Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

badanie piersi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    badanie piersi

    czy "samobadanie" piersi przynosi jakieś efekty? Ja zaczęłam to robić, ale czuję same zgrubienia
  •    
       

    #2
    To podobno jest jakby pierwszy etap wykrycia czegoś złego tfu...tfu... bo każda kobieta sama najlepiej zna swoje ciało, i jeśli są jakieś zmiany w piersiach, to warto wtedy iść od razu do lekarza.

    Skomentuj


      #3


      Te zgrubienia to kanaliki mleczne. Jak bedziesz badac regularnie to nauczysz sie jakie masz piersi i cos nowego w nich Cie zaniepokoi
      pozdrawiam,
      D

      Skomentuj


        #4
        dziękuję....jestem spokojniejsza

        Skomentuj


          #5
          ja sama sobie też badałam w domu na podstawie tego jak pokazują w gazetach-właśnie po to by kobiety same mogły sobie zbadac w domu. i tez czulam jakies zgrubienia...zaraz do głowy dziwne myśli przychodzą...ale pózniej bedac na badaniu piersi pani doktor nic nie stwierdziła... wiec lepiej isc do lekarza zeby sie upewnic ze jest OK i nie denerwowac sie;D pozdrawiam

          Skomentuj


            #6
            About Lecturer

            Patterns of Listening Strategy Use among    Upper Primary School Pupils   Lecturer: GU Yongqi wow power leveling (School of Linguistics and Applied Language Studies, Victory University of Wellington)   Time:10:00-11:30a.m, wow power leveling 17 October   Venue:Room502, Shaw Run Run Building, East Campus, BFSU   About Lecturer:   Peter Yongqi Gu currently teaches language testing and assessment. He has extensive teaching and teacher training experience in Beijing Normal University (China), Hong Kong Institute of Education (Hong Kong), Lingnan University cheap archlord gold (Hong Kong), and the National Institute of Education (Singapore). Peter is the MA Programme Director.    Peter's main academic interests fall into the following areas: second language acquisition, computer assisted language learning, teacher archlord online gold training, and language planning.    His publications have appeared in Asian Journal of English Language Teaching, Language and Education, Language Learning, RELC Journal, TESL-EJ, TESOL Quarterly, Xiandai Waiyu, and other journals or collections. Peter Gu is the archlord power leveling author of Vocabulary Learning Strategies in the Chinese EFL Context (Marshall Cavendish Academic, 2005), and is the guest editor of Learning and Teaching English in the Chinese Context, a special issue (Vol.12) of Asian Journal of English Language Teaching (Chinese University Press, 2002).

            Skomentuj


              #7
              napewno samobadanie jest potrzebne. nie robilam tego. w ciazy zauwazylam i wyczulam guzka w piersi. okazalo sie ze jest to gruczolakowlokniak niezlosliwy nowotwor. czekam na zakonczenie karmienia by go usunac

              badajmy wiec piersi!
              Julia 19 października 2008 godz. 10.05 - Nasza Kulunia Kochana :*

              http://s2.pierwszezabki.pl/009/009132980.png?4600



              http://perlasta.blogerki.pl/

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Witam! Jestem nowa na forum, więc chciałam się przywitać... Nie znalazłam odpowiedniego miejsca, więc robię to tutaj...
                Mam nadzieję, że będzie mi się z Wami miło klikało
                Badanie piersi to bardzo ważna sprawa, sama nie umiem tego robić, ale chodzę regularnie do lekarza, który przy każdej wizycie bada moje piersi, więc jest dobrze

                Skomentuj


                  #9
                  Napisane przez demira Pokaż wiadomość
                  Te zgrubienia to kanaliki mleczne. Jak bedziesz badac regularnie to nauczysz sie jakie masz piersi i cos nowego w nich Cie zaniepokoi
                  pozdrawiam,
                  D
                  Hmm, moje piersi towarzyszą mi od urodzenia, a ciagle mam wrażenie, ze ich nie znam? Nie wiem czy jakaś sierota ze mnie ostatnia, ale nie jestem w stanie określić , czy zgrubienia miałam, czy mam nowe, czy to kanaliki mleczne, czy nie daj Boże , coś innego????
                  A może co jakiś czas robić USG piersi?

                  Skomentuj


                    #10
                    A ja nie badam swoich piersi - kiedyś próbowałam ale czułam tylko kanaliki mleczne i przestałam. teraz jak jestem u ginekologa to proszę o przebadanie piersi.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      dziewczyny
                      jak chodzicie do ginekologa to czy on sam z własnej inicjatywy bada wam piersi?
                      bo ja powiem wam szczerze nie miałam nawet takiej propozycji od lekarza
                      ŁUKASZ 08.09.2006

                      NATALIA JULIA 30.11.2007



                      Skomentuj


                        #12
                        to powiedz mu przy następnej wizycie: "Doktorku?!? coś mnie niepokoi w lewej/prawej piersi,czy może Pan to sprawdzić?"

                        Skomentuj


                          #13
                          ja właśnie wczoraj byłam u ginekologa-kobiety
                          sama wyszła z inicjatywą badania,
                          super babka, drugi raz to piszę już dzisiaj, ale dlatego, że byłam mile zaskoczona tą wizytą, bardzo dokładnie i chyba z 5 minut badała mi piersi, u mnie wszystko ok,
                          i nawet poleciła wykonanie USG piersi kontrolnie.
                          Julek 15.o2.2oo7r



                          Skomentuj


                            #14


                            kobietki! BADAJCIE PIERS!!! ja w wieku 20 lat miałam usuniętego gruczoło-włukniaka. wyczułam go niechcąco i od razu pobiegłam do ginekologa.od razu skierowanie na onkologię-same starsze Panie z amputowanymi piersiami, większość po prostu za późno się zgłosiły i straciły pierś.cieszę się,że mnie to ominęło. miałam prosty zabieg usunięcia tylko guza i teraz bez problemu karmię.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: badanie piersi

                              Może, jak się martwisz, to pójdź najpierw na usg piersi. Ginekolog przy okazji poinstruuje Cię , jak samodzielnie badać piersi i na co ewentualnie zwrócić uwagę. Nie każdy guzek jest złośliwy , ale lepiej dmuchać na zimne.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X