Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

guzek...

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Odp: guzek...

Ja mam dwojke szkrabow i mi starczy
    Dzieki Kochane za słowa otuchy:*
    wyniki cytologii w porzadku

ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g

IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g

---------------------------------------------------

Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

Skomentuj

•    

Napisane przez ja-mamusia Pokaż wiadomość
      Ja mam dwojke szkrabow i mi starczy
      Dzieki Kochane za słowa otuchy:*
      wyniki cytologii w porzadku
      Dasz radę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Skomentuj

ja mamusia jak tam leczenie?

Skomentuj

no wlasnie?????????? jak tam Twoje samopoczucie??????
          u mnie niestety znowu kolega powrocił i zaczynamy wszystko od poczatku

Skomentuj

Ja sie moge pochwalic: wygralam !!!! dalam rade i jestem tak dumna ze nawet sobie nie wyobrazacie obylo sie bez skalpela, sama chemia wystarczyla Boze jak ja sie ciesz, do tej poy nie wierze i ciagle zerkam do wynikow to juz za mna, oby za zawsze

KASIEKZUZA7, Kochana, jestem z Toba dasz rade, juz to pokonalas i wiesz jak z nim walczyc! mi sie udalo i tobie tez!!! trzymam kciuki:*

Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

Skomentuj

Żeby nie zakładać osobnego tematu :
              Jak to jest z tym badaniem?
              Czy ja - majac 20 lat - mogę poddać się mammografii? Czytałam i słyszałam same opinie na ,,nie" - choć nie usłyszalam argumentu ,,dlaczego?".

A jak mi wykryją jakiegoś guzka to pierś stracę?
              Wybaczcie za pytanie ,które pewnie okażę się głupie, ale ostatnio strasznie panikuje, bo boli mnie czasem lewa pierś ,a do tego jeszcze mam wrażenie ,że coś tam jest, choć mój partner puka się w czoło i mówi ,że wymyślam i mam przestać sobie wkręcać i siebie i jego denerwować.

Skomentuj

ZEBY ZROBIC MAMMOGRAFIE TO W SUMIE MUSISZ IEC JAKIS POWOD... COS WYCZULAS ITP, TAK ZEBYS SIE ZGLOSILA TO NIE WIEM...
                WIEK NIE MA TU NIC DO RZECZY

JESLI OKAZE SIE, ŻEKOBIETA MA GUZA WCALE NIE MUSI TO OZNACZAC, ZE STRACI PIERS!!! NAJPIERW JEST LECZENIE, CHEMIA, JESLI ONA USUNIE GUZA, TAK JAK W MOIM PRZYPADKU, TO OPERACJA JEST ZBEDNA, CHEMIA MA NA CELU W SUMIE ZMNIEJSZENIE GUZA, ZEBY BYL LATWIEJSZY DO WYCIECIA. wSZYSTKO ZALEZY OD TEGO JAKI TO RODZAJ GUZA I CO W PIERSI ZAATAKOWAL.

Skomentuj

•    

Wiem, że trudno nie denerwować się w takiej sytuacji, ale nerwy i tak nie pomogą. Trzeba pójść do lekarza i się zbadać. Nie wszystkie guzki od razu zagrażają życiu.

Skomentuj

Working...
                  X