Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

na fitness z dzieckiem?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • wyakin
    replied
    Odp: na fitness z dzieckiem?

    Podoba mi się to, jak widzę u kogoś. Ja sama chyba nie byłabym w stanie się skupić. Ciągle patrzyłabym na dziecko. I ani bym nie poćwiczyła ani odpoczęła.

    Leave a comment:

  •    
       

  • testolandia
    replied
    Odp: na fitness z dzieckiem?

    Chyba zalezy od wieku dziecka. Ja z noworodkiem czy niemowlakiem nie poszłabym. I tak bym nie poćwiczyła, lepiej zostawić malucha z tatą w domu i pójść samej.

    Leave a comment:


  • paul250
    replied
    Odp: na fitness z dzieckiem?

    Fajna sprawa! Super! Muszę się rozejrzeć koło siebie czy nie ma takiego fitnessu dla mam, ale to dopiero jak mój maluch podrośnie
    Póki co zastanawiam się nad jakąś dietą, ale kurcze sama nie wiem... Te wszystkie diety, to czasami więcej szkodzą niż pomagają :/
    http://www.iwoman.pl/uroda/nowosci/d...,0,576831.html
    Macie coś wypróbowanego i zdrowego?

    Leave a comment:


  • Myssia
    replied
    Odp: na fitness z dzieckiem?

    w moim mieście niestety nie mam możliwości wybrać się na fitness z maluszkiem. Dlatego próbuje się zmobilizować i ćwiczyć w domu, ale niestety nie mam silnej woli i tylko parę razy ćwiczyłam, a od porodu minęło już ponad trzy miesiące.
    Praktycznie wróciłam do wagi sprzed ciąży, ale mój brzuszek pozostawia wiele do życzenia

    Leave a comment:


  • mamaimaluch
    replied
    Odp: na fitness z dzieckiem?

    W małej grupie (do 6 osób), skocznej muzyce, motywującej prowadzącej będziemy tracić zbędne kilogramy i kształtować swoją sylwetkę na wiosenną sukienkę

    Jeśli macie odrobinę czas to zapraszamy ze swoimi maluchami!

    Leave a comment:


  • zonial
    replied
    Odp: na fitness z dzieckiem?

    Ja bardzo chętnie bym poszła razem z synkiem na tego typu zajęcia, ale brak czasu i nie mam nic takiego w pobliżu

    Leave a comment:


  • angrakl
    replied
    Odp: na fitness z dzieckiem?

    ja spróbuję Zaczynamy od października, więc napiszę jak było. Jak małej się nie spodoba to pójdę na aikido (ale już sama)

    Leave a comment:

  •    
       

  • miskamisia_86
    replied
    Odp: na fitness z dzieckiem?

    Oj, ja bym się chyba raczej nie porwała.

    Leave a comment:


  • angrakl
    replied
    Odp: na fitness z dzieckiem?

    tylko w domu tak ciężko się zebrać się do ćwiczenia...

    Leave a comment:


  • indigo5
    replied
    Odp: na fitness z dzieckiem?

    ja bym proponowała nie rzucać się od razu na głęboką wodę, tzn. proponuję najpierw zacząć ćwiczyć w domu z dzieckiem (jest pełno ćwiczeń i filmików w internecie). dopiero potem można z maluchem pójść do fitness-clubu, jak już się troche przyzwyczai do ćwiczeń.

    Leave a comment:

  •    
       

  • angrakl
    started a topic na fitness z dzieckiem?

    na fitness z dzieckiem?

    Witam, chciałabym się dowiedzieć jakie macie doświadczenia z chodzeniem z dzieckiem na fitness . Podobno dzieci lubią pilates, latino lub zumba, ale czy mama może w tym czasie spokojnie ćwiczyć
       
Working...
X