Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy byłyście kiedyś w SPA?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czy byłyście kiedyś w SPA?

    Czy byłyście kiedyś w SPA??? Ja bardzo chcę się wybrać na jakiś weekend z koleżanką. Strasznie mnie ciekawi jak to wszystko wygląda
  •    
       

    #2
    Ja bym się chętnie wybrała, ale jednak to spory koszt. Póki co, mnie nie stać. Ale może w przyszłym roku jakiś wypad zrobię??? Po prostu będę odkładała sobie troszkę kaski i zobaczymy czy uda mi się zebrać na tyle sensowne pieniądze, żeby wybrać się do SPA.

    Skomentuj


      #3
      Taki wyjazd to super sprawa, ale niestety jest dość drogi. Chyba głównie wiąże się to z pobytem (zakwaterowanie i wyżywienie). Jeśli to za duże obciążenie finansowe, to można zorientować się w ofertach salonów kosmetycznych i wziąć sobie jakieś zabiegi na jeden dzień. Zawsze to jakoś powinno obniżyć koszty.

      Skomentuj


        #4
        jeszcze nie byłam, ale odkładam pieniądze na ten cel
        pozdrawiam Was

        Skomentuj


          #5
          Niestety raczej droga impreza Ja póki co wybieram się do kosmetyczki. Czyszczenie cery i jakiś zabieg nawilżający, może z alg. Bardzo chwalą ich właściwości!

          Skomentuj


            #6
            Witam,
            Widzę, że nie jedną z nas to nęci... ale właśnie te ceny... Może w przyszłym roku jakoś mi się uda??? Zobaczymy... Na razie chyba też wybiorę się do kosmetyczki i z nią jeszcze pogadam na temat SPA. Ciekawe co mi powie???

            Algi są fajne, super nawilżają i odżywiają cerę. Będziesz zadowolona!

            Skomentuj


              #7
              Witam zainteresowane SPA

              Byłam u osiedlowej kosmetyczki, bo mi ją poleciła sąsiadka. I jestem zadowolona. Zrobiłam sobie klasyczne czyszczenie cery i dodatkowo taką maseczkę nawilżającą z alg.

              Rozmawiałam na temat SPA. Jej zdaniem jest to na pewno fajna impreza, ale droga. Sporo płaci się za dodatkowe usługi typu: zakwaterowanie, wyżywienie. Poradziła mi, żeby pojechać sobie do takiej miejscowości gdzie są ośrodki Spa i wykupić sobie same zabiegi, zawsze będzie taniej. Niby racja, ale to już nie to samo mam wrażenie... A Wy co sądzicie?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Witam
                Sama nie wiem??? Pewnie mniej kasy się w ten sposób wyda, to racja... ale to taki pobyt dla mnie trochę na pół gwizdka. Ja wolałabym jednak pobyć w tym SPA po całości Nawet krótko, ale tak prawdziwie...

                Skomentuj


                  #9
                  jeszcze tam nie byłam, ale wszystko przede mną
                  pozdrawiam

                  Skomentuj


                    #10
                    Niektore Spa np w Ciechocinku maja w swojej ofercie pakiety tzw Baby Spa. Super sprawa dla kobiet w ciazy (do 37 tygodnia)

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      ja bylam w spa 4 miesiace po porodzie.pani zajela sie mna wspaniale.mialam wykupiony pakiet od stop do glowy i trwalo to 4 godziny.poniewaz karmilam piersia wiec pod koniec juz sie niecierpliwilam bo strasznie bolaly mnie piersi.fakt ze bardzo drogo ale warto bylo.polecam
                      shannon

                      Skomentuj


                        #12
                        Ja nie byłam, ale moja szwagierka tak i była zachwycona, ale ona ma skłonności do przesady. A tak poważnie to bardzo chętnie bym się wybrała.

                        Skomentuj


                          #13
                          no ja mialam relaks na maxa.zabiegi na cialo i twarz z masarzem.musl co by sie wybrac w przerwie miedzy swietami a nowym rokiem.
                          shannon

                          Skomentuj


                            #14
                            W SPA nie byłam ale marzy mi się taki wekendzik, niestety , 2 dzieci, wydatki, może w przyszłym roku mi się uda...
                            Na pewno jest fajnie .
                            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Czy byłyście kiedyś w SPA?

                              Byłam w takim SPA troche uzdrowiskowym ,ale obsługa okropna! Nie dość ż eza jakąś kąpiel perełkową płaciłam prawie 50 złotych za 10 minut, to babka z obsługi weszła jak stałam na nago rozebrana otwierając szeroko drzwi tak sobie po prostu, zero informacji co i jak. Dlatego przed wybraniem się do SPa lepiej poczytać opinie, bo trochę to kosztuje , wiem że dziewczyny bardzi polecają SPa dr, ireny eris

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X