Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

tabletki na powstrzymianie laktacji

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    tabletki na powstrzymianie laktacji

    synek ma niecałe 8 miesiecy, odstawilam go od piersi jakies 2tyg temu, mleczko jednak wciaz sie zbiera choc spuszczam co dwa dni zeby tylko lekka ulge poczuc. Brałyście tabletki żeby wstrzymać laktacje? jakie? jak dzialaly? moze ktorejs zostalo to odkupie


    ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




    IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



    ---------------------------------------------------

    Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /
  •    
       

    #2
    Odp: tabletki na powstrzymianie laktacji

    Ja o tabletkach nie słyszałam, ale jak ja kończyłam karmienie to przedewszystkim nie ściągałam już pokarmu, starałam sie nic nie pić bo to pobudza laktacje i okładałam piersi lisciami kapust bo maja własciwosci sciagajace. Dwa dni sie meczyłam. Acha jak juz piłam to napar z szałwi tez pomaga. Powodzenia.

    waga:5660 wzrost 63

    Skomentuj


      #3
      Odp: tabletki na powstrzymianie laktacji

      szalwi nie nawidze, na wymioty mnie zbiera, nie pije duzo, a sciagam raz na dwa dni, bo tak mleko sie zbiera, ze bola i boje sie o zapalenie, ale sciagam tylko odrobine zeby ulge poczuc


      ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




      IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



      ---------------------------------------------------

      Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

      Skomentuj


        #4
        Odp: tabletki na powstrzymianie laktacji

        Ja brałam bromergon ale on jest na receptę.Natomiast położna polecała mi jeszcze jeden lek ziołowy który jej zdaniem pomaga.A jest bez recepty:antilactinal.
        Ewa
        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
        3150g.55cm.
        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

        Skomentuj


          #5
          Odp: tabletki na powstrzymianie laktacji

          Jestem mamą Oskarka, ma 3 latka i 3 m-ce, nadal karmię piersią szczególnie na noc i rano jak wstanie, czasami domaga się w ciągu dnia-ale odmawiam. Je wszystko ale cycorek mamusi jest No 1. Obojgu nam to nie przeszkadza więc synek korzysta z dobrodziejstw mleczka mamy.
          Co do tabletek na zahamowanie laktacji słyszałam, moja dobra koleżanka brała Bromergon, ale strasznie źle sie po nim czuła miała zawroty głowy, osłabienie, raz nawet tak Jej się zakręciło w głowie że straciła równowagę i upadła. O szałwi czytałam, że picie 3 filiżanek w ciągu dnia pomaga zahamować laktację.
          Pozdrawiam wszystkie mamusie. Iza

          Skomentuj


            #6
            Odp: tabletki na powstrzymianie laktacji

            ja brałam bromocorn.Tylko że się zle po nim czułam i odstawiłam,mam prawie całe opakowanie.A mleko zniknąć nie chce już 2lata i 3 mieś jak nie karmię!Dobre są bo moja kuzynka też brała.
            Last edited by anu26; 09-02-2011, 21:11.
            ANIA I RAFAŁ

            Skomentuj


              #7
              Odp: tabletki na powstrzymianie laktacji

              Zapytaj ginekologa o tabletki, on dobierze odpowiednie dla Ciebie. Ja również brałam bromergon, ale miałam bardzo poważne skutki uboczne. Jest jeszcze parlodel dużo droższy ale lepszy. Tak poza tym normalnie mleko powinno zniknąć samo.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: tabletki na powstrzymianie laktacji

                Ja akurat takich nie brałam, ale wiem że w aptekach dostępne są m.in. Bromocorn, Bromergon, Dostinex, Parlodel, Norprolac. Wspominane leki działają w taki sposób, że zmniejszają produkcję hormonu przysadki mózgowej - prolaktyny, pobudzającej laktację.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: tabletki na powstrzymianie laktacji

                  Bromergon można brać na wstrzymanie laktacji i wystarczy. Jest tani, ale jeśli okaże się, że masz problemy z prolaktyną i stąd pokarm u Ciebie to polecam chyba wspomniany Dostinex. Wiem, że buteleczka z 4 tabletkami kosztuje ok 200 zł, ale bierze się pół tabletki raz w tygodniu i bardzo szybko pomaga

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X