Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Operacje plastyczne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • bertelen
    replied
    Odp: Operacje plastyczne

    Pytanie do koleżanki, która powiekszyła piersi:
    I jak się czujesz obecnie? NIe odczuwasz zadnych efektów ubocznych? Szczerze powiedziawszy to nie wiem osobiście czy zdecydowałabym sie na operację za granica. Jednak wolałabym mieć operację w Polsce. Również mamy dobrych lekarzy.
    Czy któraś z Was miała może operację powiekszania biustu nie implantami ale własnym tłuszczem? Widziałam,że w wielu gabinetach jest to proponowane zamiast tradycyjnego powiekszania implantami.....
    xxx
    Last edited by gagatka; 07-07-2020, 10:10. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • aankaaa
    replied
    Odp: Operacje plastyczne

    Nieraz taka operacja jest konieczna. Koleżance szukałam ostatnio miejsca, gdzie POMNIEJSZĄ jej biust. Serio, piersi ma fantastyczny, ale co z tego jak ją boli kręgosłup i normalnie się ich wstydzi. Z wiekiem problem się nasila xxx i ma się zastanowić. Tam też można sobie zobaczyć zdjęcia jak to wygląda przed i po. Kosztuje to tyle co powiększenie, ale u mniej myślę, że jest konieczne.
    Last edited by gagatka; 07-07-2020, 10:10. Powód: link

    Leave a comment:


  • gilza
    replied
    Odp: Operacje plastyczne

    Moim zdaniem wszystko jest dla ludzi a takie operacje przede wszystkim poprawiają komfort życia pacjenta więc uważam, że warto. Jeśli chodzi o korektę nosa to polecam ofertę klinik w Tour Medica Może ktoś z Was zna to miejsce ?
    Last edited by gagatka; 07-07-2020, 10:09. Powód: link

    Leave a comment:


  • Becia88
    replied
    Odp: Operacje plastyczne

    Ja bym chciała poddać się profesjonalnemu zabiegowi powiększenia piersi i nadać im pełniejszych kształtów oraz jędrności. Zarówno jedno i drugie już straciły a ja nie chce żeby moje piersi wyglądały jak u starej babci, którą jeszcze nie jestem.
    Last edited by gagatka; 07-07-2020, 10:16. Powód: link

    Leave a comment:


  • mariastuard
    replied
    Odp: Operacje plastyczne

    Oj, mi się marzy wiele zabiegów i operacji z działu medycyny estetycznej. Tylko takie zabiegi są mega drogie, no i nie powiem - też się boje, bo wiadomo, że to ingerencja w nasze ciało. Marzenia jedno, realia drugie.

    Leave a comment:


  • abednarz
    replied
    Odp: Operacje plastyczne

    Powiększanie ust to nie operacja plastyczna Ale jeśli chodzi o sam zabieg to ja robiłam w Estetica Clinic w Warszawie. Wszystko poszło ok, kilka dni usta trochę opuchnięte, ale to normalne. Później tylko efekt wow Nie ma się czego bać.
    Last edited by gagatka; 07-07-2020, 10:17. Powód: link

    Leave a comment:


  • dszkuc
    replied
    Odp: Operacje plastyczne

    Jeżeli chcesz się podjąć operacji plastycznych to pamiętaj o wyborze sprawdzonej kliniki. Sama poddałam się zabiegowi korekty kącików ust w tej klinice.
    Last edited by gagatka; 07-07-2020, 10:17. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • jagna87
    replied
    Odp: Operacje plastyczne

    No dajcie sobie spokój z tym powiększaniem biustu operacyjnie. Jest to obecnie jedna z bardziej bolesnych oraz ryzykownych operacji jaką możecie dokonać. Zobaczcie sobie w sieci zdjęcia z komplikacjami podczas operacji....
    Jest wiele innych skuteczniejszych sposobów na powiekszenie biustu, które nie niosą ze soba ryzyka Jak ćwiczenia czy odpowiednie serum.
    Last edited by gagatka; 07-07-2020, 10:16. Powód: link

    Leave a comment:


