Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

skutki uboczne od antykoncepcji

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    skutki uboczne od antykoncepcji

    Czy któraś z was odczuwa jakies skutki uboczne przy braniu tabletek antykoncepcyjnych..?Ja od 2 tygodni biore MICROGYNON i tyle tez czasu męcza mnie straszne nudności...I w dzień i w nocy...Miałam przerwe w braniu tych anty,wczesniej brałam je ponad rok i nic mi nie było....Macie jakis sposób na lepsze samopoczucie..?Wierze że z biegiem czasu miną...
  •    
       

    #2
    Odp: skutki uboczne od antykoncepcji

    microgynon brałam przez pól roku i cały czas miałam mdłości a nawet wymiotowałam.Do tego ból głowy...a i strasznie włosy mi leciały.Zmieniłam na Jasmin i jest dobrze.Może i tobie nie odpowiadają te tabletki?
    ANIA I RAFAŁ

    Skomentuj


      #3
      Odp: skutki uboczne od antykoncepcji

      Anu przed przerwa w anty tez je brałam,było ok.Poczekam,dokończe opakowanie,potem jest 7 dni przerwy,jesli mi sie nie polepszy to rzeczywiście zmienię.Dzieki za odp.

      Skomentuj


        #4
        Odp: skutki uboczne od antykoncepcji

        Próbowałam różnych tabletek, ale po porodzie przeszłam na Mirenę i powiem Wam, że to najlepszy sposób antykoncepcji, jaki dotąd stosowałam. Mam totalny spokój, nie muszę pamiętać o braniu tabletki, nie mam żadnych skutków ubocznych, no może oprócz tego, że praktycznie nie miesiączkuję, ale to zaliczam do plusów. Regularnie chodzę do lekarza i on mnie uspokaja, że to normalne i wszystko jest ok. Finansowo to też nieźle wychodzi, bo jest to jednorazowa inwestycja na 5 lat (ok.600zł), tabletki taniej nie wychodzą.

        Skomentuj


          #5
          Odp: skutki uboczne od antykoncepcji

          Powiedzcie, czy to prawda, ze jak bierzesz pigulki antykoncepcyjne (hormonalne), to po jakims czasie znacznie sie tyje? Kolezanka wczoraj mi naopowiadala tyle rzeczy na ten temat, ze niemal sie boje siegnac po nowe opakowanie... Wiecie cos na ten temat?? I mowila tez, ze antykoncepcja przyczynia sie do chorob drog rozrodczych kobiet... Nie wiem, skad ona to ma - mowila, ze rozmawiala z lekarzem...

          Skomentuj


            #6
            Odp: skutki uboczne od antykoncepcji

            przeczytaj sobie ulotke od dechy do dechy co?
            ja dostalam anty na czas karmienia i tam bylo to wszystko napisane. ze mozna prtzytyc i takie tam.
            to jest dosc skomplikowana sprawa bo duzo zalezy od danego organizmu i naturalnej ilosci danych hormonow, dlatego powinno sie dobierac po zrobieniu dokladnych badan hormonalnych.niestety nto kosztuje

            Skomentuj


              #7
              Odp: skutki uboczne od antykoncepcji

              Ja po urodzeniu pierwszego dziecka zaczęłam od plastrów Evra,ale odklejały się czasami i na obrzeżach brudziły się co nieestetycznie wyglądało.Czasami odkleił się całkiem przy zdejmowaniu ubrania i musiałam nowy nakleic,marnując opakowanie.Zmieniłam więc na Yasmin,ale miałam straszne,migrenowe wręcz bóle głowy,ale tylko w tygodniu przerwy.Znowu zmieniłam na Mercilon.Głowa nadal mnie tak boli ,strasznie wręcz.Zadnych innych skutków ubocznych nie miałam jak tycie na przykład.NIe wiem czy są jakies tabletki,które zniwelują ból głowy.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: skutki uboczne od antykoncepcji

                Przez miesiac źle się czułam,jak zaczelam drugie opakowanie anty,dolegliwosci mineły Przy tych co ja biore to mam wilczy apetyt,ale dla mnie to na ręke by przybrać na wadze

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: skutki uboczne od antykoncepcji

                  Jezeli kobieta zle sie czuje,ma nudzności badz czuje ze tyle po tabletkach to poprostu trzeba sie udać do lekarza i zmienić je na inne.Sa to typowe skutki uboczne tabletek hormonalnych.Ja na szczeście mam dobrze dobrane tabletki i dobrze sie czuje,a waga stoi w miejscu.Stosuje Novynette.




                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: skutki uboczne od antykoncepcji

                    Niestety, ale tabletki antykoncepcyjne nie są obojętne dla naszego zdrowia nawet jak nie odczuwamy skutków ubocznych.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: skutki uboczne od antykoncepcji

                      Jeśli po tabletkach czujemy się źle, to znak, że trzeba je zmienić. Choć zaleca się brać minimum 3 miesiące, aby organizm się przyzwyczaił.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X