Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ładna opalenizna

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ładna opalenizna

    czy to prawda, że picie soku z marchewek pomaga w opalaniu się? podobno opalenizna jest równa i wygląda naturalnie (dotyczy opalania w solarium)

    czy znacie jakieś ciekawe sposoby na zakończenie lata z piękną opalenizną?
  •    
       

    #2
    Odp: Ładna opalenizna

    pewnie ze tak to za sprawka karotenu

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ładna opalenizna

      Pomaga, ale jakoś efektu nie widzę, chyba dlatego, że swoją mam naturalną bardzo ciemną.
      Po za opalenizną jest mega zdrowy, nawet sokowirówkę wytachałam z piwnicy

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ładna opalenizna

        Ja mam raczej jasną karnację i wątpie aby picie litrów soku z marchewki coś dało




        Skomentuj


          #5
          Odp: Ładna opalenizna

          Picie dużej ilości soku z marchewki też nie da zbyt wiele bo po pewnym czasie Twoja skóra zrobi się po prostu pomarańczowa. I zamiast pięknego efektu opalenizny będziesz wyglądać komicznie. Sok z marchwi tak, ale z umiarem

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ładna opalenizna

            Picie soku pomaga o tyle, że nadaje lekki kolor pomarańczowy skórze, skóra dłużej utrzymuje opaleniznę. Jak byłam mała, mama dawała mi sok z marchwi (dużo soku) nieświadoma możliwego efektu. Po pewnym czasie przerażona pobiegła ze mną do lekarza, pewna że mam żółtaczkę. A ja się zabarwiłam od soczku!
            Last edited by nojaka; 27-12-2012, 14:19.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Ładna opalenizna

              ciekawe czy te popularne tabletki utrzymujace opalenizne cos daja...

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Ładna opalenizna

                Szukałam informacji na to jak zatrzymać opaleniznę na dłużej niż zwykle, co roku mam z tym problem i po niedługim czasie moja skóra z powrotem wraca do swojego naturalnego koloru. Natrafiłam na użyteczny wpis na blogu z którego wyczytałam parę fantastycznych wskazówek które na pewno przetestuję na swoim ciele, tutaj link: http://poradyzdrowie.pl/jak-wzmocnic...zyc-opalenizne , jeżeli znacie też jakieś sprawdzone metody proszę o podzielenie się nimi w tym wątku.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Ładna opalenizna

                  Duże ilości marchewki w diecie raczej nie mają wpływu na opaleniznę ewentualnie skóra może zmieniać odcień, ale nie tak jak po wizycie w solarium. Bardziej chodzi o to, że w marchwi jest dużo B-karotenu (prekursor witaminy A), dlatego skóra wygląda zdrowiej i promienniej. Ale opalania za pomocą soku marchewkowego raczej się nie praktykuje :P

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Ładna opalenizna

                    Lubię marchewki, ale nie przepadam za opalaniem się, mam zbyt jasną karnację i raczej nic mi nie pomoże.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Ładna opalenizna

                      Nie ma też co przesadzać z opalaniem.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Ładna opalenizna

                        Używajcie olejku karotenowego HB - naprawdę wystarczy dla utrzymania cery w fajnej kondycji. Sama doskonale wiem jak to wyglądało u mnie. Przynajmniej aktualnie nie mam żadnych problemów - tutaj nie ma takiego wrażenia, że jesteś czymś dziwnym nasmarowana, wygląda to całkowicie naturalnie.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Ładna opalenizna

                          Mnie by się przydał taki olejek- nie opalam się intensywnie.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Ładna opalenizna

                            Dajcie spokój, w Polsce ciężko ładnie się opalić... 2 tygodnie nad Adriatykiem i piękna opalenizna przez cały sezon.
                            xxx

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Ładna opalenizna

                              Każda z nas chciałaby żeby opalenizna zdobyta podczas krótkiego urlopu utrzymała się długie tygodnie, a najlepiej do kolejnego wakacyjnego wyjazdu.Niestety,nie zawsze się to udaje.Picie soku z marchwi to dobry pomysł,ale trzeba to robić regularnie i w sporych ilościach.Soki z marchwi są dla jednych smaczne dla innych mdłe,dlatego warto pić takie z dodatkiem innych warzyw i owoców.Z czym można łączyć marchew?
                              Wystarczy zajrzeć na stronkę by się tego dowiedzieć http://www.sadywincenta.pl/#juiceCarousel

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X