Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Operacje plastyczne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Operacje plastyczne

    wiecie ja zrobiłam sobie zabieg w pewnym sensie kosmetyczny 3 lata temu.
    Od dziecka miałam zeza - dużego, 4 lata temu nagle zaczął sie pogłębiac i zgodziłam się na zabieg ( a namawiano mnie odkąd skończyłam 13 lat).
    od razu lekarka zaznaczyła że to nie koryguje wady wzroku, nie bedę lepiej widziec tylko chodzi o efekt wizualny. bałam sie bom stara krowa juz była a takie zbiegi najlepiej znoszą dzieci i jest najmniej powikłań. Gdyby nie to że ciężko mi było wpatrywać sie w jeden punkt przez dłuższy czas bo bolały mnie oczy (np oglądając tv) to bym sie nie zdecydowała. wycinaja z oka mięśnie i trwa to raptem godzinę ale bałam sie zeby jakiegoś nerwu nie uszkodzili czy coś. na szczęście wszystko poszło dobrze i po 2 tygodniach nie było sladu po zabiegu ale na plastyczna bym sie na pewno nie zdecydowała np. powiekszanie piersi.
    oczywiście nie neguje jak ktos ma ochote cos poprawic - jego sprawa, podziwiam za odwagę. Jeżeli kogos stac, chce i ma mu to w jakis sposób poprawić samopoczucie to czemu nie.
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Operacje plastyczne

      ja bym sobie teraz cos w piersi wstrzykneła żeby były jedrna bo jak były mleczne to ładne pomarańczki miałm a teraz takie kluchy wiszą hehe
      a tak z brzucha można cos wyssać a i tyłek podnieść pare żeber usunąc żeby było ładne wcięcie bo ja nie mam bioder i mam raczej meska budowę, oczy tez mogłyby być wieksze
      a tak pozatym wszytko mam jak należy hehehehe


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        #18
        Odp: Operacje plastyczne

        Ja bym powiększyła sobie biust,wtedy moja figura byłaby symetryczna.Bo jak narazie mam duży tyłek wystający brzuch i płaską góręWcięcie w talii mam ale po bokach.Ale nie predko chyba się zdecyduje na zabieg bo wiadomo tani nie jest


        Skomentuj


          #19
          Odp: Operacje plastyczne

          Obecnie nie zrobiłabym sobie żadnej operacji,akceptuje wszystko-moje małe piersi i mega rozstępy na brzuchu i nogach- ale jeśli miałabym np.nos który zakrywałby mi pół twarzy to bym sie nie zastanawiała tylko od razu pod nóż



          Dawniej Marti

          Skomentuj


            #20
            Odp: Operacje plastyczne

            No ja tez bym chyba najszybciej to na powiekszenie piersi sie zdecydowala a tak reszta to moze byc, no chyba ze jakis tluszczyk troszke z nog i z brzucha odessac

            Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

            Skomentuj


              #21
              Odp: Operacje plastyczne

              Mi by sie kilka operacji przydało (odsysanie, nos), ale sama pod nóż na pewno nie pójdę. Zwłaszcza nos podobno jest bolesny. Wystarczy mi opowieści brata po złamaniu.
              Ale gdybym dysponowała większą i luźną gotówką (np. lotto) to zdecydowanie zafundowałabym sobie laserowe usuwanie owłosienia. Jestem brunetką i niestety depilator i żyletka są nieodzowne. A i tak latem nie bardzo zdają egzamin. Chyba tylko laser byłby naprawdę skuteczny.
              Z resztą mankamentów juz się pogodziłam i za bardzo bałabym się komplikacji i bólu.
              Łukasz 11.10.2007

              Skomentuj


                #22
                Odp: Operacje plastyczne

                co do operacji plastycznych mam zmienne nastawienie. czasami chciałabym np.odessać sobie troszkę tłuszczyku, a czasmi....




                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Operacje plastyczne

                  Moim zdaniem lepszym sposobem od operacji będą tabletki powiększające piersi. Moja koleżanka od jakiegoś czasu używa BUST-UP i jest zachwycona. Tabletki te są naturalnym preparatem pochodzenia roślinnego i dlatego przynoszą inne korzyści tj. wygładzenie skóry, łagodzi napięcie przedmiesiączkowe... Sama zastanawiam się, czy nie spróbować, tym bardziej, że zażywanie jest całkowicie bezpieczne i kuracja ta nie jest tucząca.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Operacje plastyczne

                    Ja bym sobie powiekszyla piersi lecz moj maz twierdzi ze on kocha je takie jakie sa tera i wieksze by sie mu nie podobaly;p Ciekawe ile w tym prawdy hehe;p

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Operacje plastyczne

                      Skoro tak mówi, to znaczy, że tak jest . Ja też myślałam swego czasu nad powiększeniem piersi i kiedy zobaczyłam, jakie cuda wykonał chirurg plastyk na mojej przyjaciółce, już prawie zapisywałam się na konsultację, ale na razie jednak spasowałam. Nie mam aż takiego kompleksu, żeby musieć się koniecznie z niego leczyć.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Operacje plastyczne

                        lepiej chyba tego jednak nie robić... moja koleżanka też powiększała sobie piersi i na początku wyglądała super, pozbyła sie wszystkich kompleksów i stała sie bardziej pewna siebie. Teraz minęły już 4 lata po tej operacji i jej piersi wyglądają krótko mówiąc nie najlepiej. Po prostu widać że sa sztuczne. Jej kompleksy wróciły z podwojoną siłą i do tego jeszcze rozpacza że wydała na to tyle pieniędzy. Jak już sie decyduje na taki zabieg to trzeba sobie wybrać naprawde zaufanego chirurga..

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Operacje plastyczne

                          jakbym miala hajs to tez napewno bym sie zdecydowala na jakis zabieg moze nie zadna operacja plastycnza bo tego nei potrzebuje ale wygladzenie cery pozbycie sie blizn tak calkiem calkiem to z checia bym sobie strzelila i moze cycki bym podniosla sobie :P

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Operacje plastyczne

                            Ja bym chciała moje dawne cycuszki. Te teraz po karmieniu piersią zmieniły i zmniejszyły się nie do poznania. Także cycuszki zrobilabym ale żeby mieć takie same jak kiedyś rozmiarowo



                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Operacje plastyczne

                              to ja bym chyba sie nie zdycowała na żadną tego typu operację, ani zabieg - chyba za bardzo strachliwa jestem stołu operacyjnego

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Operacje plastyczne

                                Jakby przyszło pewnie co do czego to ja pewnie że strachu też bym uciekła ;P Chyba,że bym trafiła na tego naszego znanego lekarza z Polsat Cafe.



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X