Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wypełnianie kwasem hialuronowym Gdańsk

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wypełnianie kwasem hialuronowym Gdańsk

    Mam 45 lat i korzystam raz na jakiś czas z dobrodziejstw medycyny estetycznej..Pół roku temu miałam robiony fraxel ,dolinę łez /wydaje mi się ,że było lepiej przed niż po / i bruzdy. Dolina łez nie wyszła za dobrze,trzeba było część kwasu rozpuścić a następnie zastosować RF pod oczy. Niestety dalej mam pod oczami górki i doliny ale z tym już się pogodziłam. Nie chcę pisać negatywnych opinii o lekarzu ,chociaż zabieg miałam robiony w renomowanej klinice,być może mam pecha . Teraz chciałabym choć troszeczkę poprawić owal twarzy /ta nieszczęsna grawitacja/ i wciąż szukam dobrego,sprawdzonego lekarza .Już nie chcę przykrych niespodzianek.
    Proszę kogo możecie polecić z GDAŃSKA czy okolic .

    Kochane,my po 40 plus też chcemy ładnie wyglądać! Oczywiście stosownie do wieku!
  •    
       

    #2
    Hejka
    Ja to wypełnianie pod oczami miałam robione w Gdańsku na Skłodowskiej w Clinica Cosmetologica u doktora Michajłowskiego . Wiem , że to lekarz doświadczony i długo siedzi w tym biznesie, tak wiec to własnie sprawiło ze się wybrałam i wszystko było ok.
    Przynajmniej nie u mnie.
    Czytałam wypowiedzi niektórych kobiet , które sobie go chwaliły.
    Jedno jest pewne, każdy lekarz wykonuje zabieg w przeświadczeniu , że robi to najlepiej i tak aby każda z nas była zadowolona i ponownie wróciła . Tylko nie zawsze się udaje. Na szczęscie nie trafiła mi się taka sytuacja.
    Pozdrawiam.

    Skomentuj


      #3
      Masz rację, niestety u mnie tych efektów nie było. Przynajmniej nie było takich jakie mogłam oczekiwać po zabiegu oraz po jego cenie. Jak Cię to wyniosło cenowo?

      Skomentuj


        #4
        Nie pamiętam już cen, bo robiłam już jakiś czas temu (no i pewnie zmienił sie od tamtego czasu cennik). To był mój pierwszy raz, jeśli chodzi o medycynę estetyczną, więc nie miałam porównania, ale lepszy efekt był po drugim podani. Później jeszcze kilka razy byłam na botoksie, z wypelniaczy postanowiłam zrezygnować bo nie są już mi potrzebne.

        Skomentuj


          #5
          A jak dlugo czeka się z terminem na zabieg?

          Skomentuj


            #6
            Oj tak jak pisałam, byłam już jakiś czas temu tak wiec musisz sama zadzwonić oraz się zapytać jak to jest z terminami. Ja byłam jeszcze przed pandemią, nie wiem czy coś się tam zmieniło od czasu lock downu.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X