Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ranka w buzi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ranka w buzi

    Po porodzie, nie wiem czy to na skutek braku witamin, czy anemii, pojawiła mi się w buzi biała, mała, bolesna ranka, podobno może to być afta, znacie jakieś specyfiki na tą przypadłość?
  •    
       

    #2
    Odp: ranka w buzi

    aphtin lub jak wolisz cos mocniejszego azulan (wyciag rumianku na spirytusie) tez dziala, czy amol

    Skomentuj


      #3
      Odp: ranka w buzi

      W aptece farmaceutka poleciła mi nowe plasterki, które szybko przynoszą ulgę i przyspieszają gojenie, dodatkowo same się rozpuszczają i są łatwe w użyciu.

      Skomentuj


        #4
        Odp: ranka w buzi

        Żel Mucosit - cena około 7-8 zł.
        Oraz płyn Dentosept A. Są dwie wersje tego leku, a kosztują tyle samo, około 10 zł. W dużej butelce jest płyn do płukania gardła, w małej zagęszczony płyn do pędzelkowania - i ten ma właśnie "A" w nazwie.
        Oba polecił mi kiedyś stomatolog na zapalenie dziąseł, ale sprawdziły się również przy aftach. W zasadzie to mają bardzo podobny, ziołowy skład, ale dentosept A działa miejscowo znieczulająco.
        Łukasz 11.10.2007

        Skomentuj


          #5
          Odp: ranka w buzi

          Generalnie poszłabym do apteki po poradę, bo tam mnóstwo osób z takim właśnie problemem przychodzi. Nie zaszkodzi też urozmaicić dietę w więcej witamin. Jak nie przechodzi to stomatolog powinien wiedzieć co to za zmiana.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X