Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sport to zdrowie :)

Collapse
X
 
 • Filter
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

  #76
  Odp: Sport to zdrowie

  Jestem tego samego zdania chociaż za sportem nie przepadam i jak na razie tylko pływam. Jednak chce zapisać się na zajęcia z jogi, ale jeszcze nie wybrałam konkretnego miejsca. Zastanawiam się nad tą ofertą https://yogacompass.pl/start jednak muszę jeszcze przeszukać internet w poszukiwaniu opinii na ich temat, bo tylko wtedy będe mogła podjąć decyzje.

  Skomentuj

  •    
      

   #77
   Odp: Sport to zdrowie

   Oczywiście, że tak. Bez sportu nie umiem żyć. Lubię się zmęczyć po pracy i pobiegać po 8 godzinnym siedzeniu przy biurku. Bardzo mnie to odpręża i motywuje do dalszego działania.

   Skomentuj


    #78
    Odp: Sport to zdrowie

    Było już o jodzę ale nikt nie wspomniał o medytacji
    Warto zacząć, naprawdę widać efekty.

    https://spokojnyumysl.pl/

    Skomentuj


     #79
     Odp: Sport to zdrowie

     Sport a konkretne turystyka, taka aktywna turystyka w górach, jest to bardzo wymagająca aktywność która wymaga odpowiedniego przygotowania fizycznego. Żeby nie było niespodzianek trzeba też mieć odpowiedni sprzęt, trafiłem ostatnio na bardzo fajny wodoodporny plecak. https://off-sklep.eu/ plecak to podstawa, ważne żeby był wygodny i miał odpowiednią ilość dedykowanych kieszonek, które ułatwiają zabranie, prowiantu czy odzieży. Warto też pamiętać o okularach które będą bronić oczu. W górach czy w terenie jako ogół jest to bardzo ważne. Wszystko można znaleźć w jednym sklepie.

     Skomentuj


      #80
      Odp: Sport to zdrowie

      Sport to zdrowie a w parze ze sportem jest również styl życia. Niektóre gadżety przydają się bardziej a niektóre mniej. Każdemu kto uprawia sport przyda się na pewno torba lub plecak. https://fishdrypack.com/pl/ plecak lub torba na trening czy wyprawę z funkcją wodoodporności to zdecydowanie coś co będzie docenione przez każdą osobę która uprawia sport.

      Skomentuj


       #81
       Odp: Sport to zdrowie

       Hej
       Ja miałam dosyć długą przerwę od siłowni i ćwiczeń, ale chciałabym wrócić do codziennej aktywności, aby zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Moglibyście doradzić mi od jakich ćwiczeń najlepiej zacząć, co zjeść po treningu i przed ćwiczeniami? Będę bardzo wdzięczna za wszystkie rady!

       Skomentuj

              
       Working...
       X