Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bezpieczne farbowanie włosów w ciązy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Bezpieczne farbowanie włosów w ciązy

    Hej dziewczyny,
    trafiłam na jeden artykuł dotyczący farbowania w ciaży ale tu widzę tylko dwie firmy naturalnych farb do włosów (satva i fitokosmetyki) -troche mi nie odpowadają ich odcienie, może polecicie i macie jakies sprawdzone inne farby do włosów takie dobrze kryjące, najlepiej odcień kasztan a bardziej bezpieczne bez większej chemii?
    Last edited by gagatka; 18-01-2021, 18:02. Powód: link
  •    
       

    #2
    Oj farbowania włosów w trakcie ciąży to ja odradzam - one są tak czy siak nie w najlepszej kondycji bo wszystko idzie w dzieciaczka a może weź sobie po prostu perukę syntetyczną na jakiś czas? Moja koleżanka wzięła z xxxi jest bardzo zadowolona, zakładała kiedy w sumie chciała.
    Last edited by gagatka; 18-01-2021, 18:01. Powód: link

    Skomentuj


      #3
      chyba to nie dla mnie dziwnie bym sie czuła z czyms nieswoim na głowie

      Skomentuj


        #4
        Ja na szczęście przed zajściem w ciąże zdążyłam wykonać zabieg keratynowy na włosy. To świetne rozwiązanie jeśli chcecie wzmocnić, odżywić i nawilżyć włosy, a także je wyprostować (opcja winogronowa). Zabieg jest wykonywany za pomocą keratyny marki Amazon Keratin i już chwile po zabiegu włosy są proste, gładkie i lśniące. Dodatkowo warto kupić kosmetyki tej samej marki - wydłuża i spotęgują efekt

        Skomentuj


          #5
          W ciąży to trzeba być czujnym i ze wszystkim uważać. A z farbowaniem to moim zdaniem najlepiej udać się do sprawdzonego fryzjera. Ja chodzę do xxx
          Last edited by gagatka; 25-02-2021, 10:46. Powód: reklama

          Skomentuj

                 
          Working...
          X