Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konizacja szyjki macicy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Konizacja szyjki macicy

    Dzisiaj właśnie wyszłam ze szpitala po konizacji,w razie gdyby któraś z Was potrzebowała wiadomości na ten temat to służę pomocą.Pozdrawiam.

    #2
    Odp: Konizacja szyjki macicy

    Hej, ja mam skierowanie na ten zabieg, powiedz o nim cos więcej..ja po grupie III cytologii miałam wykonaną kolposkopię na której niestety wyszło iż potrzebny jest ten zabieg(H-SIL)..co wyszło u Ciebie i jak wszystko się odbywało..czy miałas pobierany wycinek?
    Last edited by assi; 07-05-2010, 14:51.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Konizacja szyjki macicy

      Witaj assi.Do szpitala zglosiłam się w pon o 17:00,nie mogłam już jeść jedynie pić wodę ale tylko do północy,dali mi tabletkę nasenną,następnego dnia rano dali tabletkę uspokajajaca i o 7:20 zawiezli na blok operacyjny.Wiadomo,wkuli welfron,ulożyli mnie do tego zabiegu jak nalezy,dali maske ze znieczuleniem(znieczulenie miałam ogólne,dzień przed zabiegiem będziesz miała rozmowę z anestezjologiem by wybrał odpowiednie znieczulenie),obudziłam się o 10tej juz na sali.Z tego co mi mówiły pielęgniarki to zabieg ten trwał godzinkę,brzuch boli ale dają leki,pierwszego dnia jest krwawienie,potem to juz upławy.Szwy są tam wewnątrz,8 tygodni abstynencji seksualnej.Wycinek mi pobrali,3 tygodnie czekam na wynik.No ja miałam dużą nadżerkę,cytologię mi robili ale niewiem jaka mam grupę,ja miałam robioną w kierunku raka szyjki macicy,wynik był ok.Jestem 4 doby po tym zabiegu a mam nadal straszne zawroty głowy,stan podgoraczkowy,dobę po zabiegu mdlałam.Organizm jest przemęczony i pewnie dlatego.Dobę po zabiegu puszczają do domciu.
      Tak naprawdę to nie masz się czego bać,wszystko będzie ok,powodzenia !!!

      Skomentuj


        #4
        Odp: Konizacja szyjki macicy

        Wiecie co nawet nie wiedziałam na czym polega ten zabieg, więc z ciekawości przeczytałam. Teraz bedę już wiedziała co i jak i jakby moja koleżanka była w potrzebie , to ją wespre.

        Skomentuj

               
        Working...
        X