Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Operacje plastyczne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Operacje plastyczne

    Moim zdaniem wszystko jest dla ludzi a takie operacje przede wszystkim poprawiają komfort życia pacjenta więc uważam, że warto. Jeśli chodzi o korektę nosa to polecam ofertę klinik w Tour Medica Może ktoś z Was zna to miejsce ?
    Last edited by gagatka; 07-07-2020, 11:09. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Operacje plastyczne

      Nieraz taka operacja jest konieczna. Koleżance szukałam ostatnio miejsca, gdzie POMNIEJSZĄ jej biust. Serio, piersi ma fantastyczny, ale co z tego jak ją boli kręgosłup i normalnie się ich wstydzi. Z wiekiem problem się nasila xxx i ma się zastanowić. Tam też można sobie zobaczyć zdjęcia jak to wygląda przed i po. Kosztuje to tyle co powiększenie, ale u mniej myślę, że jest konieczne.
      Last edited by gagatka; 07-07-2020, 11:10. Powód: link

      Skomentuj


        #63
        Odp: Operacje plastyczne

        Pytanie do koleżanki, która powiekszyła piersi:
        I jak się czujesz obecnie? NIe odczuwasz zadnych efektów ubocznych? Szczerze powiedziawszy to nie wiem osobiście czy zdecydowałabym sie na operację za granica. Jednak wolałabym mieć operację w Polsce. Również mamy dobrych lekarzy.
        Czy któraś z Was miała może operację powiekszania biustu nie implantami ale własnym tłuszczem? Widziałam,że w wielu gabinetach jest to proponowane zamiast tradycyjnego powiekszania implantami.....
        xxx
        Last edited by gagatka; 07-07-2020, 11:10. Powód: link

        Skomentuj


          #64
          Odp: Operacje plastyczne

          Każda operacja to poważna sprawa, zawsze mogą pojawić się jakieś komplikacje ale teraz na szczęście medycyna jest na bardzo dobrym poziomie i lekarze potrafią zdziałać cuda, jeśli miałabym się poddać to byłaby to plastyka brzucha, po ciąży trudno, (a nawet czasami jest to niemożliwe) pozbyć się nadmiaru zbędnych partii skóry. Czy jest ktoś po plastyce brzucha? Chciałabym zapytać o efekty, jak długo człowiek dochodzi "do siebie"?

          Skomentuj


            #65
            Odp: Operacje plastyczne

            jak masz jakieś swoje problemy i kompleksy to zdecydowanie warto skorzystać z pomocy specjalistów. Ja też już coś sobie poprawiałam i czuję się teraz świetnie umów się ze specjalistami i zacznij cieszyć się życiem jak ja
            Last edited by gagatka; 07-07-2020, 11:12. Powód: link

            Skomentuj


              #66
              Odp: Operacje plastyczne

              A czego się najbardziej obawia?

              Skomentuj


                #67
                Odp: Operacje plastyczne

                Kiedyś byłam zdecydowanie przeciwko operacjom plastycznym i ingerencjom w nasz wygląd. Jednak moje zdanie się zmieniło kiedy urodziłam córke.I mój brzuch przestał przypominać płaski brzuch jaki miałam przed ciążą.... Wygladał brzydko, był pomarszczony oraz nieestetyczny.

                I to była dobra opcja. Zabieg może nie sprawił,że brzuch wyglada jak wczesniej ale jest zdecydowanie lepiej.
                Last edited by gagatka; 07-07-2020, 11:12. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Operacje plastyczne

                  Nie mam nic przeciwko operacjom plastycznym i jeśli ktoś ma potrzebę sobie coś poprawić to czemu nie? Sama jednak korzystam raczej tylko z zabiegów bez igieł i skalpela
                  Last edited by gagatka; 07-07-2020, 11:13. Powód: link

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Operacje plastyczne

                    Nie mam nic przeciwko operacjom plastycznym i wszelkim zabiegom. Natomiast uważam, ze jestem jeszcze za młoda i mam czas na skorzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Moja skóra nie jest w znakomitej kondycji mimo stosowania dość drogich kosmetyków, ale mam nadzieje, że uda mi się ją poprawić kolagenem.
                    Last edited by gagatka; 07-07-2020, 11:14. Powód: link

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Operacje plastyczne

                      Jasne operacje plastyczne pomagają często zoperować defekty. Super, że medycyna jest na takim, a nie innym poziomie. Gorzej jak ktoś przesadza.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Operacje plastyczne

                        Ja powiększyłam sobie usta i jestem bardzo zadowolona z efektu, super wyszło, naturalnie dość wygląda, ale widać różnicę. Bardzo się cieszę że się na to zdecydowałam. Zabieg wykonywałam w drpernak w Gdańsku, to bardzo dobry gabinet medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Operacje plastyczne

                          Operacje plastyczne też są dla ludzi ja 2 lata temu powiększam sobie piersi. Długo szukałam odpowiedniej kliniki i lekarza. Jeśli chodzi o same implanty to postawiłam na jakość i zdecydowałam się na Mentory Jeśli też zastanawiacie się nad tego typu zabiegiem to polecam jeszcze obejrzeć sobie ten film na youtubie Dr Szczyt to niewątpliwie wielki autorytet w dziedzinie operacji plastycznych.
                          Last edited by gagatka; 07-07-2020, 11:07. Powód: link

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Operacje plastyczne

                            Dziewczyny no to witajcie w klubie ja też mam powiększone piersi i też zdecydowałam się na Mentory Najlepszy wybór z możliwych. Ten filmik, który podesłała dama13 też oczywiście zobaczyłam i to nie raz

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Operacje plastyczne

                              Nigdy nie byłam zwolenniczką operacji plastycznych, przez większą część życia byłam wręcz ich przeciwniczką. Miałam kompleksy, ale bardzo lubiłam swoje ciało i byłam zadowolona ze swojego wyglądu. Piszę w czasie przeszłym, ponieważ wszystko zaczęło się zmieniać, gdy zaszłam w ciąże a później urodziłam. Na szczęście nie mam rozstępów, ale moje piersi a w zasadzie ich wygląd pozostawia wiele do życzenia. Prawdę mówiąc od kilku miesięcy nie mogę na nie patrzeć. Chciałabym poddać się operacji powiększania piersi, ale nie wiem w jakiej klinice. Może możecie mi polecić sprawdzoną? Jak na razie najbardziej przekonuje mnie Euroklinika
                              Last edited by gagatka; 07-07-2020, 11:06. Powód: link

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Operacje plastyczne

                                JA od siebie gorąco polecam doktorczyzak.pl. Korzystałam z trzech zabiegów do tej pory i z każdego jestem bardzo zadowolona.
                                Last edited by gagatka; 07-07-2020, 11:06. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X