Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

okres po zakończeniu karmienia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    okres po zakończeniu karmienia

    Witam wszystkie mamy
    Nie jestem pewna czy ten problem zostal juz gdzies poruszony, ale najwyzej sie powtorze. Od 4 miesiecy nie karmie juz piersia (karmilam przez 6) i mimo to okres nie wraca, zastanawiam sie czy miesci sie to jeszcze w normie czy juz powinnam zaczac sie martwic. Mam PCO i wiem ze to moze tez miec na to wplyw ale mimo wszystko zaczynam sie juz denerwowac. Czy ktoras z was tez tak dlugo czekala na pojawienie sie@? Prosze pomozcie bo nie wiem co mam robic...
  •    
       

    #2
    Odp: okres po zakończeniu karmienia

    Witam!
    Ja karmiłam synka 11 miesięcy, a @ pojawiła się dokładnie 6 miesięcy po porodzie, czyli chyba książkowo.
    Myśle że dla własnego świętego spokoju powinnaś wybrać się do lekarza. Kontrolna wizyta nie zaszkodzi, a na pewno Cie uspokoi.


    Skomentuj


      #3
      Odp: okres po zakończeniu karmienia

      Mój synek ma 15,5 miesiąca. Karmiłam go przez rok, czyli od ponad 3m-cy już tego nie robię. Wciąż nie mam okresu, z czego się akurat cieszę. Mam jednak implant, więc być może właśnie z tego powodu miesiączka na razie nie wraca. Jeśli masz jakieś wątpliwości, to lepiej dla pewności poradź się lekarza.

      Skomentuj


        #4
        Odp: okres po zakończeniu karmienia

        U mnie też 6 miesięcy po porodzie, albo jak kto woli 3 miesiące po odstawieniu Aniuli od piersi. Różnie bywa, ale rzeczywiście najlepiej idź do lekarza, wtedy będziesz spokojniejsza.
        www.mojdzieciak.blogspot.com

        Skomentuj


          #5
          Odp: okres po zakończeniu karmienia

          Ja pierwszy okres po porodzie dostałam w pierwszym przypadku po 13 miesiącach a w drugim po 11. Także ja bym się nie martwiła ale wizyta nie zaszkodzi.
          Dodam tylko że jak i w 1 tak i w 2 przypadku karmiłam jeszcze piersią


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            #6
            Odp: okres po zakończeniu karmienia

            W przypadku miesiączki i karmienia piersią niemal wszystko może uchodzić na normę. Niektóre kobiety mają pierwszy okres po porodzie, gdy dziecko ma 1-3 miesiące, nawet jeśli karmią wyłącznie mlekiem z piersi.

            Skomentuj


              #7
              Odp: okres po zakończeniu karmienia

              Mi okres wrócił 6 miesięcy po porodzie, ale czytała, że zdarza się, że wraca po roku. Najlepiej jednak pójść do lekarza. Mi lekarz na wizycie kontrolnej tej po połogu kazał przyjść za pół roku na kontrolę i cytologię zatem niedługo się wybieram.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X