Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ciało przyszłej matki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ciało przyszłej matki

    staram się o dziecko. Czy już teraz mogę w jakiś sposób zacząć przygotowywać moje ciało na tą rewolucję?
  •    
       

    #2
    Możesz zacząć brać kwas foliowy, to ważne, żeby zacząć go brać jeszcze przed ciążą...


    Skomentuj


      #3
      popieram koleżankę i polecam kwas foliowy, można też zrezygnować z alkoholu (niedawno mówili w dzień dobry tvn), żeby jakość jajeczek była jeszcze lepsza

      Skomentuj


        #4
        Możesz także odrzywiac sie zdrowo no i oczywiscie brac kwas foliowy

        Skomentuj


          #5
          Odp: ciało przyszłej matki

          nalezy smarowac brzuch tylek i uda przez cala ciaze
          Aby zapobiec rozstepom

          Skomentuj


            #6
            Odp: ciało przyszłej matki

            No zaczynamy od oczywistości , czyli zdrowe odzywianie. Ważne jest i to nawet bardzo, żeby jeszcze przed staraniami jakieś 3 miesiące zacząć brać kwas foliowy. Bierzemy cały czas już do porodu.

            Skomentuj


              #7
              Odp: ciało przyszłej matki

              Zacznij już brać kwas foliowy i zdrowo się odżywiać. Odstaw cole i inne napoje kolorowe. Jak będziesz w ciąży oraz po ciąży może się Tobie przydać taka podpaska urologiczna bo możesz mieć problem z nietrzymaniem moczu ale z tym sobie poradzisz jak będziesz regularnie wykonywać ćwiczenia wzmacniające dno mięśni miednicy.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: ciało przyszłej matki

                Zanim zdecydowałam się na ciążę ćwiczyłam, żeby przygotować mięśnie na rewolucję, zrezygnowałam ze śmieciowego jedzenia, napojów innych niż woda. Starałam się nie denerwować, smarowałam ciało balsamami nawilżającymi, by skóra była elastyczna, brałam kwas foliowy. Byłam również przygotowana na różne niedogodności, takie, jak pojawienie się rozstępów, wiotczenia piersi, czy popuszczania moczu (kupiłam majtki chłonne) których na szczęście uniknęłam. Smarowałam skórę odpowiednimi kosmetykami, piłam dużo wody, by skóra była elastyczna.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: ciało przyszłej matki

                  Niektóre rzeczy możesz powstrzymać, np. postępujący cellulit. jak będziesz o siebie dbać, być może nawet nic nie będzie widać. niektóre rzeczy są jednak nieodwracalne. Po porodzie wiele kobiet ma problemy z wargami sromowymi. sama tez takk miałam. Z tego powodu zdecydowałam sie na zabieg labioplastyki, jakby ktoś nie wiedziała o co chodzi, to tu jest wszystko wyjaśnione: http://art-med.com.pl/pl/zabiegi/zew...ych-mniejszych

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: ciało przyszłej matki

                    Może bardziej zadbaj o ujędrnienie ciała? Ja proponuję taki balsam http://www.garnier.pl/cialo/piekno/g...alsam-do-ciala I pamiętaj, żeby zająć się rozstępami i atakować je, gdy tylko pojawi się pierwszy sygnał!

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: ciało przyszłej matki

                      Ja od samego początku stosowałam oliwki i kremy, ale jakoś nic nie pomogło i po ciąży i tak mam rozstępy, popękane naczynka i naciągnięty brzuch ;/. Dużo pewnie zależy od genów ale profilaktycznie nigdy nie zaszkodzi . Na pewno kwas foliowy i witaminy są ważne.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: ciało przyszłej matki

                        Znajoma miała problemy z kręgosłupem więc przed ciążą wysłali ją na masaż leczniczy Warszawa ma taki fajny gabinet http://medicaspa.pl/nasza-oferta/mas...saz-leczniczy/ i po kilku wizytach było dużo lepiej. Dzięki temu donosiła ciąże bez problemu i nie uskarżała się tak bardzo na kręgosłup.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: ciało przyszłej matki

                          Warto już teraz powoli zadbać tak jak mówią pozostałe koleżanki o dobre odżywanie, witaminki, ale również odpowiednie nawilżenie. Mi udało się zapobiec rozstępom w ciąży ale dużo moich koleżanek ma z tym problem... Życzę powodzenia w staraniu się o maluszka

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: ciało przyszłej matki

                            Napisane przez kotek_85 Pokaż wiadomość
                            Ja od samego początku stosowałam oliwki i kremy, ale jakoś nic nie pomogło i po ciąży i tak mam rozstępy, popękane naczynka i naciągnięty brzuch ;/. Dużo pewnie zależy od genów ale profilaktycznie nigdy nie zaszkodzi . Na pewno kwas foliowy i witaminy są ważne.
                            Ehh niestety mam to samo ;(( używałam w ciąży różnych "mazideł" i na prawdę kupę kasy na to wydałam a i tak mam rozstępy i popękane naczynka.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: ciało przyszłej matki

                              Chyba ciężko jakis dobry specyfik

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X