Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

problem z włosami

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    problem z włosami

    hej
    Nie wiem jak mam zacząć ostatnio zauważyłam ze mam bardzo dużo siwych włosów jestem w szoku i nie wiem co sie dzieje
    mam dopiero 25 lat i juz duzo siwych włosów co bedzie jak bede mieć 30 to chyba bede siwa jak stara babcia ehh


    #2
    Odp: problem z włosami

    Witam,
    tez w wieku dwudziestu kilku lat miałam siwe włosy. To dziedziczne. teraz mam 36 i trochę więcej siwych włosów, ale nie jestem cała siwa choć nie ma mowy o włosach bez farby albo pasemek

    Skomentuj


      #3
      Odp: problem z włosami

      Ja w wieku 25 lat też miałam dużo (według mnie jak na ten wiek) siwych włosów i zastanawiałam się co bedzie dalej. Przy okazji wyrywałam te, które zauważałam.
      Teraz ma 32 i również nie osiwiałam jeszcze jak gołąbek, choć jest juz ich za dużo, by wyrywać.
      Na ilośc siwych włosów i wiek ich pojawienia się nie mamy wpływu. Jeśli w Twojej rodzinie kobiety wcześnie siwieją, to nie dziw się, że Ty też.
      Możesz farbować lub zaakceptować. Ale nie martw się na zapas, bo to na pewno nie pomoże.
      Łukasz 11.10.2007

      Skomentuj


        #4
        Odp: problem z włosami

        Moja mama tak samo wczesnie zaczela siwiec na szczescie ja mam jeszcze z tym spokoj. Niestety nie pozostalo jej nic innego jak zaczac sie regularnie farbowac.

        Skomentuj

               
        Working...
        X