  • aniaaa252
    replied
    Odp: Operacje plastyczne

    Jestem właśnie po operacji biustu, który przed wyglądał jak dwie wiszące skarpetki i każda z piesi miała inną wielkość. Lewy sutek był całkowicie wciągnięty do środka. Niestety kilka ciąż i karmienie piersią zrobiły swoje. Byłam na konsultacjach w kilku bardzo znanych klinikach,ale wszędzie spotykałam się z masówką i brakiem indywidualnego podejścia do pacjenta. Długo szukałam odpowiedniego lekarza, ale kto szuka ten znajduje.
    Mój wybór padł na Dr Grzesiak. To ona sprawiła, że patrząc na swoje piersi w lusterku buzia sama się uśmiecha. Chociaż jestem dopiero tydzień po operacji to już w tym momencie moje piersi wyglądają cudownie. Kiedy pierwszy raz zdjęłam biustonosz żeby wziąć prysznic rozpłakałam się ze szczęścia. Mam cudowne piersi o jakich sama nawet nie śniłam. Uwierzcie, wyglądały kiedyś okropnie. Pani Doktor Grzesiak jest najlepszym specjalistą w chirurgii plastycznej.
    Jak pisałam, byłam na konsultacjach w kilku znanych klinikach i mam porównanie. Dr Grzesiak każdego pacjenta traktuje indywidalnie, nie śpieszy się, nie robi masówki, poświęca bardzo dużo czasu i uwagi. O jej ogromnym zakresie wiedzy i profesjonaliźmie można przekonać się już na pierwszej wizycie.
    Uważajcie i nie róbcie zabiegów tam, gdzie jest tanio, bo tanio zazwyczaj nie oznacza dobrze. Jest wielu chirurgów, którzy zajmują się plastyką nie mając o niej bladego pojęcia. Mało tego, zabiegi wykonują już nawet pediatrzy. Uważajcie, sprawdzajcie i nie dajcie się nabrać.
    Jeżeli któraś z Was zastanawia się do którego chirurga pójść, z czystym sumieniem polecam Panią Doktor Grzesiak za niezwykłą fachowość i 120% profesjonalizmu

    Leave a comment:


  • Iwonka886
    replied
    Odp: Operacje plastyczne

    Gdy kiedykolwiek zdecydowałabym sie na operację plastyczną byłaby to operacja PIerSI> oczywiście chciałabym je powiększyć ale o tym chyba marzy prawie kazda kobieta..usta mam duże wręcz nie który mówią jakbym je wypełniała

    Leave a comment:

  •    
       

  • Becia88
    replied
    Odp: Operacje plastyczne

    Dla wielu osób operacja plastyczna to nie tylko kwestia pozbycia się kompleksów, ale szansa na lepsze życie. Wiele osób cierpi z powodu różnych defektów czy deformacji ciała które utrudniają im normalne funkcjonowanie. Między innymi, dla takich osób swoje usługi świadczy dr Olender która ma w tym zakresie ogromną wiedzę i doświadczenie:

    Leave a comment:


  • natalia_323
    replied
    Odp: Operacje plastyczne

    jestem tego samego zdania, mamy XXI wiek w którym operacje plastyczne nie są już żadnym tematem tabu tak jak to było kiedyś, ja się akurat zdecydowałam na korekcję nosa w Beauty Poland w Warszawie polecam tą klinikę, bardzo profesjonalne podejście
    Last edited by gagatka; 07-07-2020, 10:15. Powód: link

    Leave a comment:


  • olinka1980
    replied
    Odp: Operacje plastyczne

    Bardzo dobra klinika jest w Łodzi , jeśli szukacie dobrego chirurga plastycznego to wlasnie tam jest dr Dorota Żukowska. Kilka moich koleżanek u niej się operowało

    Leave a comment:


  • magdzia1122
    replied
    Odp: Operacje plastyczne

    Najważniejsze w takich operacjach to sprawdzony lekarz bo tyle sie slyszy o strasznych efektach partaczy. Moja znajoma jechała ponad 100km do Łodzi do doktor Żukowskiej robić operacje piersi, zeby miec pewnosc ze bedziew ok i dobrze wybrała z tego co ostatnio widzialam bo efekt super

    Leave a comment:


  • makalica87
    replied
    Odp: Operacje plastyczne

    Napisane przez violinek90 Pokaż wiadomość
    Ja bym sobie chętnie powiększyła usta.
    Moja siostra robiła właśnie niedawno podobny zabieg tutaj. Jest bardzo zadowolona z efektów pomimo tego, że bardzo się bała.

    Leave a comment:

       
Working...
X