Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Henna do włosów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Henna do włosów

    Czy któraś z Was farbowała włosy henną, taką specjalną do włosów? Jakich używacie? Zakryją mi odrosty?

    #2
    hej,
    ja już sie nauczyłam, że jak koloryzacja to tylko u profesjonalistów, kiedyś samodzielnie farbowałam włosy i bardzo je zniszczyłam... jakoś udało mi się je odbudować dzięki zabiegom keratynowym, chodzi mi o terapię keratynową Amazon Keratin (3 opcje- jabłkowa, czekoladowa i winogronowa) Winogronowa to najmocniejsza z keratyn nie tylko odżywia włosy, ale również sprawia, że są one proste przez mniej więcej pół roku. Keratynowa terapia pozwala nawilżyć, odżywić i wzmocnić włosy, sprawi, że będą one lśniące i grubsze przez długi czas

    Skomentuj


      #3
      Henna jest moim super odkryciem zeszłego roku! Obok diety pudełkowej, ale catering dietetyczny xxx to rozmowa na inny temat i inny czas. Henna super wzmacnia i pogrubia włosy Nigdy nie miałam tak pięknych i zadbanych włosów. Przy farbowaniu ważne jest by nie robić tego za często, najlepiej raz na 1,5 miesiąca. Należy stosować przy tym łagodne szampony, ziołowe płukanki oraz zabezpieczać końcówki specjalnym serum.
      Last edited by gagatka; 12-02-2021, 16:59. Powód: link

      Skomentuj

             
      Working...
      X