Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czy to jesienna depresja?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    czy to jesienna depresja?

    jak odzyskać radość z życia? chyba dopada mnie już jesienna deprecha, nic mnie nie cieszy, nic mi się nie chce.. jak poprawić sobie nastrój, co pomoże mi zapomnieć o złym humorze i nastawi mnie pozytywnie?
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

  •    
       

    #2
    Odp: czy to jesienna depresja?

    Ja mam za sobą taką prawdziwą zdiagnozowana depresję i wiem co to jest. Stany depresyjne zdarzają mi się też dość często. Trzeba bardzo uważać. Moją metodą jest aktywność towarzyska, czasem zmuszam się do niej. Z depresji pomogli mi wyjść ludzie, a dokładnie sama do nich wyszłam, zaczęłam szukać nowych znajomości i pomogło. Oczywiście cały proces nie ograniczał się jedynie do tego, ale spotkania z ludźmi dodały mi prawdziwego szczęścia, grunt to nie być samym!

    Skomentuj


      #3
      Odp: czy to jesienna depresja?

      czacza zgadzam sie z tym co powyzej,
      powodem moze byc codzienna rutyna,pracujesz?czy "tylko" z małą w domku?
      ja jak mlody mial 1,5roku to tez juz powoli kota dostawalam, niby ten malec to tyle radosci wnosi ale z drugiej strony od 2 lat jestes juz inna osoba, nie frywolna panna(nawet jesli bylas mezatka to jednak byliscie sami) twoje zycie zmienilo sie o 180stopni i normalnie mozesz byc zmeczona codziennoscia i zmulona rutyna.
      z drugiej strony czujesz sie winna ze nie jestes doskonala ,bo jak moze Ciebie twoje zlotko meczyc(a nie ma co sie oszukiwac, wiele sie tak czuje i czasem mi sie wydaje ze te ktore uwazaja ze dziecko je nie "meczy", to nie chca sie przyznac przed sama soba ze tak nie jest ,ew maly procent to te ktore maja powolanie do maluchow), i to tak sie nakreca...

      troche witamin, zrob cos dla siebie, nie tylko z uroda, usiadz i poczytaj ksiazke jak lubisz zamiast np ogladac gadajace pudlo to fajnie odpręża i pozwala sie naprawde odciac od problemow.

      ja ostatnio tez mam doly ale z powodow finansowych, i tego ze sie nie wyrabiam w domku(glownie chodzi o porzadki juz drazni mnie syf w niektorych miejscach nieruszanych od kiedy brzuszek zaczał mi przeszkadzac czy nieumyte okna) damy rade byle do wiosny

      Skomentuj


        #4
        Odp: czy to jesienna depresja?

        dzięki za słowa otuchy.. tak, byle do wiosny ha ha, choć na razie pogoda piękna i oby jak najdłużej się utrzymała ale jak sobie pomyślę o nadchodzących długich wieczorach w domu to... mnie trzęsie, ale już niedługo Gwiazdka, po niej znów dni coraz dłuższe no i z górki
        byle pozytywnie się nastroić..
        no i zgadza się, siedzenie w domku z Małą jest cudne, można patrzeć jak codziennie mnie czymś nowym zaskakuje, ale na dłuższą metę.. można dostać fioła..
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          #5
          Odp: czy to jesienna depresja?

          Fajna energetyczna muzyka, dobra książka i wieczór tylko dla siebie, może długa ciepła kąpiel. Energi dodaje tez wysiłek fizyczny, może wybrać się na siłownię albo areobik, albo poprzytulać się z drugą połówką.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X