiero pierwszy raz dostałam okres
    więc zobaczymy jak to będzie...

Leave a comment:

• Monika26
    replied
    ja liczyłam na to, że po porodzie to z pół roku będe czekała na miesiaczke ale dostałam już drugi raz w odstępie 29 dni i bezboleśnie jak przed porodem

Leave a comment:

• ellaja1728
    replied
    dzisiaj dostalam no to sie zaczelo ehhhh a tak fajnie bylo bez

Leave a comment:

• marta26
    replied
    u mnie po porodzie zrobiła sie totalna huśtawka, raz mam co 28 dni, a raz potrafi być przerwa nawet 2 miesiące. jedyny sposób na to to hormony, ale ja je nie za dobrze toleruję niestety

Leave a comment:

•    

• abi1988
    replied
    ja przed ciaza mialam zawsze regularne co 28 dni,trwaly do 6 dni ale za to byly bardzo bolesne...mam nadzieje ze jak urodze cos sie zmieni tzn beda mniej bolesne

Leave a comment:

• _star_
    replied
    U mnie od zawsze norma to 2 m-c i przed ciążą pierwszą i po ciąży a teraz po drugim porodzie miałam raz i tabletki antykoncepcyjne znowu to zachamowały

Leave a comment:

• polavica1
    replied
    przed pierwsza ciaza mialam co 28 dni po porodzie po miesiacu dostalam i znowu co 28 dni. po drugim porodzie jeszce nie dostalam moja cora ma 6 miesiecy. ale sie nie martwie robilam tak co miesiac robie test na wszelkie w.a pozatym mozna niemiec przez caly okres karmienia

Leave a comment:

•    

• viviet
    replied
    ja przez porodem miałam co 28 dni...fajna komfortowa sytuacja

Leave a comment:

• patiew
    replied
    przed ciaza mialama okres przez 10 dni ale regularnie,teraz biore tabletki i mam przez 7 dni

Leave a comment:

• Aninka
    replied
    Napisane przez colleen Pokaż wiadomość
    Malwinka, ale czego się spodziewałaś ?? Że my Ci tu diagnozę
    postawimy??
    Skoro masz takie objawy to powinnaś się jak najszybciej lekarzowi
    pokazać. Z Twojego opisu nie wygląda to dobrze, ale ja nie mam
    bladego pojęcia co Ci jest.
    my tylko doradziłyśmy, w dobrej wierze, co powinnaś zrobić, przecież nikt tu na Ciebie nie naskoczył

Leave a comment:

• moncia23
    replied
    Hej, nie wiem zbytnio co Ci poradzić, bo ciężko to ocenić, ale moim zdaniem to nie okres, u mnie tez często pojawiał się śluz, myślę, że to są jeszcze pozostałości z porodu, okres dostałam dokładnie 4 miesiące po porodzie i był normalny, taki jak i przed ciążą, obfity i bolesny niestety także wydaje mi się, że nie masz okresu jeszcze, ale napewno rozpoznasz jak go dostaniesz, tym bardziej, że piszesz że przed ciążą miałaś normalne miesiączki, nie sądzę zeby coś się zmieniło w tej kwestii..jedyne co moze ulec zmianie, to częstotliwość okresu...pozdrawiam

Leave a comment:

• beata88
    replied
    Cześć Dziewczyny!
    A ja mam pytanko. Jestem 4 mies po porodzie, karmię piersią. Jakiś czas temu pojawił się u mnie śluz z odrobiną krwi (nie wiem czy można nazwać to plamieniami). Trwało to 3 dni i powtórzyło się po 2 tygodniach. Jak myślicie czy to może być miesiączka? Przed porodem miesiączki miałam obfite i trwały 5-7 dni. Aha, teraz niemalże cały czas mam śluz ale bez krwi (taki jak podczas dni płodnych)

Leave a comment:

Working...
X