Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

plastry antykoncepcyjne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: plastry antykoncepcyjne

    ee ja sie boje zastrzykow

    Skomentuj


      #17
      Odp: plastry antykoncepcyjne

      Tak naprawde zeby brac jakie kolwiek anty trzeba się skrupulatnie przebadać, jest tyle skutków ubocznych na ulotce ze własciwie nie powinno się ich brać.
      Nie powinno się palić to przede wszystkim , moja kumpela wyladowała na pogotowiu z obrzękiem płuc, bo niby nie palila ale poszła na impreze i pociagneła dla szpanu no i narobiła......druga znowu po zmianie na inne więcówki się nabawiła.
      Ja pamietam jak zaczynałam oj łeb to mi pękał ze 3 dni zanim doszłam do siebie, i jak pisała kolezanka wyzej bolały mnie kostki.
      Zrobiłam badania na mocznik i zeczywiście tabletki musiałam odstawić. Ale potem prubowałam znowu i biore microginon ( starszej generacji) ale jak to moja pani doktor powiedziała w tym wieku wystarczy.


      Skomentuj


        #18
        Odp: plastry antykoncepcyjne

        ja brala mtabletki anty 3 lata i przez ten okres paliłam i nic na kazdego kazde hormony dzialaja inaczej, dla jednych jest ok dla innych juz cos sie pojawia tak u mnei z platrami byla tragedia tak przy tabletkach nie miala mnic nawet 1kg nei rpzytyłam

        Skomentuj


          #19
          Odp: plastry antykoncepcyjne

          Ja juz dwa lata stosuje te plastry... najwygodnioej mi jest je nosic w okolicy jajnikow... na lopatce niestety masakra... ramiaczko od stanika czesto wchodzilo pod plaster:/ na ramieniu... niestety okolice plastra sie brudza i niestety nie wyglada to zbyt estetycznie... nigdy nie mialam skutkow ubocznych... wrecz przeciwnie... biust sie poprawil, cera ladniejsza, nie przytylam... mialam juz 3przerwy po miesiacu... z mezem kilka razy sie zapomnielismy i mimo mowienia, ze jak odklejasz plaster to antykoncepcja nie dziala, nie zaszlam w ciaze...
          jestem z nich zadowolona
          ale kazdy organizm reaguje inaczej... przy karmieniu piersia stosowalam te tab jednohormonalne... niedobrze mi po nich bylo...
          zanim sie wybierze antykoncepcje lekarz powinien zlecic odpowiednie badania


          ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




          IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



          ---------------------------------------------------

          Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

          Skomentuj

                 
          Working...
          X